Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Piebraucamais ceļš, ietve
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Piebraucamais ceļš, ietve

Vai nepieciešams serviss no piebraucamā ceļa, ietves? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus uzmērīšanā, rakšanā, ietvju un piebraucamo ceļu izbūvē. Ceļu un ietvju cena uz ēkām un nekustamajiem īpašumiem parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: asfalts, betons, pils grīda, instrumenti un piegādes izmaksas, ko nodrošina kāds no mūsu 23.450 gāzes uzņēmumiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver seguma iekļūšanu?
Flīžu slānis var palīdzēt jums īstenot darbu, kas ietver flīžu (flīžu) dēšanas vai labošanu uz piebraucamajiem ceļiem, ietvēm un āra terasēm. Mēs norādām, ko jūs varat sagaidīt no katra seguma veida uzlikšanas:
Piebraucamais ceļš
Katras mājas neaizstājama daļa ir piekļuves ceļš, kas ir arī viens no mājas mājas apstākļiem. Lielbritānijas bruģēšana palielina jūsu mājas pievilcību un tās vērtību. Jūsu galds sāk darbu, sagatavojot substrātu. Substrātam jābūt pietiekami spēcīgam un atbalstamam, bet arī atbrīvot no nokrišņu ūdens. Viņi izraka un izlīdzina virsmu, bruto pamatā esošais slānis, ko veido akmens sasmalcinājums, kam ir kompakts, izmantojot vibrējošo plāksni. Turklāt tas parasti ir seko izlīdzināšanas lokiem, kas nosaka virsmas robežu, kas pārklāta ar slēdzeni un dziedot to. Pēc tam ir jāpiemēro un saspiestas akmens simpātijas smalko pamata slāni. Pēdējais solis ir smalku akmeņu sēnīte, kas paredzēta seguma bloķēšanai. Tās virsmai jābūt vienādai ar tās dziļuma uniformu un saspiestu. Pēc ieklāšanas bruģēšanas bruģēšanas, i. Uzturoties individuālos blokus tuvu tuvuma pusē pa gatavu virsmu. Visbeidzot, konteiners piepilda savienojumus starp smilšu segumu.
Terasas publicēšana
Nepieciešams likt dažas flīzes (flīzes) uz jūsu terases vai ap baseinu? Bagātās virsmas, kas veidotas no bruģēšanas, samazina zāliena zonu un samazina tās pļaušanu un apkopi, ir gludas un vienādas. Frost-Izturīgs un pretslīdes segums ir piemērots āra baseinā. Jūsu seguma piegādātājs palīdzēs jums izvēlēties labāko flīzes, kas tiks atkļūdota ar fasādi un mājas arhitektūru. Mēs nodrošināsim profesionālu piekļuvi un klientu apmierinātību.
Bruģēti ietves.
Bruģēšana var būt praktiska un pievilcīga alternatīva betona segumam. Jūsu piegādātājs var ar e.g. Ķieģeļu segums, lai izkrautu ceļu vai dārza ietves no jebkuras formas un līknes. Viņi atzīmē piekļuves ceļa plānu, rūpīgi sagatavot saspiestu substrātu un izvietot ķieģeļu flīzes komplektā. Visbeidzot, konteiners piepilda savienojumus starp smilšu segumu.
Bruģakmens remonts
Lai gan piebraucamie ceļi, bruģakmens segumi ir ilgs laiks, reizēm notiek bojāts, plaisāšana vai nolietojums. Par laimi, šāda bruģēšanas remonts parasti ir ātrs. Vienkārši bojāts segums izvēlas un aizvieto jaunas flīzes. Jūsu seguma piegādātājs to darīs efektīvi jums.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs pasūtīt, lai segtu bruģētu caur Wilio?
Vai jums ir nepieciešami eksperti, kas jums palīdzēs ar flīzēm? Bruģēšana ir praktiska un pievilcīga izvēle virkni reljefa korekciju, tostarp ietves, terases virsmas, piebraucamie ceļi un pat dārzs - zālāji un baseina malas. Flīzes ir tehnisks pieprasošs darbs, un visi to nekontrolē. Ļaujiet šim uzdevumam realizēt jūsu apkārtnes eksperti, kas to dara profesionāli, daudz ātrāk, lai padarītu savu jauno vietu, cik drīz vien iespējams. Labākā vieta, kur atrast ekspertus uz dējējvistas ir Wilio. No simtiem pieredzējušu amatnieku mēs atradīsim kādu vietējo, lai palīdzētu jums ar seguma, neatkarīgi no virsmas izmēra.
Kāpēc man vajadzētu atstāt bruģēšanas profesionāļus un nedarīt viņu vienatnē?
Bagāžai nepieciešama smaga fiziska piepūle un pieredze. Profesionālais slānis dos daudzu gadu pieredzi un visus nepieciešamos instrumentus un tehnoloģijas, lai padarītu jūsu jaunās jomas izskatās lieliskas, krāsotas noregulētas un ilgstoši. Ir nepieciešams ilgtermiņa viedokli, jo amatieris uzglabā segumu uz nepilnīgu bruģētu virsmu izskatās uzreiz pēc depozīta labi, bet laika atstarpe laika apstākļu dēļ sāks atbrīvoties, izkrist un rast nevienlīdzību un nevēlamus negabarītos trūkumus .
Bruģēšana vai betons - kas ir labāks?
Vēl nesen bija visizplatītākā materiāla betons, lai stiprinātu takas un piekļuves ceļus. Bet tas pašlaik ir betona bloķēšanas segums (kubi vai plāksnes). Abi materiāli tiek izmantoti, bet tas ir praktiskāks un vieglāk nomainīt vairākas krekinga flīzes, lai labotu bojāto betonu. Lai sasniegtu sākotnējo izskatu, un jūs varat beidzot atļauties betona flīzes, tās varētu būt labāka izvēle jūsu mājās. Bruģēšanas priekšrocība ir iespēja izjaukt un atjaunot.
Vai man pasūtīt jaunu vai lietotu segumu?
Izmantotie materiāli var ietaupīt daudz naudas, pērkot, ja jums ir ierobežots budžets, un jums nav prātā zaudēt savu laiku, tīrot. Viņi ir laba izvēle, ja neesat grūti, un jūs atradīsiet pietiekamu daudzumu tajā pašā dizainā, lai pabeigtu projektu. Trūkumu ierobežo izmantoto bruģa izvēli. Jaunu materiālu piedāvājums ir daudz daudzveidīgāks; un viņu mūža estētiskā stāvoklī daudz ilgāk.
Kādas iekārtas un palīgmateriāli man būs jāsniedz jūsu slānis?
Jūsu seguma slānis dos savu aprīkojumu un instrumentus, bet parasti pieprasīs, lai pasūtītu pamatmateriālus, atgrieztos segumus. Var ieteikt jums ar piemērotu veidu bruģēšanu un jūsu projektam nepieciešamo summu.
Cik ilgi tas parasti liek ieklājot segumu?
Nelielā darbvirsmā jūsu piegādātājs spēj strādāt dažu stundu laikā, ar gariem un plašiem ceļiem un lielām terasēm darbosies, kurā bruģēšana ilgs vairākas dienas.
Cik maksā flīzes?
Izmaksas būs atkarīgas no platības lieluma un abet, darba bloku sarežģītību un darba apjomu. Lukturu seguma seguma ieklāšana (ietves un pasažieru automobiļu autostāvvietas) bez dabīgiem darbiem maksā aptuveni 12 € / m2. Cena ir apgabala laukums, kas izraisa rupju substrātu (par 30 cm biezumu), gultas izņemšanu, flīzes, retribrācijas un Pavel segumu. Bruģēšanas seguma ieklāšana jau ir aptuveni 7 € / m2; Lipples 4 € / BM.
Man vajag speciālistu licenci?
Ne. Crafting / seguma kastes labākā vizītkarte ir tā iepriekšējais darbs, tāpēc jūs nebaidīsieties uzdot atsauces un, iespējams, brauciet ar savu darbu.