Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Grāmatvedība

Vai meklējat grāmatvedi grāmatvedībai? Šajā kategorijā mums ir 1.415 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.354 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Grāmatvedība

Vai jums ir nepieciešams grāmatvedības pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus profesionāļus dubultā un vienkāršā grāmatvedībā, PVN, algu un cilvēkresursu un grāmatvedības kontrolē. Grāmatvežu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: uzņēmuma dibināšana, audits, konsultācijas, ko sniedz kāds no mūsu 1.415 grāmatvežiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.354 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Bieži uzdotie jautājumi

Kādi pakalpojumi ir grāmatvedis?
Grāmatvedis var specializēties vienā jomā vai piedāvā vairākus pakalpojumus, piemēram, vienkāršu un dubultā uzskaites pārvaldību, grāmatvedības un statistikas pārskatu sagatavošanu, grāmatvedības pārskatus, tīrvērtes un nodokļu deklarācijas. Grāmatvedība dažādiem posteņiem (bankas izrakstiem, iekšējiem dokumentiem, klientu vai piegādes rēķiniem utt.). Darba maršrutu norēķini. Nodokļu un grāmatvedības rēķinu precizitātes novērtējums. Atbildība par pareizi norīkošanu uzskaites posteņiem. Regulāras mēneša, ceturkšņa un gada slēgšanas sagatavošana un statistikas biroja dokumentu sagatavošana. Saziņa ar revidentiem, nodokļu iestādēm un citām iestādēm. Konti parasti apvieno dažādus pakalpojumus, lai palīdzētu jums uzlabot korporatīvo vai personīgo finansējumu.
Kā es varu atrast labu grāmatvežu vai nodokļu konsultantu?
Labākais veids, kā atrast labu grāmatvedi pie jums ir, lai ievadītu pieprasījumu un jāgaida piedāvājumi no grāmatvedītājiem, kuru pieredze un prasmes atbilst to, kas jums nepieciešams. Pēc tam pārbaudiet savas atsauksmes, salīdziniet izvēlnes un izvēlieties sev piemērotāko.
Kā es varu atrast grāmatvedi manā apkārtnē?
Atrodiet vietējo grāmatvedi, dažkārt var būt sarežģīts atkarībā no tā, kur jūs dzīvojat. Ja ievadāt pieprasījumu, mēs nosūtīsim to uz grāmatvedi no jūsu apkārtnes. Tomēr ne vienmēr ir personiska tikšanās, un tāpēc jūs varat izvēlēties grāmatvedi no citiem reģioniem un elektroniski sazināties.
Kāpēc ir lietderīgi nolīgt grāmatvedi, izmantojot Wilio?
Grāmatvedība ir viens no tiem pakalpojumiem, kas jums patiešām palīdz. Ieguldījumi grāmatveža dienestos ir tā vērts. Labs grāmatvedis var izcelt jūs kļūdas un neizmantotās iespējas, kas jums maksā naudu. Jūs ne tikai ietaupīsiet laiku, jūs varēsiet mierīgi gulēt mierīgi, ka jūsu grāmatvedība un nodokļi tiek novedīti pēc kārtas un saskaņā ar likumu. No atrast labu grāmatvedi, tikai daži klikšķi tiks sadalīti Wilio. Vienkārši aprakstiet, kādi pakalpojumi jums ir nepieciešami un gaidiet izvēlnes. Tagad ir īstais laiks, lai atrisinātu savu grāmatvedību. Iegūstiet bezmaksas piedāvājumus un atrodiet ērtu grāmatvedi šodien.
Kādus pakalpojumus jūs darāt, lai jūs grāmatveža

Fiziskas personas nodokļu deklarācija
Ikvienam ir jābūt uzticamam grāmatvedim, kurš katru gadu veic nodokļu deklarāciju no fizisko personu ienākumiem. Parasti vislabāk ir sazināties ar grāmatvedi jaunā gada sākumā - ideālā gadījumā ne vēlāk kā 3 mēnešus pirms termiņa beigām. Ne tikai pārliecināts, ka jums būs laiks jums, bet arī, lai varētu ieteikt jums, piemēram, tas joprojām ir iespējams likt to izmaksās pirms grāmatvedības pabeigšanas pagājušajā gadā. Kad jūs atradīsiet grāmatvedi, no kura jūs vēlētos nodokļu deklarāciju, nesmīdiet to pēc iespējas ātrāk. Pirms nodokļu deklarāciju iesniegšanas grāmatveži ir ievērojami aizņemti, tāpēc neatstājiet to pēdējā brīdī.
Grāmatvedība
Daudzi grāmatvedības paziņojumi piedāvā grāmatvedības pakalpojumus un jūs pazīst ar regulāru aizvaru, algas, rēķinus un tamlīdzīgi. Ja jums pieder mazs uzņēmums vai jūs esat vienīgais tirgotājs, nolīgt grāmatvedi ir jēga, jo jūsu grāmatvedība vadīs profesionālu, kas parūpēsies par visiem likumiem, standartiem un noteikumiem, lai izvairītos no iespējamām problēmām ar iestādēm, kas var rasties no nezināšanas.
Konsultācija
Grāmatvedis var palīdzēt jums optimizēt grāmatvedības izdevumus. Jūs varat organizēt tikšanos, kurā runājat par saviem ienākumiem un izdevumiem. Tad iesaka jūs turpināt optimizāciju. Priekšrocība ir grāmatvedis, sagatavojot budžetu, ir tas, ka tas izskatīs jūsu finanses objektīvi un var novērtēt to, ko jūs varat atļauties iegādāties, pierakstīt un kāds nodokļu augstums var sagaidīt uz gadu.
Konsultācijas un padomi
Citāti kļūst Netērējiet laiku, meklējot piedāvājumus no dažādiem grāmatvedības uzņēmumiem. Ievadiet savu vaicājumu un sākt saņemt piedāvājumus no ērcām grāmatvežiem no apkārtnes. Nepārsniedziet savu budžetu Grāmatvedības cenas var būt atšķirīgas. Tomēr ar Wilio jūs varat viegli salīdzināt vairākus piedāvājumus un izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu budžetam. Atrodiet labākos grāmatvežus Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Demonstrācija

Mūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi

Grāmatvedība
Waldemar Y.
Grāmatvedība
Elijas B.
Grāmatvedība
Darius F.