Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.298 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts

Vai jums ir nepieciešams serviss gaisa kondicionēšanas uzstādīšanas/remonta jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus gaisa kondicionēšanas, iekštelpu un āra bloku pieslēgšanas, tīrīšanas un filtru nomaiņas ekspertus. Uzstādīšanas un dzesēšanas remonta izmaksas parasti ir atkarīgas no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: filtrs, pults, nepārtraukts avārijas dienests, dezinfekcija, ko nodrošinās kāds no mūsu 22.045 speciālistiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt uzstādīšanu / remontu gaisa kondicionēšanas uz Wilio?
Meklējat ekspertu, uzstādot vai remonts gaisa kondicionēšana jūsu apkārtnē? Lai gaisa kondicionētājs darbotos labi, ir nepieciešams pareizi uzstādīt, regulāri tīrīt un uzturēt. Iespējamām korekcijām ir jārisina kvalificēts profesionāls. Wilio palīdzēs jums atrast gaisa kondicionēšanas speciālistus no apkārtnes. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, un jūs saņemsiet pirmos piedāvājumus dažu minūšu attālumā no vietējiem ekspertiem, kuri veic darbu, kad runa ir par jums un par draudzīgu cenu. Jūsu klimats vienmēr būs droši un ērti atdzist karstās dienās.
Kāda ir daļa no standarta gaisa kondicionēšanas uzturēšanas?
Gaisa kondicionēšanas pakalpojuma laikā dzesēšanas šķidruma servisa tehniķis (R32, R410A), sistēmas spiediens, filtri, elektronika, blīves un kondensāta aizplūšana. Tas tiks izlādēts un attīrītu iztvaicētāju, filtrus, vākus, ārējos kondensatorus, kondensātu un elektronikas atkritumus. Pārbauda dzesēšanas ķēdi, troksni, individuālo darba režīmu darbību un savieno savienojumus.
Kāpēc tiek izsaukts regulārs ikgadējais gaisa kondicionēšanas pakalpojums. Profilakse?
Regulāra gaisa kondicioniera pakalpojums ir priekšnoteikums tās vienmērīgai darbībai un ilgai dzīvei. Gaisa kondicionēšanas kontrole un remonts neietver ne tikai gaisa kondicionēšanas un dezinfekcijas tīrīšanu, bet arī aprīkojuma pārskatīšanu. Gaisa kondicionēšanas tīrīšana var samazināt enerģijas patēriņu un līdz ar to arī darbības cenu. Novietošanas uzturēšana izraisīs stabilu gaisa kondicionēšanas veiktspēju samazināšanos, bet enerģijas patēriņš palielināsies.
Cik bieži jums ir nepieciešams veikt gaisa kondicionēšanas pakalpojumu?
Cik bieži jums ir nepieciešams veikt gaisa kondicionēšanas pakalpojumu, būs atkarīgs no tā, cik bieži jūs izmantojat gaisa kondicionēšanas iekārtu un kā ļoti putekļainu vai piesārņotu ir ārējā vide. Ja jūs regulāri notīrāt filtrus ik pēc pāris nedēļām un saglabājiet ārējo vienību tīru no piemaisījumiem un tīmeklī, profesionālā apkope jums būs nepieciešams tikai reizi gadā.
Vai man vajadzētu noteikt vai nomainīt gaisa kondicionēšanas ierīci?
Lemjot par to, vai jums vajadzētu noteikt gaisa kondicionēšanas ierīci vai aizstāt, apsvērt tādus faktorus kā: gaisa kondicionēšanas vienības vecums, tās energoefektivitāte un jaunās vienības balva, salīdzinot ar remonta izmaksām.
Kāda veida gaisa kondicionēšanas labojumi ir visizplatītākie?
Gaisa kondicionēšanas saldēšanas remonts: • jauna aukstumaģenta aizpildīšana ar dzesēšanas iekārtu noplūdi • Dzesēšanas šķidruma papildinājums • komponentu apmaiņa dzesēšanas ķēdē • jauns kompresors Gaisa kondicionēšanas elektriskais remonts: • iejaukšanās vai problēmas diagnosticēšana el. ķēde. • Elektriskais gaisa kondicionēšanas remonts ar komponentu nomaiņu • nomaiņa darbojas kondensators Kondensāta remonts: • Kondensāta remonts: attīrīšana • Kondensāta remonts: sagatavot (cita veida taupīšanas, savienošana, urbšana) • Kondensāta sūkņa remonts • Kondensāta sūkņa uzstādīšana • remonts / rezerves šļūtene / caurules kondensāta
Kas notiek, ja regulāri gaisa kondicionēšanas pakalpojums netiek izpildīts?
Gaisa kondicionēšanas ierīcei ir komponenti, kas filtrē gaisu un ja šie filtri ir regulāri iespaidīgi vienībā, lai audzētu baktērijas, kas tiks pārraidītas apgrozībā, kad tiek ekspluatēts gaisa kondicionētājs. Tādēļ ir vajadzīgs regulārs pakalpojums, lai padarītu gaisu no gaisa kondicionēšanas tīras un veselīgas, bet arī to, ka gaisa kondicionēšanas iekārta darbojas bez traucējumiem, lai viszemākais elektroenerģijas patēriņš un ilgs kalpošanas laiks.
Cik bieži jums ir nepieciešams veikt pakalpojumu gaisa kondicionēšanas ierīci?
Eksperti iesaka veikt gaisa kondicionēšanas pakalpojumus dzīvokļos un mājās reizi gadā. Labākais agrā pavasarī. Tomēr, lai nodrošinātu, ka jūsu gaisa kondicionēšana darbosies efektīvi, ir arī nepieciešams to tīrīt papildus ikgadējam dienestam.
Cik maksā gaisa kondicionēšanas pakalpojumu izmaksas?
Vidējās gaisa kondicionēšanas izmaksu izmaksas svārstās no 50 līdz 300 €. Cena ir atkarīga no tā, cik daudz gaisa kondicionēšanas vienību, piemēram, tie, kur tie ir ievietoti un citi faktori.
Kā gaisa kondicionēšanas uzstādīšana?
Klasifikācija un fokuss
Katrs gaisa kondicioniera uzstādīšana sākas ar apskates objektu un fokusēšanu. Tas ir viens no svarīgākajiem soļiem, kas nepieciešami, lai padarītu gaisa kondicionēšanas lietotājam ērtu, efektīvu, iespējamu un pēc iespējas mazākas iejaukšanās jūsu objektā. Pārbaudes laikā uzstādīšanai nepieciešamo vienību skaits ir dimensija, to darbība un atrašanās vieta.
Gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana un montāža
Sienas gaisa kondicionieri visbiežāk sastāv no vienas ārpuses un no vienas vai vairākām iekšējām vienībām. Uzstādot gaisa kondicionēšanu, šīm iekšējām un ārējām vienībām jābūt saistītām ar aukstumaģentu un elektriski, kam nepieciešama zināšanas un pieredze. Tāpēc ir nepieciešams sazināties ar ekspertu. Gaisa kondicionēšanas iekārtu montāža sākas ar precīzu ārējo un iekšējo vienību noteikšanu. Tas ir nepieciešams, lai cauruļvads, kas noved pie iekšējām un ārējām vienībām, var atvest uz ierīcēm bez šķēršļiem. Ir arī jānosaka, kur kondensēties. Tāpēc ir daudz ūdens, tāpēc ūdens notecei jābūt gradientā. Līdz pieciem litriem var izveidot dienā. Ūdens parasti izņem no ārpuses, ārpus mājas, piemēram. uz sifonu vai WC tvertni. Caurules var veikt ar kabeļu kanālu, bet tos var arī iebūvēt sienās, ja instalācija domā pietiekami iepriekš, vai masona biezums ļauj. Lai uzglabātu cauruļu uz sienām, ir nepieciešami lielāki demolitioni un turpmāki rekonstrukcijas darbi, piemēram, e.g. gleznošana. Tajā pašā laikā tas ir gan finanšu, gan laikietilpīgs. Pēc tam konsole ir uzstādīta, lai uzglabātu ārējo vienību un iekšējo nesēja plāksni. Kad montāža ārējo un iekšējo vienību ir pabeigta un caurules un līnijas ir to vietās, caurules un kabeļi tiek pārsūtīti, ierīce ir ventilēta, iesaistot elektroenerģiju un ir piepildīta ar papildu dzesēšanas līdzekli pēc vajadzības. Visbeidzot, tās pareiza darbība tiek pārbaudīta un pārbaudīta ar spiediena mērīšanas ierīcēm, lai gaisa kondicionēšanas veiktspēja būtu pietiekama arī slodzei.
Kāpēc gaisa kondicionēšanai jāinstalē tikai akreditēta persona?
Gaisa kondicionēšanas uzstādīšana ietver arī aukstumaģenta nodilumu. Saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem viņi var atbrīvoties no vienīgi sertificētām personām. Tāpēc gaisa kondicionēšanas uzstādīšanu var veikt tikai akreditēts eksperts no likuma.
Kāda ir daļa no standarta gaisa kondicionēšanas uzturēšanas?Gaisa kondicionēšanas uzturēšana
Iztvaikotāja dezinfekcija Iekšējās vienības seguma tīrīšana Dzinējs un gultņu trokšņa kontrole Elektronikas tīrīšana Elektrisko un mehānisko savienojumu pievilkšana Kondensāta atkritumu dezinfekcija Filtru pārbaude un tīrīšana vai tīrīšana Ārējo kondensatoru tīrīšana Kontroles funkciju pārbaude Pārbaudiet ventilatoru, vēsus, karstuma režīmus Termiskās izolācijas stāvokļa pārbaude Dzesēšanas ķēdes saspringuma pārbaude Tīrīšana āra vienības pārsegi
Kā gaisa kondicionēšanas uzstādīšana?
Klasifikācija un fokuss
Katrs gaisa kondicioniera uzstādīšana sākas ar apskates objektu un fokusēšanu. Tas ir viens no svarīgākajiem soļiem, kas nepieciešami, lai padarītu gaisa kondicionēšanas lietotājam ērtu, efektīvu, iespējamu un pēc iespējas mazākas iejaukšanās jūsu objektā. Pārbaudes laikā uzstādīšanai nepieciešamo vienību skaits ir dimensija, to darbība un atrašanās vieta.
Gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana un montāža
Sienas gaisa kondicionieri visbiežāk sastāv no vienas ārpuses un no vienas vai vairākām iekšējām vienībām. Uzstādot gaisa kondicionēšanu, šīm iekšējām un ārējām vienībām jābūt saistītām ar aukstumaģentu un elektriski, kam nepieciešama zināšanas un pieredze. Tāpēc ir nepieciešams sazināties ar ekspertu. Gaisa kondicionēšanas iekārtu montāža sākas ar precīzu ārējo un iekšējo vienību noteikšanu. Tas ir nepieciešams, lai cauruļvads, kas noved pie iekšējām un ārējām vienībām, var atvest uz ierīcēm bez šķēršļiem. Ir arī jānosaka, kur kondensēties. Tāpēc ir daudz ūdens, tāpēc ūdens notecei jābūt gradientā. Līdz pieciem litriem var izveidot dienā. Ūdens parasti izņem no ārpuses, ārpus mājas, piemēram. uz sifonu vai WC tvertni. Caurules var veikt ar kabeļu kanālu, bet tos var arī iebūvēt sienās, ja instalācija domā pietiekami iepriekš, vai masona biezums ļauj. Lai uzglabātu cauruļu uz sienām, ir nepieciešami lielāki demolitioni un turpmāki rekonstrukcijas darbi, piemēram, e.g. gleznošana. Tajā pašā laikā tas ir gan finanšu, gan laikietilpīgs. Pēc tam konsole ir uzstādīta, lai uzglabātu ārējo vienību un iekšējo nesēja plāksni. Kad montāža ārējo un iekšējo vienību ir pabeigta un caurules un līnijas ir to vietās, caurules un kabeļi tiek pārsūtīti, ierīce ir ventilēta, iesaistot elektroenerģiju un ir piepildīta ar papildu dzesēšanas līdzekli pēc vajadzības. Visbeidzot, tās pareiza darbība tiek pārbaudīta un pārbaudīta ar spiediena mērīšanas ierīcēm, lai gaisa kondicionēšanas veiktspēja būtu pietiekama arī slodzei.
Kāpēc gaisa kondicionēšanai jāinstalē tikai akreditēta persona?
Gaisa kondicionēšanas uzstādīšana ietver arī aukstumaģenta nodilumu. Saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem viņi var atbrīvoties no vienīgi sertificētām personām. Tāpēc gaisa kondicionēšanas uzstādīšanu var veikt tikai akreditēts eksperts no likuma.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Vladas G.
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Vilhelmas H.
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Benas F.
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Filip P.
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Alfredas I.
profile image
Gaisa kondicioniera uzstādīšana un remonts
Dominykas N.