Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Ierīču uzstādīšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Ierīču uzstādīšana

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums ierīču pieslēgšanas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus veco iekārtu demontāžā, jaunas iekārtas atrašanā un labošanā, skursteņa pārsega pievienošanā esošai sadales sistēmai, sadales atveres paplašināšanā, gāzes krāna nomaiņā, funkcionālajā pārbaudē un apmācībā un ekspluatācijā un apkopē. Elektroierīču uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: veco ierīču izvešana un ekoloģiska iznīcināšana, ko nodrošina viens no mūsu 23.733 elektriķiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu, lai remontētu ierīču Wilio?
Kad mājas ierīce iet ātri, mēs ātri sapratīsim, jo ​​tas ir ļoti mūsu ikdienas dzīvē. No netīro domuzīmes kaudzes caur saldētavu, kas ir pilns ar pārtiku, līdz augošai vannas istabai, sabojāta ierīce ir kick problēma. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams, lai labotu sabojāto veļas mašīnu, ledusskapi, mikroviļņu krāsni vai trauku mazgājamo mašīnu, ērts tehniķis var uzzināt, kur ir radusies kļūda un darīs visu, lai sabojātās ierīces atkal darbosies. Wilio jūs atradīsiet profesionāļus, lai remontētu sadzīves tehniku, kas ir gatavi palīdzēt jums un nākt veikt remontu, kad tas ir nepieciešams.
Kādas prasmes patērētāja remonts?
Appliance remontētāji ir ērts metodes, kas var izpētīt ierīci un uzzināt kļūdas cēloni. Tā veic uzturēšanas darbu dažādās telpās un var novērtēt, cik daudz tas maksās savu remontu vai rezerves daļu iegādi. Viņš var ieteikt jūs kā pareizi satraucoši par ierīci, lai novērstu kaitējumu nākotnē. Tas arī palīdzēs jums profesionālu uzstādīšanu dažādu ierīču, piemēram, trauku mazgājamā mašīna, iegultās caurules un plītis.
Kā es varu atrast ērtu remontētāju?
Wilio pieprasījuma izveide ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast ērtu remontētāju, kurš var noteikt ierīces veidu, kas gāja nepareizi. Wilio palīdz jums atrast remontu, kurš var pielāgot laiku un veikt noteikt, kad tas ir nepieciešams.
Cik maksā tikšanās remonta izmaksas?
Cena ir atkarīga no ierīces veida, remonta sarežģītību, nepieciešamo laiku, rezerves daļām, detaļām un pat no tā, vai remontētājs ir tuvumā, vai arī jānāk no lielāka attāluma.
Kad zvanīt remontam?
Ja jūs labojat bojātās ierīces pārāk ilgi, lai aizkavētu, citas sastāvdaļas var tikt bojātas un remontētas tik būtiski. Lielākā daļa mūsdienu mājsaimniecības ierīču ir sarežģītas ierīces, kurām nevajadzētu pārbaudīt Laiku, bet tikai pieredzējušu speciālistu. Wilio jūs atradīsiet pieredzējušus ierīču labojumus, kuriem ir pienācīga iekārta, instrumenti, zināšanas un piekļuve aizstājējai darbībai, lai pārvaldītu katru remontu.
Kādus darba veidus ir ierīču remonts?
Appliance remontētāji ir ērts tehniķis, kas labo bojātas vai nedarbojas sadzīves tehniku, uzstādīt ierīces un rūpējas par to uzturēšanu. Remontu var veikt uz vietas klientam vai pakalpojumam atkarībā no ierīces lieluma un vēlamā darba veida. Wilio palīdzēs jums atrast ērtu etiķetes remontētāju, no jūsu apkārtnes, kas labprāt palīdz, kad tas ir piemērots jums.
Kādus pakalpojumus nodrošina ierīces remontu?
Virtuves ierīču remonts
Ierīce ir katra funkcionālā virtuves neatņemama sastāvdaļa. Vai jūsu virtuves ierīcei nav nepieciešama vēlamā veiktspēja, vai ir bojāts Wilio jūs atradīsiet viedos remontētājus, kas noņems traucējumus.
Fix saldētavas
Pareizi funkcionējoša saldētava ir nepieciešama, lai veiktu visu pārtiku un nav izjaukt. No bojātās durvju blīvējuma, aizsērējuši ūdens filtri uz nefunkcionālu iesaldēšanu Wilio jūs atradīsiet saldētavas remontu, kas var apstrādāt to.
Trauku mazgājamā mašīna remonts
Ja ēdieni mākoņains un netīrs vai stāv ūdens apakšā trauku, iespējams, būs nepieciešama pakalpojumu trauku mazgājamā mašīna. Ja jūs laikā zvanāt remontētājam, lai novērstu turpmāku kaitējumu vai sacīkšu.
Caurules un plīts remonts
Gāzes plīts gadījumā, var būt problemātiski degļi, kas nav aizmirsti vai var apdraudēt briesmās noplūdes gāzi. Keramikas keramikas plītiņu gadījumā apkure var neizdoties par pareizu temperatūru vai, gluži pretēji, lai pārkartu plāksni, kas izraisa to eksplodēt. Caurulēs bieži neizdodas pati apkure, kāda no pieejamajām programmām vai ventilatoru, kas nodrošina karstā gaisa cepšanai. Atsauce uz profesionālu, lai palīdzētu jums.
Mikroviļņu remonts
Ja mikroviļņu krāsns ir Inkrí, viņš pārtrauca rotēt plāksni no apakšas, vai ne izslēgts, dod priekšroku, lai izsauktu remontētāju.
Ledusskapja remonts
Nekad nav labs laiks, lai spidy ledusskapī, bet vissliktākais ir vasaras mēnešos. Ja ledusskapis labo pareizos, ja tas sāk uzkrāt sala, vai ūdens izņem visaugstāko laiku, lai izsauktu remontētāju.
Mazgāšanas mašīnu remonts
Vai jūsu veļas mašīnai ir augšā vai no priekšpuses, var rasties tādas problēmas kā ūdens noplūde, rotācijas zudums, kas radies piedziņas drošības jostas bojājumiem, bloķētām durvīm, atklājot ūdeni, ūdens akmens nogulsnes un daudz ko citu. Ērts remontētājs var jums palīdzēt.
Vīna ledusskapja remonts
Tātad jums nav jūsu dzeršanas pieredzi, ja jūsu vīna ledusskapī nav vīna pudeles pareizajā temperatūrā. Biežāk sastopamās neveiksmes pārkaršana un turpmāka dzinēja vai ģeneratora vai detaļu dedzināšana.
Grestora korekcija
Remonta zvans Ja pamanāt vāju veiktspēju pārsega, īpašas skaņas, pamatojoties uz dzinēja vai ventilatora caurules, vai ja gremuatoru kontrolē ar kapuci.
Apģērbu žāvētāja korekcija
Veļas žāvētājiem var būt pārāk daudz enerģijas patēriņa un ja tie nav pareizi uzturēti neveiksmē, var izraisīt ugunsgrēku. Ar regulāru apkopi un remontu žāvētāji, jūs varat novērst pārāk karstu vai pārāk aukstu ciklu un saglabāt sevi ne tikai jūsu žāvētājs funkcionālo, bet arī jūsu drēbes ilgāk un nebojāts.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Ierīču uzstādīšana
Stanislovas T.
profile image
Ierīču uzstādīšana
Nerija R.
profile image
Ierīču uzstādīšana
Ričardas J.
profile image
Ierīču uzstādīšana
Jonas B.
profile image
Ierīču uzstādīšana
Paulius E.
profile image
Ierīču uzstādīšana
Nojus D.