Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Arhitektūra, arhitekts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Arhitektūra, arhitekts

Vai jums ir nepieciešams serviss arhitektūras jomā, arhitekts? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus interjera dizaina un interjera dizaina, pilsētplānošanas un zemes izmantošanas plānošanas ekspertus. Dizaineru cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: objekta plānojuma uzmērīšana, transporta izmaksas, ko nodrošina kāds no mūsu 16.807 arhitektiem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc grāmatu arhitekts caur Wilio?
Ja jūs plānojat būtisku korekciju savu īpašumu, tas maksā darbā speciālistiem. No nelielām renovācijām līdz papildus un pilnīgi jauniem mājas dizainiem vislabākie rezultāti palīdzēs jums sasniegt koledžas izglītotu arhitektu vai dizaineru. Tāpēc šis projekti tiks izmantoti daudzus gadus, noteikti ir svarīgi, lai jūs izstrādātu. Paldies Wilio jūs varat atrast dzīvojamos arhitektus un citus profesionāļus, lai aplūkotu savus portfeļus, reitingu un pabeigto pasūtījumu skaitu. Tas palīdzēs jums nolīgt arhitektus savā apkārtnē, kuru stilā vēlaties un kuru klienti ir apmierināti ar savu darbu.
Vai man ir jāpieņem arhitekts?
Ja jūs gatavojaties būvēt būvdarbus, ir svarīgi, lai plāni sagatavotu apmācītu profesionālu. Pateicoties tam, jūs zināt, ko jūs saņemat, un var būt pārliecināts, ka ēka būs strukturāli stabila un atbilst visiem likumiem, kas sniegti procedūrā.
Kāda kvalifikācija būtu arhitekts?
Slovākijas arhitektam ir jābūt pabeigtai augstākajai izglītībai ar nosaukuma inženiera arhitektūru - ing.arch. Īpaši, ja tā vēlas paši izdarīt savus vārdus un atbildību, piemēram, iespēju novērtēt ēkas statistiku. Parasti atļaujas tiek minētas "apaļš zīmogs".
Kāda ir atšķirība starp arhitektiem un dizaineriem?
Arhitekts parasti iesaka mājas pēc pasūtījuma uz konkrētu telpā un cenšas atbilstu valsts krāsai. Vienkārši neiesaistīties kā dūri uz acs. Tomēr, ja izvēlaties katalogu mājās, varat to pielāgot ar dizaineru. Viņš arī uzsver jūs iespējām elektroapgādes un citu svarīgu komponentu projekta. Dizainers bieži vien pēc pasūtījuma sadarbojas ar arhitektu un vēlāk arī celtniekiem.
Cik ilgi tas ilgst, līdz arhitekts rada priekšlikumu?
Nav vienkāršas atbildes uz šo jautājumu. Ostas priekšlikums parasti ir daudz ātrāks nekā visas jaunās mājas dizains, bet arī jāņem vērā arhitekta darba slodze, visas nepieciešamās pārskatīšanas un paša būvniecības procesā.
Cik daudz ir arhitekts?
Par Wilio, arhitekta pakalpojumu cena var būt no 20 € / m² nepieciešamā Utility Desktop House. Tomēr tas vienmēr ir atkarīgs no darba apjoma un grūtības.
Man ir nepieciešams akreditēts arhitekts vai dizainers?
Ja jūs nevilcinieties, sazinieties ar abiem. Viņi noteikti pateiks ne tikai tas, ka jums ir nepieciešams, bet tas arī sagatavos jūs ar savu kotāciju. Pirms piedāvājuma pieņemšanas un līguma parakstīšanu atcerieties apstiprināt, ka izvēlētajam piegādātājam ir nepieciešamās kvalifikācijas un atļaujas.
Ko dara arhitekti?
Ja jūs plānojat būvēt jaunu māju, rekonstruēt īpašumu, pievienojiet jahtu piestātni vai dot savu dārzu jaunu dzīvi, jums vajadzētu runāt ar arhitekts vai dizainers, pirms jūs varat nolīgt celtnieks vai dārznieks. Papildus plāna izveidei jūsu projektam, arhitekti var arī rūpēties par Ģenerālpadomi un citiem dokumentiem, kas būs nepieciešami. Pirms jūs pārstrukturējat sadarbību, pārbaudiet, vai tā ir daļa no pakalpojuma, ko maksājat. Pieredzējis arhitekts var palīdzēt jums atvieglot visu projektu un ne tikai būvniecības atļauju, bet arī projektu vadību visā ēkā un atrast celtniekus un citus profesionāļus, lai pabeigtu darbu.
Ko dara arhitekti?
Arhitekti
Arhitekti ne tikai rada mājas plānus, nedēļas nogali vai garāžu, bet arī palīdz ar visām attiecīgajām atļaujām. Jūs varat atrast, ka dažiem arhitektiem ir specializēta zona vai stils, bet citi arhitekti piedāvā vairāk vispārēju pakalpojumu. To profilu pārbaude dos jums priekšstatu par to, ko viņi ir darījuši par līdzīgiem projektiem. Designatori. Atkarībā no jūsu projekta jūs varat atrast, ka dizainers ir vairāk piemērots jums. Dizaineri izveido tehniskus rasējumus, kurus jūs varat nodot būvētājam, ar kuru jūs strādājat.
Designatori.
Atkarībā no jūsu projekta jūs varat atrast, ka dizainers ir vairāk piemērots jums. Dizaineri izveido tehniskus rasējumus, kurus jūs varat nodot būvētājam, ar kuru jūs strādājat.
Dārza arhitekti.
Ja jūs dodaties uz savu īpašuma kopējo rindu, neaizmirstiet dārzu. Dārza arhitekts palīdzēs jums iegūt no maksimālās vietas un šis ieteikums, kas nevarēja sagatavot citus dizainerus vai arhitektus jums. Papildus vienkāršām lietām, piemēram, pievienojot puķu dobes un atjaunojot zālienu, dārza arhitekts var palielināt jūsu īpašuma vērtību, izmantojot klāju uz terases, atbalsta sienām vai peldbaseinu un visu pēc Jūsu vēlmēm attiecībā uz ieslēgumiem un budžetu.