Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Auklīte
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Auklīte

Vai jums ir nepieciešami bērnu pieskatīšanas pakalpojumi? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus profesionāļus ilgstošai bērnu aprūpei, īslaicīgai un sporādiskai aprūpei. Aukles un bērnu pieskatīšanas izmaksas parasti ir atkarīgas no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: bērnu pavadīšana uz skolu un ekskursijas, transporta izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 3.948 aprūpētājiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc atrast vietējo aukliņu caur Wilio?
Vēlaties atrast aukliņu pie jums, lai palīdzētu attīstīt jūsu bērnu funkcijas? Daudzas ģimenes uzzina, ka palīdzot auklītei vai au pārim ir lieliska alternatīva tradicionālajiem bērnu aprūpes pakalpojumiem. Nanny ne tikai nodrošina individuālu aprūpi saviem bērniem mājās, bet, ja jums ir vairāk nekā viens bērns, tas var būt izmaksas efektīvāk. Kad jūs atradīsiet aukle jūsu apkārtnē, kas perfekti atbilst jūsu ģimenes vajadzībām, jums patiks elastīgāks dzīvesveids, vai jums ir nepieciešams aukle vienu dienu vai piecas dienas nedēļā. Vienkāršākais jūs atradīsiet aukle jūsu apkārtnē Wilio. Pateicoties mūsu pārredzamajai novērtēšanas un kontroles sistēmai, jūs varat viegli salīdzināt labākos vietējos bērnus, lai pārliecinātos, ka jūs varat atrast uzticamu, uzticamu un profesionālu aprūpētāju saviem bērniem.
Kā es varu atrast labu bērnu?
Draugi un ģimenes ieteikumi ir kopīgi veidi, kā atrast labu aukle. Diemžēl jūsu iespējas var ierobežot jūsu personīgos kontaktus. Wilio piedāvā risinājumu ar augsta līmeņa kontaktiem jūsu apkārtnē. Izmantojot mūsu pārredzamo novērtēšanas sistēmu un pārskatus, jūs varat izlemt, kas vislabāk atbilst jūsu ģimenes vajadzībām.
Kāda kvalifikācija jums ir jābūt aukle?
Cenām jābūt vismaz 18 gadus veciem, un tiem jābūt atbilstošām kvalifikācijām. Šīs prasības ietver pirmās palīdzības sertifikātus un CPR vai pārbaudi ar bērniem. Un vēl vairāk, festers ir nepieciešams sertifikāts III, diploms vai mācīšanas kvalifikācijas. Pretējā gadījumā pēctečiem vajadzētu strādāt, lai iegūtu attiecīgo kvalifikāciju.
Medmāsu vs Ikdienas kopšana: Vai tas ir lētāk, lai būtu aukle?
Atšķirība un ikdienas aprūpes atšķirība ir pieejama un iekļauta. Auklaksts ir daudz dārgāks nekā ikdienas bērnu aprūpe. Ja jums ir grūti samaksāt par ikdienas bērnu aprūpes likmēm, bērnu nodarbības būs vēl grūtāk. Tomēr aprūpētājs var nodrošināt individuālu un visaptverošu bērnu aprūpi. Nosūtiet savu pieprasījumu atrast piemērotu aukle Wilio. Jūs varat atrast labu aprūpētāju, kas var strādāt ar jūsu budžetu.
Kāda ir atšķirība starp aizmugurējo un au pāru?
Foster un ĀS pāris atšķiras kārtridža darbā un pieredzē. Au pāris ir jaunieši (18 - 30 gadi), kas atstāj ārzemēs dzīvot kopā ar ģimeni, par kuru viņi strādā, lai mācītos kultūru apmaiņā pret bērnu aprūpi. Kas vairāk, un pāris darbojas maksimāli stundu skaits nedēļā. Viņi arī saņem rokas no saimnieka ģimenes. Turpretī izaugsme ir algas kā viena otras nodarbinātība. Viņu darba laiks ir elastīgs atbilstoši ģimenes prasībām un regulē darba tiesības.
Vai mājas darbi?
Petometri padara mājas darbus saistībā ar bērnu aprūpi. Šie pamata mājas darbi ietver bērnu telpu un rotaļu laukumu tīrīšanu un organizēšanu. Pakalpojumi Vathers ir elastīgs ar jūsu ģimenes vajadzībām. Ja jums ir nepieciešama papildu mājsaimniecības palīdzība, jūs varat ievietot šo detaļu savā Wilio sarakstā.
Vai es sniegšu diētu jūsu auklītājam?
Pārtikas nodrošināšana aprūpētājam nav obligāta. Tomēr neaizmirstiet saskaņot cerības ar savu auklīti, pirms runa ir par darbu. Dažas ģimenes piedāvā ēdināšanas saviem aukliem, bet citi auklītes nodrošina ēdināšanas sevi. Ēdināšanas nodrošināšana ir atkarīga no jums un jūsu auklītei.
Pakalpojums
Kas ietver profesionālo aprūpes pakalpojumu?
Petometri ir veltīti daudziem uzdevumiem, kas saistīti ar jūsu bērniem. Kas vairāk, tad pēcteči var palīdzēt jums ar vieglu mājasdarbu. Profesionālā aprūpes pakalpojums var jums izmaksāt visu īpašumu. Mūsu platforma ļauj jums pārbaudīt likmes un atsauksmes, lai atrastu kādu, jūs varat uzticēties. Šeit ir daži uzdevumi, ar kuriem pēcteči var palīdzēt jums:
Bērnu aprūpe
Jūsu aukle galvenais uzdevums ir rūpēties par saviem bērniem, nodrošinot viņu drošību un rūpēties par viņu pamatvajadzībām. Bērnu aprūpes uzdevumi ietver barošanu, peldēšanu, štancēšanu un bērnu uzglabāšanai gultā. Gatavojoties Visām situācijām, daudzi aprūpētāji pirmās palīdzības apmācības un CPR iet. Pieredzējis aukle arī zinās, vai tas ir vecāks vai izsaukts 112 avārijas gadījumā.
transportēšana
Uzticams aukle var lietot bērnus uz skolu un izvēlēties tos vēlāk dienas laikā. Kas vēl, jūsu aukle var iet kopā ar bērnu uz ārpusskolas aktivitātēm. Šīs aktivitātes ietver pulksteņi peldēšanas, mūzikas un spēles. Uguns caur Wilio Babysitter savā apkārtnē un atrast kādu, kurš zina savā kopienā.
Pārtikas sagatavošana
Vai nav laika ēdiena gatavošanai vai iepirkšanās? Bez bailēm. Bērnu aukle Jūsu bērnam sagatavot veselīgas maltītes, uzkodas un pusdienas paketes. Ja jums ir nepieciešams aukle, lai palīdzētu ar pārtiku un citiem uzdevumiem, lūdzu, norādiet šo nepieciešamību savā Wilio sarakstā. Norādiet arī bērnu ēdināšanas preferences, alerģijas vai īpašas uztura vajadzības. Šī detaļa palīdz jūsu aukle sagatavot maltītes pēc vajadzības.
Attīstība
Aukbolu var palīdzēt attīstīt mācīšanās un ikdienas bērnu prasmes. Jūs varat pieteikties auklai, kas studējis bērnu attīstību. Daži bērnu aukle iemācījās strādāt ar konkrētu vecuma grupu. Piemēram, citi bērni var piedāvāt pamata apmācību.
Easy mājasdarbi
Foster var arī palīdzēt ar vieglu vietējo darbu. Šie darbi ietver tērpšanas rotaļlietas, locīšanas drēbes un mājas tīrīšanu. Vēl vairāk, aukle var dezinficēt rotaļlietas, tīrot spēļu virsmas, sterilizē pudeles un veikt daudzas citas darbības. Babysitters parastie uzdevumi ir saistīti ar bērnu aprūpi un tīrīšanu, kas augs.