Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Vannas istabas pārbūve
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.622 reģistrēti profesionāļi
93.564 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Vannas istabas pārbūve

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums vannas istabas remonta jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus nojaukšanas un mūrēšanas, flīžu ieklāšanas, tualetes, izlietņu un dušu instalācijas jomā. Vannas istabas pārbūves cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: atkritumu savākšanas un krāsošanas izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 27.386 celtniekiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver vannas istabas rekonstrukciju?
Pieredzējuši mājas čempioni, uzstādītāji un celtnieki var palīdzēt jums ar nelielu kosmētisko korekciju uz jūsu vannas istabu. Viņi aizstāj dušas galvas, ūdens baterijas, uzstādiet dušas dušas durvis vai pat instalējiet savu tualeti. Tomēr, ja jūs meklējat pilnīgu vannas istabas remontu, jums ir nepieciešams vannas istabas renovācijas speciālists. Saraksts ar to, ko jūs varat sagaidīt strādāt ar piegādātājiem un vannas istabas renovācijas ekspertiem:
1. solis. Citāts un plānošana
Lai izveidotu precīzu piedāvājumu, būs redzams galvenā telpa. Izmaksas tiks izvietotas no jūsu vannas istabas lieluma, no projekta laika izpildes (parasti 13 - 25 dienas, lai atjaunotu visu vannas istabu) un no nepieciešamajiem materiāliem. Jūs esat jums, kas ir atbildīgs par visu jauno ierīču un aksesuāru izvēli un pasūtīšanu - vannu, tualeti, vienības, flīzes utt. Jums vajadzētu tos iegādāties un pirms sākšanas piegādāt rekonstrukciju. Jūsu piegādātājs nosūtīs piedāvājumu un izstrādās plānu visiem iesaistītajiem, lai nodrošinātu, ka viss turpināsies, kā vēlaties.
2. solis. Lejot veco vannas istabu
Builders un nojaukšanas speciālisti noņems aprīkojumu un vai nu uzglabā vai aptvēra, lai to aizsargātu būvdarbu laikā.
3. solis. Gatavojieties jaunai vannas istabai
Turklāt jūsu santehniķis un elektriķis veic raupju montāžu. Tas nozīmē ievietot santehnikas un elektroenerģijas rokasgrāmatu uz vietu bez tā savienojuma. Tad nāk uz jūsu galdnieka, apmetuma un flīžu skatuves, kas stāv vai sagatavo sienas un grīdas. Tas var aizņemt 2 - 5 dienas atkarībā no jūsu vannas istabas lieluma un žāvēšanas laiku, kas nepieciešams apmetumam, saspiešanai un pamata krāsai.
4. solis. Jaunas ierīces pievienošana
Šajā solī jūs redzēsiet, kā nāk jūsu jaunā vannas istaba. Pirmkārt, jūsu flīzes novieto flīzes un gleznotājs notīra sienas. Pēc sausa, jūsu jaunās vannas istabas mēbeles var pārvietot. Jūsu santehniķis un elektriķis tagad aizpildīs visus savienojumus. Citi amatnieki izmanto hidroizolācijas un hermētiķus par izlietnēm, dušām un vannām. Visbeidzot, stikla veidgabali ir uzstādīti kā spogulis vai dušas durvis.
5. solis. Galīgā pārbaude un tīrīšana
Kad viss ir uzstādīts un sauss, jūsu SPA atjaunotājs veiks galīgo kontroli. Amatnieki attīra un atbrīvosies no visiem iepakojuma atliekām. Jūsu piegādātājs var pabeigt pamata tīrīšanu, bet jūs varat arī pasūtīt profesionālus tīrīšanas pakalpojumus, lai padarītu jūsu vannas istabu Ligotala.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc atrast savu ekspertu, lai rekonstruētu vannas istabu caur Wilio?
Meklējat ekspertu, kuram nav renovācijas vannas istabā? Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mainīt savu vannas istabas dizainu, izveidojiet to vairāk vietas, vai arī tas palielinās to pirms pārdošanas nekustamā īpašuma, jūs atrodaties pareizajā vietā. Atrodiet rekonstrukciju savā reģionā un beidzot izturieties pret savu vannas istabu jaunu izskatu, kas nepieciešams. Labākais veids, kā nolīgt SPA renovācijas piegādātāju, ir publicēt savu pieprasījumu pēc Wilio. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast profesionālu atbalstu laikā un budžetā.
Cik bieži jums ir nepieciešams atjaunot vannas istabas?
Lielākā daļa cilvēku padara savu vannas istabu ik pēc 11-15 gadiem. Ja jūs vēl neesat gatavs pilnai atjaunošanai, jūs varat to atdzīvināt ar vienkāršu triku: izmantojot regulāru flīžu un javas tīrīšanu. Tātad jūs samazinātu pelējuma un krāsojumu.
Kādi ir galvenie soļi, lai atjaunotu vannas istabu?
Vannas istabas renovācija tiek sākta ar citātu un projektu plānu. Pēc to apstiprinājuma papildu galvenie soļi: veco vannas istabas piederumu, ūdens un elektrisko sadales, būvdarbu, uzstādīšana jaunu ierīču, ūdens un elektrisko savienojumu, tad gala tīrīšana un kontrole.
Kādas priekšrocības iegūst profesionālu, lai atjaunotu jūsu vannas istabu?
Pilnīga SPA rekonstrukcijas prasa elektrisko uzstādīšanu un ūdens darbu, kas būtu jāveic tikai kvalificēts personāls. Turklāt, ja jūs varat baudīt profesionālu, jūs varat būt pārliecināti par tās plašo pieredzi un labākajiem instrumentiem. Tas tikai pabeigs augsta līmeņa darbu.
Kādas prasmes un amatniecības ir saistītas ar vannas istabu renovāciju?
Galvenās apvienības, kas nodarbojas ar vannas istabu atjaunošanu, ietver ēkas, galdniekus, apmetumu, flīzes, santehniķi un elektriķi. Amatnieku summa, ko jūs atradīsiet, būs atkarīgs no jūsu renovācijas vannas istabas klāsta.
Kāda kvalifikācija un mācīšanas vēstule būs mana renovator vannas?
Ir labi pārbaudīt, vai jūsu tirgotāji ir vietējo veidošanas asociāciju biedri ar licencēm un ir apdrošināti būvdarbiem. Tas ir piemērots arī viņu pēdējām atsaucēm.
Cik tas maksās savu vannas istabu?
Vidējās izmaksas daļējas renovācijas vannas istabā Wilio ir 35 - 700 €, bet tie var būt lielāki, pat mazāki. Pilnīga renovācija svārstās no 2 000 līdz 8 000 €, protams, izņēmumi var būt arī izņēmumi, ja tas ar budžetiem lido debesu augstumos. Bet tie ir luksusa gadījumi.
Nepieciešams amatnieks renovācijas vannas istabas autorizācijai?
Vannas istabas rekonstrukcijā, iespējams, būs nepieciešams, lai noskaidrotu, kādas speciālistu licences var būt nepieciešamas individuālai sniegumam. Neaizmirstiet pārliecināties, ka tam ir amatnieki ar atbilstošu mācību vēstuli un arī apdrošināšanu.