Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Boilera uzstādīšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.294 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Boilera uzstādīšana

Vai jums ir nepieciešams apkures katla pieslēgšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus vecā katla demontāžā, jauna uzstādīšanā, drošības vārsta pārbaudē, katla pieslēgšanai ūdens padevei, elektriskā akumulācijas ūdens sildītāja pieslēgšanai. Ūdens sildītāja uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: serviss, apkope, piegādes izmaksas, rezerves daļas, ko nodrošina viens no mūsu 22.461 apkures inženieriem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs nolīgt ekspertu uz katla uzstādīšanas un remonta virs Wilio?
Dažas lietas jūsu mājsaimniecībā ir patīkama nekā karstā ūdens jebkurā vietā un jebkurā laikā. Uguns ir eksperts, izmantojot Wilio, kas nodrošinās, ka karstais ūdens izplūst no krāna vai vannas. Izbaudiet karstā vannas komfortu aukstā sezonā un atbrīvojiet kaklasaites muskuļus pēc spraiga darba dienas (vai pēc vingrošanas). Viss, kas ir nepieciešams, lai jūsu mājās būtu karsts ūdens, ir radīt pieprasījumu. Norādiet visas svarīgās detaļas, piemēram, tehniskos parametrus un elektrisko katlu izvietošanu, kas jāinstalē vai jānorāda. Neaizmirstiet savu adresi, budžetu un kad jūs vēlaties pabeigt darbu. Darbuzņēmēji atbildēs uz jūsu pieprasījumu un sniegs jums bezmaksas piedāvājumu. Jūs varat redzēt savus pārskatus un novērtējumus, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko. Pēc pasūtīšanas pakalpojums nonāks pie jums, lai uzstādītu vai nostiprinātu elektrisko katlu. Tad jūs maksāsiet iepriekš noteiktu summu un visu darbu. Lai vienmēr būtu karsts ūdens mājās, izmantojiet Wilio tieši tagad!
Vai man ir jānodrošina daži instrumenti vai aprīkojums uzstādīšanai vai remontam?
Nē, jums nav jāsniedz nekādi rīki vai aprīkojums. Jūsu eksperts par katlu uzstādīšanu un remontu ir pieredze, pieredze un rīki, lai veiktu šo pakalpojumu. Jums ir nepieciešams tikai elektriskais katls un visas tās daļas.
Cik ilgi tas veic instalēšanas vai remonta katlu?
Tas ir atkarīgs no katla lieluma un uzstādīšanas vai remonta darbu sarežģītības. Ja darbs prasīja vairākas vienkāršas izmaiņas un remontu esošās katla, šis pakalpojums var ilgt tikai stundu. Vecā katla noņemšana, tā izslēgšana vai apglabāšana un jaunā vārojuma uzstādīšana var aizņemt visu dienu.
Vai Wilio santehniķis var palīdzēt man instalēt vai noteikt katlu?
Jā! Ja jūs pārdodat katla uzstādīšanu vai remontu un uzreiz ir nepieciešams realizēt vairāk darba, bet jūs to mierīgi neatrodat par palīdzību. Jūs varat atrast meistarus simtiem dažādu uzdevumu, pat neparastiem darbiem, piemēram, cauruļu tīrīšanu, izolāciju un ierīču remontu. Vienkārši izveidojiet detalizētu pieprasījumu ar visām jūsu īpašajām vajadzībām, lai sniegtu jums wilio santehniķi var palīdzēt. Tas ir veids, kā jūs izveidojat savienojumu ar pareizajiem Wilio uzstādītājiem un novērst pārpratumus.
Vai es varu instalēt tikai katlu?
Iespējams, ka jūs pats instalēsit katlu. Ja jums ir pieredze, prasme un pareiza iekārta, jūs noteikti varat to izmēģināt. Tomēr tas var būt fiziski prasīgs un sarežģīts uzdevums. Neapdraudiet, ka esat instalējis sevi - ja jūs garām jūs rīkus vai zinātību, ko jūs nonākat nepatikšanās. Tas noteikti ir labāk izmantot Wilio un meklēt ekspertu, kas to darīs jums.
Kas ietver uzstādīšanas un katlu uzstādīšanas pakalpojumus?
Šis pakalpojums ietver visus nepieciešamos uzdevumus, kas nepieciešami elektriskajam katlam jūsu mājsaimniecībā, lai strādātu pie silta ūdens apgādes, vai tā ir jauna uzstādīšana vai remonts. Tas var ietvert vecās ūdens sildītāja noņemšanu, lai atbrīvotu ceļu jaunai instalācijai. Citi uzdevumi var ietvert tvertnes izvietošanu, caurules uzstādīšanu, izplešanās tvertnes savienojumu, temperatūras un spiediena vārsta savienojumu un elektrisko savienojumu un elektropārvades savienojumu. Jūsu santehniķis var arī labot bojātos elektriskos katlus.
Pakalpojums
Noņemot veco ūdens sildītāju
Katlu uzstādītāji var arī demontēt veco ūdens sildītāju un sagatavot vietu jaunam. Jūsu speciālists sāk pārtraukt jaudu izplatīšanas tīklā un izslēdz ūdeni. Spainis tiek izmantots, lai attēlotu katlā glabāto ūdeni, kas tiks izliets no tā caurulēm. Pēc tam visas caurules un savienojumus var atvienot un pārskaitīt veco katlu uz uzglabāšanas zonu. Daži elektriskie katli var piedāvāt vecās tvertnes apglabāšanu.
Jauna katla atrašanās vieta
Jūsu iznomātais katlu eksperts var noteikt un ievietot katla tvertni vispiemērotākajā vietā un centrālos tos uz paaugstinātu platformu, lai atvieglotu piekļuvi un kā drošības piesardzības pasākumus pret plūdiem. Ja jums nav paaugstināta platformas, daži speciālisti var padarīt jūs par papildu maksu.
Caurules uzstādīšana un uzstādīšana
Pēc tam, jūsu eksperts instalēs cepeškrāsni. Caurules tiek mērītas un sagriež pareizos platumos un garumos. Amipli ir jānoņem arī uz cauruļu iekšējām daļām, lai nodrošinātu labāku plūsmas ātrumu. Katra uzstādītā caurule ir apvilkta ar santehnikas lenti. Ja nepieciešams, tas tiek lodēts un uzstādīts ar abiem veidiem, lai palielinātu drošību un aizsardzību pret noplūdi. Ir uzstādītas atbilstošās sastāvdaļas, piemēram, preses matrica, gredzeni un elastīga šļūtene. Jūsu speciālists nodrošinās, ka visām šīm iekārtām ir ideāls blīvējums un stingrs pielikums.
Izplešanās tvertnes, temperatūras un spiediena vārsta savienošana
Jūsu katlu uzstādīšanas eksperts ietekmē izplešanās tvertni vēsā ūdens padeves pusē vai virs elektriskā sildītāja. Uzstādītās caurules tiek sagrieztas uz pareizo garumu, izņemot un lodēt pēc vajadzības. Pēc paplašināšanas tvertnes instalēšanas jūsu speciālistam ir jāsaskaņo spiediens izplešanās tvertnē ar spiedienu ūdens caurulī, izmantojot rokas gaisa sūkni. Ja nepieciešams, tas pabeidz uzstādīšanu un lodēt tvertni un cauruli.
Piešķiršanas līnijas
Ja pašreizējais un ūdens joprojām ir atspējots, jūsu eksperts savieno barošanas līniju uz jūsu galveno slēdzi. Pēc tam, kad visas instalācijas ir pabeigtas, ūdens un jauda ir ieslēgta un testē, vai ūdens plūst jūsu krānos.
Bojāta elektriskā katla remonts
Ja jums ir nepieciešams elektriskā katla remonts, jūsu eksperts pārbauda katlu ar jaudu un ūdeni. Caurules, locītavu un piederumu, spiediena nelīdzsvarotības vai citas problēmas tiek kontrolētas. Pēc tam tiek veiktas korekcijas.