Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Boileru serviss
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Boileru serviss

Vai jums ir nepieciešams serviss katlu apkalpošanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitātes ekspertus katlu pārbaudēm, regulārām ikgadējām pārbaudēm, iestatījumiem un dūmgāzu mērījumiem. Katla apkalpošanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: garantijas un pēcgarantijas serviss, piegādes izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 16.915 kurjeriem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Katlu remonts - Boileru kopējais remonts Katls ir visaptveroša ierīce, kas faktiski ir reti prasa remontu. Tas ir viens no lielākajiem ieguvumiem - katli ir paredzēti ilgāk gadiem bez defektiem. Šī iemesla dēļ jūs varat pārsteigt jūs, ja ir problēma ar jūsu katlu, bet tas ir izņēmums drīzāk. Mēs informējam jūs par dažām kopīgām problēmām, kas var rasties ar jūsu katlu, arī regulāras pārbaudes un uzturēšanas nozīmi. 1. Kettlings (pārkarst) Pārkaršanas problēma attiecas galvenokārt uz karstā ūdens katliem. Kettling ir termins, kas norāda skaņu, kas balstīta uz apkures ierīci. Tipisks ir skaļa banging vai dunning. Tūlīt, kad jūs saprotat šīs skaņas, ir nepieciešams izsaukt tehniku. Agrīna pārbaude var ietaupīt jums daudz naudas vēlāk. Pārkaršana ir saistīts ar minerālu pārpalikumu, kas rodas cietā ūdenī vairumā mājsaimniecību. Minerālu noguldījumi palielina spiediena līmeni tvertnē un pēc tam var nākt uz ūdens noplūdi un palielina katla bojājumu risku, kas var apdraudēt jūsu mājās. 2. Ūdens noplūdes Ūdens noplūde ir vēl nopietna problēma, kas prasa katlu remontu. Ja runa ir tieši no katla tvertnes, jums ir nopietna problēma. Katls sāka, visticamāk, lai korozētu un tūlītēja apmaiņa ir būtiska. Labākajā gadījumā ūdens no pārspiediena vārsta vai sūkņiem var labot. Dažreiz cilvēki kļūdās ūdens noplūdi ar parasto kondensāciju. 3. Pilot Horak Šobrīd arvien vairāk tiek izmantoti katli ar izmēģinājuma degli (tā sauktā mūžīgā gaisma). Agrāk jums bija jāiegūst tas rokraksta un ļaujiet tai darboties 24 stundas diennaktī, lai jebkurā laikā būtu siltums. Mūsdienu katli izmanto elektronisko ūdens sildīšanu tikai tad, ja nepieciešams. Elektronisko aizdedzes katliem jāpārbauda tehniķis, kas diagnosticē aizdedzes problēmu. 4. Broken sildīšana Sadalīto apkuri var izraisīt vairāki faktori. Problēma var rasties, ja aizdedzes sistēmas mazspēja, sūkņa bojājumi, termostats vai ja drošības slēdzis novērš katlu pareizi. Nekad nemēģiniet sevi diagnosticēt. Atgādināt sertificētus tehniķus, kuri jums pateiks, kur problēma slēpjas. Tāpēc ir svarīgi vismaz reizi gadā plānot tehniķu pārbaudi.