Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mūrēšana, mūrnieks
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.275 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mūrēšana, mūrnieks

Vai nepieciešams serviss mūrēšanas jomā, mūrnieks? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus betonēšanā, balsta sienu būvniecībā, slēģu ieklāšanā. Strādnieka cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt sīkāku informāciju par pakalpojumiem: apdares darbi, pēcdarbu tīrīšana, ķieģeļi, bloki, bruģēšana, betons, šuvju ieklāšana, ko nodrošinās kāds no mūsu 25.015 mūrniekiem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Kāda veida materiāli parasti ir mūra darbā?
Třehla. Tas ir kvalitatīvs un izturīgs materiāls, kas izskatīsies labi un stilīgi visu nekustamā īpašuma dzīvi. Ķieģeļi pastāv visā stilu stilā, no tradicionālās sarkanās līdz mūsdienīgai tekstūrai un krāsām. Tie parasti tiek ražoti no māla, smiltīm, ūdens un dažreiz kaļķiem vai pelniem. Dažādu veidu ķieģeļiem var būt dažādas sastāvdaļas, kas ir sajauktas un pēc tam veidojas. Kad ķieģeļi ir veidoti, tie sadedzina. Hroken ķieģeļi Ķieģeļi tiek uzglabāti protektora, saišu, krusta vai daļēji šķelšanās. Šāda veida mūra darba uzsvars tiek uzsvērts, lai izveidotu vienotas locītavas. Masons mūra tiek kontrolēts vispirms un pēc tam vienmērīgi piepildīta ar parasto vai cementa javu. Savienotājus var aizpildīt līdz jaka plaknei. Pēc banging, ūdens reljefa slānis ir aizvērts tā, ka mitrums nav iekļūt mūrī. Poroketón. Blīve ir viegls būvmateriāls, kas tiek ražots no pildvielas (smilšu vai lidojuma pelnu), saistvielu (kaļķa un cementa), ūdens un gāzes veidojošām piedevām. Tās izmantošana mūra darbā atvieglo faktu, ka tas ir pieejams bloku veidā, kā arī pilnīgu sistēmu veidošanā sienām un griestiem. Tāpēc tas ir viegls, tā izmantošana ietaupa izmaksas atbalsta struktūru un transporta izmēriem. Corbetona bloki ir lielāki par ķieģeļiem. Tiem, kas ir baudīti uz pārvadātāja un perifērijas sienām, ir pildspalvas un rievas, padarot Maltu tikai horizontālās locītavās. Tādējādi ir nepieciešami arī daudz mazāk iesala locītavu un mūra aktu. Tas nav uzliesmojošs, regulē mitruma koeficientus interjerā un ir sasieta. Stone Murviva. Tādējādi rindas mūra ir apstrādāta ar akmens blokiem, kurus var atrast vairākās formās un modeļos. Un karjera akmens, kas pazīstams arī kā izturīgs akmens, kas tiek uzglabāts kā "rubble mūra". Rezultāts ir mazāk tīrs izskatu un sienās bez regulāra modeļa. Tā vietā, Quarry Stone nodrošina autentisku izskatu, kas var izskatīties lieliski. Betona bloki Betons ir līdzīgs ķieģeļiem. Tā kā betona bloki ir daudz lielāki nekā ķieģeļi, šie mūra darbs aizņem daudz īsāku. Tāpēc betona bloki ir ļoti populārs būvmateriāls. Turklāt tie parasti ir izdevīgāki nekā ķieģeļi un ir arī ugunsizturīgi. Tie bieži tiek izmantoti galvenokārt uz pamatiem.
Kāda veida mūra darbu es varu pasūtīt?Mūra darba padomi
Ķieģeļi no ķieģeļiem un betona blokiem Akmens akmens vai ķieģeļu sienas, atbalsta sienas, ziņas, dekoratīvās vai funkcionālās struktūras Celtniecības un remonts skursteņu Bojāto sienu remonts un bojātu vai traks ķieģeļu un mūra apmaiņa Celtniecības akmens sienas ar Maltu vai bez tās Celtniecības betona kolonnas, pamati, paplāksnes Cementa remonts Augu un stiepjas sienas Betona, bloku vai akmens hidroizolācijas pamati Uzstādot flīžu dabisko vai mākslīgo akmeni Betons Dekoratīvās akmens un arhitektūras detaļu, piemēram, palodzes, Arkiere un tamlīdzīgi izstrādājumu uzstādīšana un rekonstrukcija. Akmens ceļu, terases, ugunsgrēku, kāpņu uzstādīšana Betona kāpnes un ietves ielejas Ierašanās no betona, grants, flīzes vai no akmens
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu uz mūra pie Wilio?
Meklējat ērtu ekspertu par mūra darbu? Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams, lai ierosinātu māju, lai sāktu numurus, lieko nākamo stāvu, nomainiet kodolu vai mainīt dzīvokli, mēs palīdzēsim jums atrast ekspertu uz mūra, kas var to apstrādāt. Mūsu mūrnieki var apstrādāt visu no garāžas stāvokļa, caur bēniņu sacelšanos, pievienojot ziemas dārzus mājokļa ēkā no fonda. Saglabājot laiku un naudu, salīdzinot piedāvājumus un izvēloties labākos novērtētos meistarus no apkārtnes. Wilio palīdzēs jums atrast mūra ekspertus, kas padarīs visu no fondiem, nesēju sienām un kolonnām uz skursteni vai kamīnu. Kvalitāte, par saprātīgu cenu un kad tas ir nepieciešams.
Kas ir mūrnieks?
Mūra darbs ietver visu konstrukciju būvniecību, apvienojot materiālus, izmantojot javu. Malta ir cementa forma, kas saglabā ķieģeļu, betona, akmens, marmora un citu materiālu struktūru pēc žāvēšanas. Mūra materiāli tiek izmantoti mūra darbam, bet arī dabiski sastopams dabā.
Kā atrast mūra ekspertu manā apkārtnē?
Labākais veids, kā atrast ekspertu uz mūra darbu, ir ievadīt Wilio pieprasījumu. Mēs nosūtīsim jūsu pieprasījumu pēc ekspertiem ar nepieciešamo kvalifikāciju, un jūs varēsiet izvēlēties no vairākām izvēlnēm no mūrniekiem, kuri zina darbu, lai to izdarītu, kad tas ir nepieciešams. Pēc tam salīdziniet piedāvājumus, izlasiet klientu vērtējumu un atsauksmes un skatiet fotoattēlus par gatavo mūra darbu, lai izvēlētos pareizo personu savam projektam.
Vai es varu padarīt mūra darbu vienatnē?
Daudzi mūra darbi ir sarežģītāki, nekā tas varētu likties. Dekoratīvā siena dārzā, kas nav deguna, var arī veidot iekšzemes shill. Bet attiecībā uz atbalsta sienu veidošanu, veidojot pamatus, vai tas ir nepieciešams, lai kapteinis zinātu saskaņā ar arhitektūras plāniem un zīmējumiem, jums vajadzētu izvēlēties atstāt šo darbu profesionāļiem. Jūs noteikti pārliecināsieties, ka visi mūra darbi ir veikti kvalitatīvi un ka ēka būs droša un izturīga.
Man ir materiāls uz mūra darbu, lai nogādātu mani, vai arī masons rada savu?
Ķieģeļi un citi celtniecības materiāli ir jāmaksā vai jāpiegādā vai jāpiegādā pēc apspriešanās ar Masonu. Vienmēr pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais materiāls. Vislabāk ir piekrist, kādi materiāli ir jāiegādājas, pirms apstiprina citātu par mūra darbu.
Cik ilgi mūra ņem?
Mūra darba garums būs atkarīgs no tā, kāda veida darbs iet, no nepieciešamo sagatavošanas darbu apjoma un cik daudz metru būs mūra. Mazāka mūra var apstrādāt ērtu mūrnieku dažu stundu laikā, bet lielāki projekti, piemēram, ēku ēka, ilgst vairākas nedēļas.
Kurš materiāls ir labākais no mūra darbiem?
Atbilde uz šo jautājumu lielā mērā ir atkarīga no konkrēta projekta. Atkarībā no stila, vajadzībām un strukturālajiem izvietojumiem, kas būs mūra ir lietderīgi izskatīt dažādus materiālus. Piemēram, ja struktūra atrodas ārpusē, tas būs nepieciešams, lai būtu materiāls, kas ir izturīgs un izturīgs pret laika apstākļiem. No otras puses, ja interjera dizaina elementi būs svarīgāks galaprodukta izskats, nevis kuru ir izturīgs.
Cik ilgi mūra?
Tas ir atkarīgs no masas veida, kas jāveic, no sagatavošanas darbu apjoma un cik daudz metru būs mūra. Vidējais masons var likt 280 līdz 500 ķieģeļiem dienā. Mazāku darbu var veikt pēc dažām stundām, bet lielāki projekti, piemēram, ēku ēka, var aizņemt vairākas nedēļas.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Leonardas O.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Leonardas P.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Alexandras C.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Jurgis B.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Benediktas L.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Alexandras Y.