Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Auto serviss

Vai meklējat automehāniķi autoservisam? Šajā kategorijā mums ir 3.219 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc
32.509 reģistrēti profesionāļi
86.739 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Auto serviss

Vai jums ir nepieciešams autoserviss? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus eļļas maiņā, riepu maiņā, vējstiklu nomaiņā un remontā. Auto remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: servisa apskate, eļļas, vasaras un ziemas riepas, ko nodrošina viens no mūsu 3.219 servisa tehniķiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
32.509 reģistrēti profesionāļi
86.739 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
ProvidersVairāk nekā 3.219 Profesionāļi jūsu tuvumā

Autoserviss / SIA Auto Vip Plus

sabiedrība
4,8

Auto serviss

Autoserviss. Ritošās Daļas Remonts. Dzinēju Remonts. Riepu Maiņa. Savirzes Regulēšana. Metināšanas Darbi. Veloserviss. Zvaniet ☎ 24552233

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Sāc

AMBO, SIA

sabiedrība
4,2

Auto serviss

Auto serviss ar plašu pakalpojumu klāstu un īpašu attieksmi pret kvalitāti

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Sāc

Cartech autoserviss

sabiedrība
4,0

Auto serviss

Cartech autoservisa mājas lapa

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Sāc

ARDS, Autoserviss, auto rezerves daļas

sabiedrība
4,0

Auto serviss

Autoserviss Saldus. Auto remonts apkope Saldus, eļļas smērvielas Saldus, autoserviss Saldū.Stūres iekārtu, mehānismu remonts, hidrauliskā stūres pastiprinātāja diagnostika, Reģistrācijas apliecības numurs: 48503010058

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Sāc

Raiser, SIA

sabiedrība
4,3

Auto serviss

Autoserviss piedāvā sekojošus pakalpojumus: Eļļas maiņa, Riepu montāža, Dzinēju remonts, Autoevakuators, Auto noma, Virsbūves remonts, Ritošās daļas diagnostika/remonts, Savirze

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Sāc
Parādīt vairāk
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Automechanics parasti ir atbildīgas par vairākiem darbiem no pakalpojumu ekskursijām automašīnām, līdz dažādiem remontdarbiem. Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Ar ko parasto auto remontu var auto mehāniķis palīdzēt?
Eļļas un filtra nomaiņa
Nomainot eļļu, eļļas filtru, degvielas filtru un gaisa filtru ir būtiska transportlīdzekļa vienmērīgai darbībai. Tas arī nodrošina ekonomisku operāciju un zemāku degvielas patēriņu, salīdzinot ar aizsērējamu un piesārņotu filtru. Tā ir viena no svarīgākajām transportlīdzekļa regulārās dienesta daļām.
Mazs servisa izstāde
Mazie servisa rāda ir naftas un filtra apmaiņa; Ķermeņa un šasijas kontrole; Pievienojot visus šķidrumus motorā, ieskaitot šķidrumus paplāksnes, bremžu šķidrumi, dzesēšanas šķidrums un papildu 35 galveno komponentu, piemēram, gaismas, riepu un bremzes. Lielākā daļa mehāniku progresē atbilstoši ražotāja norādījumiem un iesaka jebkuru citu darbu, ka automašīnai var būt nepieciešama automašīna attiecībā uz jūsu veidu un vecumu.
Lielisks servisa ceļojums
Liels pakalpojums nodrošina visus pakalpojumus, kas ir daļa no neliela apkalpošanas ekskursija, bet ietver arī kontroli vēl 15 līdz 30 transportlīdzekļa sastāvdaļām, tostarp, piemēram, asu vadība, riteņu vadība, kontroles pastiprinātāja kontrole, amortizatori, sūkņi, gaismas regulēšana, gaiss Kondicionēšanas ķēdes kontrole un citi.
Remonts, apmaiņa un uzturēšana
Neatkarīgi no tā, vai tas ir patēriņa palīgmateriāli, piemēram, eļļa, filtri, sveces vai nolietotas bremžu kluči. Citi regulārie akti ietver gaisa kondicionēšanas tīrīšanu un dezinfekciju vai tīrītāju nomaiņu. Pieredzējis auto mehāniķis rūpēsies par jūsu automašīnu, lai būtu labā darba kārtībā, drošu un izpildītu TK un EK emisijas kontroles tehniskās pārbaudes standartus.
Stikla, virsbūves un interjera korekcija
Ja uz ķermeņa uz priekšējā stikla ir kreka vai bojāta krāsa, vislabāk ir bojāti pēc iespējas ātrāk izlabot. Gadījumā, ja ir bojāts polsterējums vai interjera plastmasas, jo īpaši estētiskie defekti, ko var izdarīt vēlāk.
Riteņu apkope un riepas
Ģeometrija un riteņa līdzsvarošana, vai vasaras un ziemas riepu kvalitāte ir būtiska drošai braukšanai, bremzēšanai un optimālai transportlīdzekļa veiktspējai kustībā.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt automašīnu serviss Wilio?
Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams regulāru apkalpošanas ekskursiju ar automašīnu, protektoru, ģeometriju vai vairāk remontu, jūs atradīsiet automašīnu mehāniķi, kas to var apstrādāt. Pārbauda jūsu automašīnu, diagnosticē problēmu un veic nepieciešamos remontus un apmaiņu. Vienkārši ievadiet pieprasījumu un gaidiet citātu. Neatkarīgi no jūsu automašīnas zīmola un modeļa mēs palīdzēsim atrast mehānisko vai auto pakalpojumu, ko viņi sniedz jūsu automašīnai pirmās klases valstij. Ja jūsu transportlīdzeklim ir nepieciešams normāls pakalpojums vai WILIO remonts, lai palīdzētu jums atrast ekspertus, kur jūs varat paļauties uz to, tas būs labs darbs par labu cenu.
Kādas ir visbiežāk sastopamās problēmas ar manu automašīnu MI Automechanik palīdzēt atrisināt?
Visbiežāk sastopamās problēmas ir motora traucējumi, elektronika vai defekti vai nelielu bojājumu remonts transportlīdzekļa korpusam. Lai nodrošinātu jūsu drošību un novērstu iespējamās ceļu problēmas, jums ir nepieciešams veikt regulāru pakalpojumu pārbaudi vismaz katru gadu un veikt nepieciešamos remontu, tiklīdz pamanāt problēmu.
Cik ilgi tas aizņem auto remontu?
Cik daudz remonts būs atkarīgs no tā, cik kritiski traucējumi un cik daudz transportlīdzekļa sastāvdaļu ir jānomaina vai jānorāda. Kopumā lielāko daļu parasto auto remontu var veikt vienā dienā - no kontroles un diagnostikas, lai labotu vai nomainītu. Tomēr rezerves daļu gadījumā remonta laiku var novērst, piegādājot aizvietošanas daļu. Ērta auto mehāniķis darīs, viss, lai jūs atpakaļ uz ceļu, cik drīz vien iespējams, bet drošība joprojām ir visaugstākā prioritāte, tāpēc darbs nav eksponēt rēķina kvalitāti.
Cik ilgi pakalpojumu pārbaude notiek?
Pakalpojuma ekskursija no automašīnas var ilgt vidēji 1-2 stundas. Ja remonts ir vajadzīgs arī pēc parastā pakalpojuma, tas var aizņemt ilgāku laiku.
Kā atrast uzticamu automašīnu servisu vai automašīnu mehāniķi savā apkārtnē?
Wilio palīdzēs jums atrast automašīnu servisu savā apkārtnē, kas var atrisināt jūsu problēmu. Vienkārši ievadiet pieprasījumu un vienojieties par termiņu un cenu.
Kāpēc jūs piekrītat automašīnu apkalpošanai, izmantojot Wilio?
Regulāra auto pakalpojums ir nepieciešams, lai brauktu droši un droši. Izmantojot Wilio, jūs varat atrast mehāniķi ar nepieciešamajām prasmēm, pieredzi un aprīkojumu. Vienkārši salīdziniet dažādas cenas un izvēlieties labāko. Wilio ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā atrast uzticamu automašīnu apkārtnē.
Cik bieži ir nepieciešamais auto pakalpojums?
Parasti automašīna ir pabeigusi pakalpojumu pārbaudi ik pēc 12 mēnešiem (15 000 km vai 30 000 km) atkarībā no ražotāja ieteikumiem un motora tipa.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
Auto serviss
Darius T.
Auto serviss
Nojus O.
Auto serviss
Vilhelmas Y.
Auto serviss
Alfredas M.
Auto serviss
Kristijonas A.
Auto serviss
Gabrielius K.
Auto serviss
Danielius Z.
Auto serviss
Elijas B.