Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Galdnieks
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.298 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Galdnieks

Vai jums ir nepieciešams galdniecības pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus pēc pasūtījuma izgatavotu koka konstrukciju, dārza mājiņu, bērnu rotaļu laukumu ražošanā. Koksnes apstrādes cena konstrukcijām parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: koka apstrāde, transporta izmaksas, netipiskas konstrukcijas formas, ko nodrošina kāds no mūsu 22.431 galdniekiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Kādi galdnieki var pasūtīt?
Kāds darbs ir galdnieks?
Galdnieks būvē, labo vai laivu struktūru un konstrukcijas sastāvdaļas, kas izgatavotas no koka, skaidu, vieglo tērauda un alumīnija vai betona. Izmantojot rokas un elektroinstrumentus, slīpmašīnas, cirsts, moutles un ražo auklas, pamatus, tulkojumus, pīlārus un griestus. Uzstāda dažādus galdniecības produktus, piemēram, jumta konstrukcijas, galdi, durvis, dažādas sarežģītas koka konstrukcijas utt. Tā uztur un kontrolē tehnisko stāvokli galdniecības produktu un struktūru. Apstrāde un konservi koksnes izstrādājumi. Kuģu karpos veido, pareizi un uztur kuģus. Apmācītājs tradicionāli veic galvenokārt būvdarbus: - ražo ēku saistošas ​​struktūras (baļķi, alpīnists utt.), veidņu (piemēram, betonam), jumtiem (spāres, cietumi, ieslodzītie utt.) Un citi bruto būvdarbi, kuriem nav nepieciešama pilnīgi smalkas locītavas vai augsta specifiska interjera apdare un izskats. - stiprinājumi grīdas un griestu sijas, tādējādi horizontālās sijas, kas savienotas ar atbalsta struktūru zem grīdas vai griestiem, kas dod grīdas vai griestu ietilpību un ļauj tos uzstādīt. - ražo papildu konstrukcijas, piemēram, lapeni, pergolas, patversmes, margas, dārza mājas un citi.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Galdnieki strādā ar dažādiem veidiem. No koka kastēm, uz kurām tiks izlietotas betona pamati, kas atrodas stilīgu mēbeļu ražošanā no masīva. Rakstiet, lai ievadītu visprecīzāko galdnieka uzdevuma aprakstu, lai panāktu visus nepieciešamos instrumentus un materiālus. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Ko dara galdnieks?Ko dara galdnieks?
Krovy. Atcelšana Sūknē konstrukcijas. Mazas koka ēkas Garāža un citi patversmes Vārti, durvis, žogi Kāpnes. Vikiere. Arkieri. Atzīmes Parāds. Lapene un dārza mājas Zábradlia. Sijas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt galdnieks Wilio?
Daudzi priekšmeti, kas ir būtiska daļa no mūsu ikdienas dzīves, ir izveidotas zem rokām, no veidņu betona pamatnes mājā, uz jumta, saskaņā ar kuru mēs gulējam. Galdnieks jums radīs to, kas jums ir nepieciešams, vai ir lapene dārzā vai kāpnes ģimenes mājā. Par ērts pārvadāšanas darbs dos jūsu mājas autentiskiem elementiem, kas rada atmosfēru un piesaista uzmanību. Jūs varat ātri un viegli atrast kvalificētu galdnieku ar Wilio. Vienkārši rakstiet to, kas jums ir nepieciešams, lai jūsu pieprasījums, un mēs savienosim jūs ar apkārtni no apkārtnes, kurām ir visas nepieciešamās prasmes. Tad vienkārši skatiet savus profilus un izlasiet klientu atsauksmes, lai izvēlētos tiesības!
Kādas prasmes ir karpentai?
Galdniekam jābūt tehniski kvalificētam, pacientam un ārkārtīgi precīzai, lai ražotu koka konstrukcijas atbilstoši precīzām specifikācijām. Galdnieki izmanto iztēli kopā ar praktisko domāšanu un manuālajām prasmēm jumta konstrukciju, durvju rāmju, kāpņu, margu, vadu, podu, griestiem un citu sarežģītu konstrukciju ražošanai.
Kā es varu atrast labu galdnieku?
Wilio jūs vienkārši atrodat ērtu un gatavu galdnieku no apkārtnes. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, atbildiet uz dažiem jautājumiem par to, kas būs jāveic un gaida piedāvājumus no pieredzējušiem galdniekiem.
Vai es varu sniegt mani?
Vairumā gadījumu galdnieks izmantos savu materiālu. Izņēmuma gadījumos, Galdnieks var izmantot materiālu no jums, piemēram, lai ražotu galdu no masīva no konkrēta koka gabala. Šādā gadījumā galdnieks būs nepieciešams materiāls, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots konkrētam darbam.
Cik daudz ir galdnieks?
Darba izmaksas būs atkarīgas no projekta lieluma un sarežģītības. Ja Carpenter padara jūs vairāk būvniecības būs nepieciešams vairāk materiāla un līdz ar to laiku un darbu. Tas ir atkarīgs arī no darba veidiem, kas tiks veikti. Cena var ietekmēt arī to, vai carpenter ir tuvumā vai ir jānāk no lielāka attāluma.
Cik ilgi ir galdnieki?
Tas ir atkarīgs no darījumu veida veida, no nepieciešamās materiāla apjoma. Mazāku darbu var veikt arī dažu stundu laikā, bet lielāki projekti, piemēram, krūmu būvniecība, var aizņemt vairākas nedēļas.
Vai Carpenter var veikt kādu darbu laikā?
Daži galdnieki specializējas tikai dažiem lieliem darbiem, piemēram, Krovova konstrukcija, bet citi būs vairāki mazāki remontu vienā apmeklējuma laikā. Tomēr jāatceras, ka daudzi galdnieki prasa vairāk nekā vienu dienu.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Galdnieks
Aras B.
profile image
Galdnieks
Paulius A.
profile image
Galdnieks
Henrikas L.
profile image
Galdnieks
Robertas N.
profile image
Galdnieks
Albertas U.
profile image
Galdnieks
Žydrūnas Z.