Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Galdnieks, mēbeļu meistars
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Galdnieks, mēbeļu meistars

Vai jums ir nepieciešams galdniecības pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus iebūvējamo skapju, mēbeļu montāžas, virtuves remonta, dārza mēbeļu jomā. Amatnieka cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: mēbeļu orientācija, tehnikas pieslēgšana, apdares darbi, ko nodrošina kāds no mūsu 28.911 galdniekiem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt Stolla Wilio?
Ne vairāk par roku darba kvalificētu stoll. Neskatoties uz mūsdienu materiālu, piemēram, metāla, ādas vai pat plastmasas skaitu, koka izstrādājumi joprojām ir svarīga mūsu ikdienas dzīves daļa. Šodien lielākā daļa mēbeļu tiek ražota automātiskajās līnijās, bet gudrs nūja var padarīt to pielāgotu autentisku gabalu, kas atbilst jūsu vajadzībām, idejām un stilam. Izmantojot specializētus rīkus YouBar kaut ko no virtuves vienības, izmantojot pielāgotu skapi, līdz unikāliem oriģināliem, piemēram, masīvkoka vai dreifera koks. Kvalificēti galdi var atrast ātri un viegli ar Wilio. Vienkārši rakstiet to, kas jums ir nepieciešams, lai jūsu pieprasījums, un mēs savienosim jūs ar tabulām no apkārtnes, kurām ir visas nepieciešamās prasmes. Tad vienkārši skatiet savus profilus un izlasiet klientu atsauksmes, lai izvēlētos tiesības!
Kas ir manis zinātnieks?
Stolar ražo dažādus produktus, piemēram, virtuves līnijas, skapji, bibliotēkas, brīvi stāvošas skapji, iebūvēti skapji, galdi, krēsli, kafijas galdi, gultas, lādes, plaukti, dekoratīvie elementi un jebkuras koka, skaidu plātņu vai citu materiālu mēbeles.
Kādas prasmes ir nozagters?
Stolaram jābūt tehniski kvalificētam, pacientam un ārkārtīgi precīzai, lai ražotu mēbeles atbilstoši precīzām specifikācijām. Stolls apvieno radošumu ar praktisku domāšanu un manuālām prasmēm virtuves līniju, skapju, bibliotēku, kabineta, iebūvēto skapju, galdu, krēslu, konferenču un naktsgabalu, gultņu, lādes, policijas un citu mēbeļu izgatavošanai.
Cik daudz ir nozaga vērts?
Darba cena būs atkarīga no tā, cik daudz mēbeļu tiks ražoti un no tā, vai tā ir vienkāršāka mēbeles, piemēram, galda vai sarežģītāki elementi, piemēram, virtuves līnijas. Ja nozaglis padara vairāk mēbeļu gabalu, būs nepieciešams vairāk materiāla un pat laiks strādāt. Cenu ievērojami ietekmēs izmantotais materiāls, piemēram, vai skaidu plātne tiek izmantota, vai arī tas ir koka masīva produkts. Tas arī izlemj, kāda veida koksne tiks izmantota. Cena var ietekmēt, vai nav pieguļošais galdnieks, vai arī gatavās mēbeles ir atļautas lielākam attālumam.
Kāpēc man vajadzētu nolīgt mēbeļu ražošanas stoll?
Kad stolārs ražo gabalu mēbeles ar savām rokām, viņš velta viņam lielu devu uzmanību. Katrs viens produkts ir viņa vizītkarte, tāpēc tas ir atkarīgs no kvalitātes un klientu apmierinātības. Mēbeles, kas izgatavotas uz montāžas līnijas, nav veltīta šāda veida aprūpes un kvalitātes kontrolei Miera mēbeļu priekšrocības: • kvalitāte • Unikāli un oriģināli produkti • lieliski atbilst jūsu funkcionalitātes prasībām un stilam • Jūs noteiksiet materiālu, krāsu un izmērus pats
Kā es varu atrast labu galdnieku?
Wilio jūs vienkārši atrodat ērtu un vēlas stollar no jūsu apkārtnes. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, atbildiet uz dažiem jautājumiem par to, kas būs jāveic un gaida piedāvājumus no pieredzējušiem galdniekiem.
Kādas ir kvalitātes, roku darbs mēbeļu priekšrocības?
Tā kā to ražo pieredzējuši galdnieki, pielāgotās mēbeles ir ļoti pielāgojamas klienta īpašajām prasībām. Tas ļauj jums ir mēbeles, kas paredzētas tieši jūsu izvēlētajā stilā, izmēros un materiālos. Masveida mēbeles ir izgatavotas no augstākās kvalitātes koksnes. Virsmas apdare ir arī augstākā kvalitāte. Manuāli ražoti mēbeļu gabali bieži vien ir mūžīgi.
Vai es varu sniegt mani?
Vairumā gadījumu tabula izmantos savu materiālu. Izņēmuma gadījumos automašīna var izmantot materiālu, kas piegādāts no klienta, piemēram, lai iegūtu cietu koka galdu no konkrēta koka gabala. Šajā gadījumā tabulai būs nepieciešams materiāls, lai pārliecinātos, ka tas ir piemērots konkrētam darbam.
Kāda ir atšķirība starp Stollar un galdnieku?
Atšķirībā no Stollars, galdnieki koncentrējas uz lieliem strukturāliem projektiem un ēkām, piemēram, kopnēm, kajītēm, garāžu patversmēm, koka lapeni, vārtiem, vārtiem, žogiem vai kāpnēm un veidņiem. Stolls ražo komunālo meistarību, sākot no visvienkāršākajiem trīs kāju krēsliem uz visaptverošiem galdniecības produktiem, piemēram, virtuves līnijām vai skapjiem un citiem, galvenokārt interjera mēbeles.
Kas ir specializētas dekoratīvās galdniecības metodes?
Griešana
Koka apstrāde ar instrumentiem, lai izpētītu rakstzīmes un citus motīvus un koka objekta griešanas rotājumus.
Koksnes locīšana
Koksnes locīšana ir koksnes apstrādes forma, ko izmanto koka priekšmetu izveidei uz virpu. Šāda veida koksnes apstrāde atšķiras no vairuma citu, ka koksne pārvietojas, kamēr stacionārs rīks tiek izmantots, lai sagrieztu un veidotu. Daudzas sarežģītas formas un modeļus var izveidot ar liekšanu.
Pirogrāfija (koka dedzināšana)
Pirogrāfija, degšanas koks vai pirrava ir koka dekorēšanas māksla, cepot motīvus, izmantojot apsildāmu objektu.
Intarzia (koka mozaīkas)
Intarzia ir koka dekorēšanas veids, kurā finiera gabali tiek sagriezti formās un ievietoti citā finierā, kas pēc tam tiek nosaukts uz virsmas, piemēram, uz krūtīm vai citām mēbelēm. Tas ir mozaīkas dizains, kas izmanto dažādas formas, lielumu un koka veidus, kas kopā veido tēmas un formas.
Kādas galdniecības es varu pasūtīt?
Virtuves asti
Virtuves līniju ražošana ir veltīta ļoti pieredzējušiem stollars, kas var pievērst lielu uzmanību detaļām. Ir svarīgi, lai virtuves līnija ne tikai izskatījās jauka, bet būt funkcionālai un ilgai dzīvei.
Miera mēbeles.
Māja nav mājās bez personīgiem elementiem. Vairāki mēbeļu apģērbi, lai nodrošinātu atmosfēras telpu. Vai jums ir nepieciešams krēsli, galda vai apavu plaukts, Wilio palīdzēs jums atrast kādu, kurš var palīdzēt jums realizēt savus sapņus.
Materiālu veidi
Masveida (pa labi) koks Mēbeļu ražošanā tiek izmantoti divu veidu labās koksnes: cieta un mīksta koksne. To apraksts ir uzskaitīts zemāk: Cietkoksnes, ko izmanto mēbeļu izgatavošanai Cietkoksnes kokmateriāli nāk no lapu kokiem, kas parasti aug lēnāk. Augstas kvalitātes masveida mēbeles bieži tiek izmantotas ar mežu no cietkoksnes ģimenes: ozols, rieksts, tīkkoks, kļava, dižskābardis, sarkankoks. Mīksta koksne, ko izmanto mēbeļu izgatavošanai Mīksts koks, ko izmanto mēbeļu ražošanai, parasti nāk no skujkoku (vai ne-ūdens) kokiem, kas aug ātrāk. Mēbeļu ražošanā izmantotie kopējie mīkstumi ietver egles, priedes un egles. Citi materiāli Saplāksnis: To ražo 3-5 plānas zāģmateriālu griezumi, kas savienoti ar līmi. Scipboard: To sauc arī par koka zīmi, ir izgatavota no ķircinātām koka ķēdēm, kas ir salīmētas kopā. Līmēts koks: to ražo, savienojot cieto koksni.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Plīts, lai jūs varētu ražot virtuves līnijas, skapji, bibliotēkas, brīvi stāvošas skapji, iebūvēti skapji, galdi, krēsli, kafijas galdi, gultas, lādes, plaukti un dažādi dekoratīvie elementi. Rakstiet, lai ievadītu precīzāko uzdevumu aprakstu, lai stolārs precīzi zinātu, kāda ir jūsu ideja. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Danielius Z.
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Emilis P.
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Petras V.
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Henrikas K.
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Vilhelmas Y.
profile image
Galdnieks, mēbeļu meistars
Žydrūnas P.