Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Celtniecības darbi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.521 reģistrēti profesionāļi
92.252 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Celtniecības darbi

Vai jums ir nepieciešams serviss būvniecības darbu jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus rekonstrukcijas, nojaukšanas un mūrēšanas darbos, būvtehnikas nomā. Būvniecībā nepieciešamo darbu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatīt vairāk par pakalpojumiem: grīdu ieklāšana, apmetums un špakteļlāpstiņas, krāsošana, ģipškartona darbi, flīzēšanas darbi, būvgružu izvešana, ko nodrošinās kāds no mūsu 29.604 celtniekiem dotajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc atrast būvniecību / celtnieks, izmantojot Wilio?
Kvalificēts ēkas pārdevējs / struktūra ir būtiska katram jaunajam ēkas projektam jūsu mājās vai birojā. Ēkas Darbs ar dažādiem instrumentiem un iekārtām, lai izveidotu, uzstādītu vai atjaunotu iekārtas ap jūsu iekšējām vai ārējām dzīvojamām telpām. Ar profesionālu vietējo struktūru jūs varat būt pārliecināts, ka jums ir pareizā palīdzība īstajā laikā un ar lielu rezultātu. Vai jūs plānojat lielu vai mazu projektu, Wilio ir pieredzējis celtnieks jūsu apkārtnē, kas var jums palīdzēt. Vienkārši ievadiet savu lomu Wilio, jūs sazināsieties ar vietējām ēkām, un pēc tam izvēlēties labāko celtnieku, ka darbs jūs sapratīs.
Ko ēkas dara?
Atkarībā no viņu pieredzes un kvalifikācijas var nodrošināt profesionālu plānošanu, būvniecības uzraudzību un darba īstenošanu dažādos būvniecības projektos atkarībā no viņu pieredzes un kvalifikācijas. Daudzi celtnieki palīdz veidot vai atjaunot mājas, bet citi koncentrējas uz ārējām ēkām, piemēram, patversmēm, terasēm un piebraucamiem ceļiem vai fasādēm.
Vai viņam ir jābūt kartei vai licencei?
Lielākā daļa celtnieku ir beidzies mācekļa praksē šajā jomā; Tomēr tas nav nosacījums ēkai. Ir nepieciešama augstskola un universitātes ēku izglītība dažām izvēlētām strukturālām profesijām, piemēram, būvniecības vadošajiem vai dizaineriem. Labākā vizītkarte ir atsauces par iepriekšējiem celtniecības darbiem / darbiem. Darbojoties ar būvdarbiem, izmantojot Wilio, izdzīvot pieprasījuma darbiniekiem.
Pakalpojums
Kas ietver būvniecības pakalpojumus?
Lielākajai daļai celtnieku ir pieredze ar dažāda veida projektiem, izmantojot instrumentus un materiālus, lai gan daži specializējas konkrēta veida būvdarbu vai ēku veida nodrošināšanai. Visbiežāk sastopamie būvniecības pakalpojumi ietver:
Jaunas ēkas un renovācijas
Vai jūs plānojat jaunu produkciju vai renovāciju esošā telpā, lai izstrādātu plānus un to īstenošanu praksē, jums būs nepieciešama profesionāla ēka. Katra lielāka būvniecības projekta sākumā ir ēkas projekta dokumentācija, kas definē to, ko un kāds materiāls ir būvēts. Dizains ietver objektu un plānu zīmēšanu ar informāciju, kas sekmēs būvniecības projekta īstenošanu. Populārākie renovācijas un uzstādīšanas projektu veidi ietver virtuves renovācijas, vannas istabu un mājsaimniecību izvietošanas risinājumu maiņu. Ja jums ir nepieciešams nojaukšanas (nojaukšanas darbs), jūsu ēka var palīdzēt jums organizēt darbu un uzraudzīt procesu pirms ēkas vai renovācijas uzsākšanas. Jūsu struktūrai sekos visi materiālu pasūtīšanas, mērīšanas un uzstādīšanas plāni un sadarboties ar citiem piegādātājiem (struktūrām), lai apkopotu un pabeigtu projektu.
Ārējās ēkas
Vēlaties izdaiļot savu āra vidi, veidot patvērumu vai ziemas dārzu? Builders var palīdzēt ar ārējiem būvniecības projektiem, piemēram, uzstādot patvērumu, uzstādīšanu lapene vai pat atgūtos baseinus. Tie var arī palīdzēt ar uzstādīšanu terases vai pergola. Jūsu būvniecības piegādātājs var palīdzēt ar visiem procesiem no projektēšanas, atlases un pasūtīšanas materiāliem uz betona un uzstādīšanu un konstrukcijām. Visbeidzot, jūs varat precizēt informāciju un ārējo dizainu, piemēram, apmetumu vai fasādi. Pieredzējuši celtnieki novērtēs tādus datus kā vietējie noteikumi, noteikumi un specifika, lai pārliecinātos, ka jūsu ēka atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem un pareizi kalpo jūsu mērķim.
Piebraucamie ceļi
Vai jums ir nepieciešams izveidot piekļuves ceļu? Jūsu ēka var palīdzēt jums izveidot jaunu piebraucamo ceļu no betona, no bruģēšanas bruģēšanas vai remonta esošās piebraucamā ceļa virsmas. Pirms pasūtīt nepieciešamos materiālus, jūs ieteiks vislabākos piederumus, lai iegūtu vēlamo dizainu un funkcionalitāti. Sagatavojiet sabalansētu virsmu, saspiestu zemi zem ceļa, ceļa malas, ražo vai pasūtīt betona un betona virsmu, lai gludas un ielej. Ēka gaidīs vairākas nedēļas, bet betons pilnībā izārstē un tad tas padarīs galīgo apdari.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Jurgis K.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Gabrielius F.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Darius E.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Nojus L.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Robertas N.
profile image
Mūrēšana, mūrnieks
Alexandras Y.