Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Kosmetologs
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.272 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Kosmetologs

Vai jums ir nepieciešams kosmetologa pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus ādas ozona attīrīšanā un ārstēšanā, diagnostikā, konsultācijās. Ādas kopšanas pakalpojumu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: kosmētiku un micelāros ūdeņus, ko nodrošina kāds no mūsu 1.100 kosmetologiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver skaistumkopšanas procedūras?
Kosmētikas un frizieru pakalpojumi ietver ne tikai ādas apstrādi un aplauzumu īpašiem notikumiem. Šeit ir daži no mūsu populārākajiem kosmētikas dienestiem un to, ko jūs varat sagaidīt, rezervējot:
Frizētava
Jūs varat pasūtīt mobilo frizieri, lai samazinātu, krāsu un korekcijas vīriešiem un sievietēm, kā arī frizūras īpašiem gadījumiem. Kad rezervējat savu mobilo barberu vai frizieri, tie nāks ar saviem rīkiem, kosmētikas līdzekļiem un iekārtām. Pēc konsultēšanās ar savu matu kopšanas vajadzībām, tie rada darba plānu. Ja jūs atstāt, lai padarītu griezumu un krāsu, piemēram, krāsu Ombre matu, jūsu frizieris sāk vispirms, izmantojot krāsas un pēc tam matu sagriež un žāvē. Daži mobilie frizieri specializējas tādos pakalpojumos kā matu pieaudzēšana, Dreadset un sarežģītākas frizūras īpašiem gadījumiem.
Chľápkov noņemšana.
Mobilā kosmētika ir aizvien populārāka matu noņemšanas zonā ar maksimālu privātumu savā mājā attiecībā uz vaska izmantošanu dažādām ķermeņa daļām vai uzacu formēšanas un krāsošanas. Kad jūsu kosmetologs ieradīsies, tai būs nepieciešama telpa, lai sagatavotu telpu depilācijas, gaismas, dvieļu un iekārtu, kā arī piekļuve ūdenim un elektrībai jaudas sildītājiem un gaismām. Kad viņi ir gatavi, viņi jums pateiks, kā gulēt, ja viņi sēž par matu noņemšanu. Procedūras beigās tas palīdzēs jums notīrīt ādu, lai noņemtu vaska atliekas, pirms tie iepako aprīkojumu.
Tetovējumi un pīrsingi
Kad jūs nolīgt mobilo mākslinieku tetovējums vai pīrsings, tas būs nepieciešams pietiekami daudz vietas, lai strādātu. Viņi parasti sniedz savu krēslu sev, lai viņi varētu ērti strādāt ilgākā laika posmā un mobilajā krēslā vai tabulā, atkarībā no tā, kuras ķermeņa teritorijas darbosies. Kad jūs saņemsiet galīgo dizainu, jūsu Lull sāks zīmēt tetovējumus, liekot smalkas adatas, kas piepildītas ar tinti ādā. Pēc tetovēšanas pabeigšanas viņi sniegs jums norādījumus, lai rūpētos par ādu un novērstu infekcijas.
Īpaši gadījumi
Sagatavošanās īpašam gadījumam ir vienkārša ar jūsu mobilo kosmētiku. Jūs varat nolīgt kosmetologu, lai sagatavotu cilvēku grupu kāzu uzņemšanai, skaista meiteņu ķekarus pirms vakara ballītes vai izmantot tetovējumu ar Heno par kultūras pasākumiem un svinībām. Kad kosmetologs ierodas, tas dos jums produktus un rīkus, kas ir nepieciešams, lai radītu savu perfektu izskatu jūsu ballītē vai notikumu. Ja esat pasūtījis mobilo iedeguma aerosolu, tie parasti nodrošina īpašu telti no tekstila, kas novērš sauļošanās līdz sauļošanās līdz sienām vai paklājiem. Ja jūs atstāt make-up, lai fotografētu, kāzas vai citu notikumu, jūsu kosmetologs parasti atved savu krēslu vai krēslu, kā arī gaismas, lai būtu ērti strādāt un redzēt savu darbu.
Manikīrs un pedikīrs
Mobilie nagu eksperti var apmeklēt jūsu mājās un nodrošināt pilnīgus pakalpojumus manikīra un pedikīros. Jūsu kosmetologs dos visu, kas nepieciešams, lai pielāgotu nagus, darbu un ievainojumu. Pirms samitrināt apkārtējo ādu un jūsu roku un kāju ārstēšanu ar ērtiem sēdvietām, tie attiecas uz jūsu dabisko nagu laku vai izveido mākslīgus nagus no materiāla atbilstoši jūsu idejām.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs iznomājat kosmetologu no jums, izmantojot Wilio?
Vai meklējat pieredzējušu kosmētiku savā blakusparādībā vai īpašā gadījumā? Kad jūs varat baudīt skaistuma ekspertu, jūs varat baudīt profesionālu palīdzību ar visu no matiem un veido sauļoties, manikīru, pedikīru un vairāk. Tas būs gatavs ar visiem jaunākajiem produktiem, instrumentiem un iekārtām, lai tikko atpūsties. Neatkarīgi no tā, vai jums ir ieplānots īpašs notikums vai vēlaties saglabāt savu regulāro skaistuma režīmu, jūsu eksperts palīdzēs jums izskatīties un justies tik labi, kā tas var būt. Jūs atradīsiet visu labāko kosmetologu savā apkārtnē Wilio. Atbrīvojieties no preparātiem pasākumiem vai kosmētiskiem rutīniem un izbaudiet profesionālu kosmētikas pakalpojumu jūsu mājās.
Kas ir kosmetologs?
Kosmētika ir profesionāļi, kas strādā ar estētisko uzlabojumu vai izmaiņas ādas izskatu.
Kādas ir populārākās skaistumkopšanas procedūras?
Starp populārākajām skaistumkopšanas procedūrām ietver kosmētisko ādas apstrādi, uzacu krāsošanu un gala ārstēšanu un manikīru un pedikīru.
Vai kosmētikai ir nepieciešama kvalifikācija vai apmācība?
Lielākā daļa kosmētikas pabeidz studiju vai māceklību, lai uzzinātu, kā droši lietot un lietot produktus. Kvalifikācija un profesionālā pieredze pierāda, ka viņiem ir prasme un zināšanas, lai uzņemtu lielisku darbu.
Kāpēc noķeriet kosmetologu no manis, lai aizvērtu?
Ļaujot mobilo kosmētiku jums mājās ir ērtāk un piedāvā lielāku privātumu. Jūs pat varat ietaupīt naudu, jo to nelielās pieskaitāmās izmaksas, salīdzinot ar dažiem uzņēmumiem, kas piedāvā skaistumkopšanas procedūras.
Cik daudz laika man vajadzētu rezervēt kosmētikas termiņu?
Dziedāšanas garums Kosmētika būs atkarīga no pabeigšanas procedūras. Piemēram, pilnīga sejas ārstēšana var aizņemt stundu un pusi, bet uzacu regulēšana var ilgt 15 minūtes.
Cik maksā kosmetologa pakalpojumi?
Vidējās kosmētikas izmaksas svārstās no 20 līdz 80 eiro pakalpojumam, ja pasūtāt tos, izmantojot Wilio. Tomēr cena būs atkarīga no pakalpojumu veida, ko jūs rezervējāt no nepieciešamās īpašās iekārtas, un no tā, cik ilgi tas, iespējams, ilgs.