Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Aizkari
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.187 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Aizkari

Vai jums ir nepieciešams aizkaru serviss? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus pārbaudei un fokusēšanai, pēc pasūtījuma izgatavotiem aizkariem, aizkaru uzstādīšanai. Aizkaru un aizkaru cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: karnīzes, āķi, aizkaru tīrīšanu nodrošina kāds no mūsu 17.506 speciālistiem un šuvējām attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Kāds ir mūsu uzstādīšanas aizkari izņēmuma un kāpēc tas ir piemērots katrai vietai? Bezšuvju sadarbība, kas ietaupa jūsu laiku Kad esat izvēlējies ideālas aizkari jūsu mājās, jūs varat vērsties pie Wilio pakalpojumiem, kas jums ieteiks aizkaru bāriem un visiem pārējiem. Nav nepieciešams nostiprināt vai jāuztraucas, ka darbs gulēt. Vienkārši rezervējiet savu māju (vai darba vietu) pakalpojumu, un mēs nosūtīsim aizkaru monstru, kas droši un nemanāmi uzstādīti stieņi un turētāji. Izmantot specializēto personālu Aizkaru turētāju monetrs strādā ar ir pieredzējuši un augsti kvalificēti eksperti. Tie nodrošinās visu nepieciešamo aprīkojumu un instrumentus, kas nepieciešami, lai uzstādītu eņģēm. Mūsu eksperti jau ir veicis neskaitāmu šādu iekārtu daudzumu, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka pasūtītie pakalpojumi būs efektīvi un ar maksimālu aprūpi. Garantēta kvalitāte Mūsu mērķis ir sniegt jums vēlamos rezultātus kā visefektīvāko ceļu caur pakalpojumu, kas padarīs jūs laimīgu. Elastīgas rezervēšanas iespējas Aizkaru bāra montāža ir viens no šiem mazajiem darbiem, mēs esam gatavi jums palīdzēt visu nedēļu pat oficiālajās brīvdienās un bez papildu maksas. Tātad, vienkārši atveriet mūsu praktisko rezervāciju tiešsaistē un veikt rezervāciju laika sadaļā, kas vislabāk atbilst jums. Alternatīvi lejupielādējiet Wilio Android vai IOS un iestatiet terminu pār to. Mēs nodarbojamies ar visu veidu aizkaru montāžu. Kad laiks ir noticis jums pasūtīt pakalpojumus, mēs nosūtīsim savu pieredzējušo tehniku, lai apstrādātu savu darbu. Jums jāpatur prātā, ka mūsu darbinieki veica neskaitāmu aizkaru uzstādīšanas pakalpojumu un zina visu, kas ir jāzina par šo konkrēto uzdevumu. Tie arī sniedz jums noderīgas konsultācijas un ieteikumus. Veidi eņģēm, ko mēs varam uzstādīt jums: Vienkārši un divvietīgi stieņi; Aizkaru dziesmas; Karājas aizkari neatkarīgi no piestiprināšanas veida; Paneļu aizkari, durvju aizkari. Citiem vārdiem sakot, mēs varēsim sniegt jums pilnīgu risinājumu jūsu situācijai neatkarīgi no aizkariem vai aizkariem. Bieži uzdotie jautājumi Jautājums: Cik ilgi pakalpojums notiks? Atbilde: profesionālajam darbiniekam parasti ir nepieciešams apmēram 1 stundu, lai uzstādītu 2 aizkaru sliedes un vēl 15 minūtes, lai piekārtu eņģes. Tas viss ir atkarīgs no tā, cik daudz rokturi ir jāuzstāda arī no to garuma. Piezīme. Ņemiet vērā, ka laiks var atšķirties atkarībā no dzelzceļa veida un lieluma. J: Vai jūs piegādājat aizkaru furnitūru? Atbilde: aizkaru un piederumu nodrošināšana ir atkarīga no jums. Kad tehniķis ierodas vietā, turiet tos gatavi. Jautājums: Vai jūs varat man palīdzēt instalēt savas žalūzijas? Atbilde: Jā, žalūziju uzstādīšana ir vēl viens darbs, ar kuru mēs varam jums palīdzēt. Vienkārši pārliecinieties, ka pēc tehnikas ierašanās jums būs žalūzijas un visi darbi pieejami vietā.