Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Dizains un projektēšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Dizains un projektēšana

Vai jums ir nepieciešams serviss dizaina un grafikas darbu jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus pielāgotā grafiskā dizainā, esošo grafiku rediģēšanā, dizaina rokasgrāmatas izveidē. Grafiskā dizaina cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: komentāru iekļaušana, papildu konsultācijas, ko sniedz kāds no mūsu 3.099 dizaineriem un grafiskajiem dizaineriem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kas ietver grafiskā dizaina pakalpojumu?
Grafiskie dizaineri var palīdzēt profesionāli prezentēt jūs un jūsu biznesu. Jūsu grafiskais dizainers var strādāt ar jums dažādiem līgumiem, no zīmoliem un mākslas darbiem uz grafiku un reklāmu sociālajos tīklos. Jūs varat sagaidīt pakalpojumus no visbiežāk:
Zīmolu.
Neatkarīgi no tā, vai jūs sākat ar jaunu uzņēmumu vai esat vajadzīgs esošais zīmols atsvaidzinājums, ir svarīgi veidot preču zīmi, kas piesaistīs jūsu mērķauditorijai. Ar neatkarīgu grafiku jūs apspriedīsiet savu biznesu kopā ar auditoriju, mērķa grupām, krāsu krāsām, vēstulēm, attēliem un stiliem preferencēm. Tie aptvers virkni vizuālu uzdevumu, kas saistīti ar zīmolu, piemēram, zīmola dizainu un logo dizainu, un var izveidot zīmola norādījumus, kas palīdzēs jums izveidot konsekventu izskatu nākotnē.
Sociālo mediju grafika
Daudzi bezmaksas pēdu grafika specializējas veidojot grafikas tiešsaistes saturam, piemēram, radot jautrību sociālo mediju, grafikas jūsu mājas lapā un blogus. Jūsu grafiskais dizainers ir iepazinies ar jūsu zīmola vadlīnijām, piemēram, stilu piemēriem, jūs norādāt, kādiem tiešsaistes kanāliem ir nepieciešama grafika. Tad, izmantojot programmas, piemēram, Adobe Photoshop un Adobe InDesign, saprot augstas kvalitātes grafiku, ko varat izmantot tiešsaistē. Lielākā daļa grafisko dizaineru skaita ar vismaz vienu apaļo pārskatīšanu, tāpēc, tāpēc, lai sniegtu atgriezenisko saiti, ja sākotnējais priekšlikums nav pilnībā atbilstoši jūsu vēlmēm. Galīgais grafikas produkts parasti ir JPEG vai PNG formātā.
Grafika veicināšanai, izmantojot iespieddarbus
Nepieciešams grafikas un reklāmas materiālu dizains, piemēram, brošūras, bukleti, vizītkartes, plakāti vai pat produktu iepakojums? Bezmaksas kāju grafiskais dizainers sagatavos drukas dizainu atbilstoši profesionālajām printera specifikācijām. Tā informē par jūsu zīmolu, jūsu mērķiem iespieddarbu, mērķa grupu un drukāšanas specifikāciju ziņā un pēc tam izveido priekšlikumu, kas ir gatavs atgriezeniskajai saitei. Kad esat apmierināts ar rezultātu, tas sniegs augstas izšķirtspējas priekšlikumu pareizā formātā (parasti pdf), kas ir gatavs drukāšanai.
Personīgie projekti un ielūgumi
Grafiskais dizains nav paredzēts tikai uzņēmumiem. Jūs vēlaties oriģinālu ielūgumu partijai, kāzu paziņojumu, kas lieliski pielāgo jūsu tēmu, vai arī jūs vēlaties, lai jūsu mīļie, lai dotu unikālu ilustrāciju, vai zīmējums. Grafiskais dizaineris izmanto savas radošās prasmes, lai radītu unikālu darbu, no kura jūs esat jūs un jūsu apdāvinātais prieks.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomāt grafiskos dizainerus, izmantojot Wilio?
Nepieciešams projektēt logo, reklāmkarogu, brošūru vai pat jaunu vietni? Vai tas ir jūsu uzņēmumam vai personīgai lietošanai, grafika var palīdzēt jums ar to. Bezmaksas kāju grafikas ir prasme un pieredze un izmantot savu radošumu atdzīvinās jūsu idejas. Vienkārši sniedziet uzdevumu - īsu un grafiku rūpēsies par pārējo ieviešanu. Wilio jūs atradīsiet pieejamu un talantīgu neatkarīgu grafisko dizaineru. Pēc ievadīšanas uzdevums mēs savienosim jūs ar labākajiem vietējiem grafikas dizaineriem. Jūs ietaupīsiet laiku, kamēr jūs saņemsiet dizainu, ko jūs sapņojāt.
Kas padara grafiku?
Grafiskais dizainers ņem koncepciju un zīmolu, un tiem, kas izmanto attēlus, krāsas, formas un izkārtojumu, un tādējādi Potta auditoriju. Kādi ir konkrētie uzdevumu piemēri, ar kuriem grafiskais dizainers parasti tiekas darbā? Lielākā daļa grafikas strādā ar grafisko programmatūru, kas piedāvā līgumus klientiem gan digitālai lietošanai. Tas ir logo dizains, vizītkaršu dizains, brošūru dizains un attēli sociālajos tīklos.
Kāda programmatūra un rīki izmanto grafiku?
Grafiskais dizaineris izmanto virkni instrumentu un programmatūras, lai izstrādātu savas koncepcijas, tostarp tabletes zīmēšanas, pildspalvu un papīra. Daži no populārākajiem produktiem nāk no Adobe Creative Suite, ieskaitot InDesign programmas, Illustrator un Photoshop.
Kādu formātu es saņemu savu grafiku?
Jūsu grafikas galīgais formāts būs atkarīgs no tā, kā un kur tas tiks izmantots. Tādēļ jūs norādāt, kādā veidā grafika tiks baudīta jau kad ievadīta. Poligrāfijas nolūkos jūsu printeris (parasti PDF) nosaka vēlamo formātu. Attiecībā uz digitālo lietojumu, PDF, PNG vai JPEG faili ir piemēroti.
Cik ilgi būs nepieciešams, lai saņemtu manu gatavo dizainu?
Laiks, kas nepieciešams, lai izveidotu dizainu, būs atkarīgs no tā veida, grafiskā dizainera darba slodzi un no tā nepieciešamo darba apjomu. Jums būs jāpiekrīt jūsu dizainers, pārliecinieties, ka esat pārliecināts, ka gala produkts, ko saņemat savlaicīgi.
Cik maksā grafiskā dizaina izmaksas?
Grafiskais dizaina cena mainās atkarībā no jūsu dizainera pieredzes, viņu darba vietu skaits, laiks, kas nepieciešams, lai veiktu uzdevumu un gala rezultātus. Pirms uzsākt ieviešanu, budžets jāapstiprina, savstarpēji vienojoties.