Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Žāvētāja remonts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.077 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Žāvētāja remonts

Vai jums ir nepieciešams serviss žāvētāju remonta jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus trumuļa bojājumu, filtru nomaiņas un diagnostikas ekspertus. Apģērbu žāvētāju remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet sīkāku informāciju par pakalpojumiem: filtru, rīkus, piegādes izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 11.161 remontētājiem jūsu kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKo jūs izmantojat, lai uzzinātu
Padariet sausāku remontu viegli, ja rezervējat remontu, izmantojot Wilio. Wilio Repairer veiks jūsu remonta bungu žāvētāju ātri, droši un saskaņā ar jaunākajiem drošības standartiem mākslā. - Pārredzama cena - cena no repairman jūs varēsiet zināt. Parasti cena ietver darbu (diagnostiku un remontu), transportu uz jums un jebkurām rezerves daļām. - nodrošināt visus instrumentus un kopējās rezerves daļas uz vietas: vietējo Witio remonta rīku komplekts satur visus rīkus, kas nepieciešami, lai diagnosticētu un labotu žāvētāju. Tas arī sniegs rezerves daļas un palīdzēs viņiem mēģināt atrisināt katru apmeklējumu. Ja papildu daļas ir jāpasūta, viņi, visticamāk, būs nepieciešama otrā vizīte. - Palīdzība ar dažādiem bungu žāvētāju remontu: Jūsu pieredzējušais tehniķis var apstrādāt visus parastos bungu žāvētāju traucējumus dienā. Protams, tas ir arī apmācīts identificēt un risināt problēmas, kas lidotu ap ģenerālmasas radaru. Turpiniet atrast dažus piemērus, kas var jums palīdzēt: - ja bungu žāvētājs atsakās iesildīties. Ja jūsu ierīce nevar uzsildīt vai uzsildīt vispār, tad tehniķis var palīdzēt jums uzzināt, kura apkures ķermenis ir jānomaina. Piemēram, šo traucējumu var izraisīt bojāts termostats vai pārslodzes drošinātājs (siltuma aktivizēts drošinātājs ierīcē). - Ierīce nav pagriezta. Tas varētu nozīmēt vienu no trim lietām - problēma ar vadītāja vadītāju, gājienu bungu žāvētāju vai kļūdainu dzinēju vai kondensatoru. Speciālists skatās tuvāk jūsu ierīcei, lai noteiktu, kuri no šiem scenārijiem notika un nepieciešamības gadījumā pasūtīt rezerves daļas. - Nepareizas sausās drēbes. To izraisa gaisa plūsma. Lai labotu bungu žāvētāju speciālistu, pārbaudīs jūsu ventilēto vai kondensācijas žāvētāju, lai noteiktu darbības traucējumus. To parasti izraisa vītā vai kinked ventilācijas šļūtene un kondensatora pārpalikums, kas aptver savu kondensatoru. Bieži uzdotie jautājumi J: Vai man ir nepieciešams nodrošināt dažus remonta materiālus? Atbilde: Nav vispār. Metodes dos detaļas, kuras visbiežāk izmanto šiem remonta veidiem. Ja nepieciešams, citas daļas var pasūtīt un ieplānot otru apmeklējumu, lai pabeigtu remontu. J: Cik ilgi tehniķis aizpildīs uzdevumu? Atbilde: Lai gan tipiska remonta pabeigšana parasti ilgst aptuveni 1 līdz 2 stundas, šis laiks būs atkarīgs no tā, cik lieli bojājumi ir, kā arī to daļu, kas jāaizstāj. J: Kādi citi bungu žāvētāji jūs sniedzat? Atbilde: Regulāra bungu žāvētāja apkope ir labs veids, kā izvairīties no gada remonta. Mūsu remontētājs var piedāvāt jums noderīgu informāciju par turpmāko aprūpi, kas pagarinās jūsu žāvētāju un optimizēs tās veiktspēju. Tas var arī palīdzēt jums gandrīz jebkuru citu vietējo ierīču jums pieder. J: Vai tur ir garantija apmainītām daļām un pats darbs? A: Jā 1 gada garantija ir paredzēta trumuļa žāvētāja remontam un apkopei. J: Kur visur ir pieejams Wilio? Atbilde: Wilio pakalpojums ir pieejams visā Slovākijā un vairākās citās valstīs.