Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Reģipsis, Reģipša montāža
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.274 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Reģipsis, Reģipša montāža

Nepieciešams serviss ģipškartona jomā, ģipškartona plākšņu montāža? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus mērniecībā, celtniecībā un ģipškartona krāsošanā. Ģipškartona un tā uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: konstrukcijas futrālis, alumīnija stūra aizsargs un krāsa, ko piedāvā viens no mūsu 24.968 celtniekiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Ģipša ir daudz izmantošanas dažādu starpsienu, uzstādīto sienu, nišu, vāku, telpu nodaļas būvniecībā vai rekonstrukcijas bēniņos. Rakstiet, lai ievadītu precīzāko uzdevuma aprakstu, lai precīzi saprastu, kāda ir jūsu ideja. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kas ir kopīgi ģipškartona veidi?
Baltā ģipškartona Baltā ģipškartona ir lētākais un visbiežāk izmantotās variācijas. Lieto, nosūtot starpsienām un griestiem un citām struktūrām bez ugunsgrēka prasībām. Baltā ģipškartona dēlis tiek izmantots interjerā ar relatīvo mitrumu, kas ir mazāks par 65% 20 ° C temperatūrā. Tāpēc nav lietderīgi to izmantot vietās, kur tas varētu nonākt saskarē ar ūdeni vai mitrumu. Zaļais ģipškartons Zaļais ģipškartons ir piesūcināts pret mitrumu. Tas ir paredzēts izmantošanai mitrā vidē, vannas istabā, dušā, virtuvē un tā tālāk. Tas ir smagāks, ir augstāka slodzes jauda un ir dārgāka par balto ģipškartonu. Impregnētas ģipša plāksnes tiek izmantotas mitruma telpās līdz 75% vai 85% vairāk nekā 10 stundas. Ar 100% mitrumu mazāk nekā 2 stundas 24 stundas 20 ° C temperatūrā. Sarkans apmetnis Sarkanajam ģipškartim ir augsta ugunsgrēka ārstēšana. Ugunsdrošās plāksnes tiek izmantotas, lai sausa telpās ar stabilu relatīvo mitrumu, kas ir mazāks par 65% 20 ° C temperatūrā ar vēlamo ugunsizturību vai kā tērauda konstrukciju aizsardzību no uguns. Tas ir palielinājis kodola spēku un tādējādi ar augstām temperatūrām. Tas ir piemērots arī kā trokšņa izolācija. Zilā ģipškartona Zils ģipškartons ir speciāli izgatavots kā skaņas izolācija. Akustiskā ģipša parauglaukumā ir īpaši apstrādāta galvenā blīvums, kas sastāv no modificētas ģipša kristāliskās struktūras ar īpašām slāpēšanas īpašībām. Tāpēc tas ir piemērots skaņas skanēšanai no ārpuses, sienas starp dzīvokļiem paneletē vai dzīvoklī un dzīvoklī starp katru istabu.
Ko var veidot no ģipškartona?
Sausā grīda no ģipškartona
Peldošie grīdas no sadrucētām plāksnēm ir cieta samontēta floorboard atdalīta no substrāta struktūras no sausā apakšsērijas, vai. polistirols vai minerālu izolācija. Pateicoties zemajam svaram un sausajam būvniecības procesam, ģipškartona grīdas ir piemērotas bēniņu pilnveidošanai. Šis grīdas veids darbojas kā efektīvs skaņas izolācijas un grīdas izolācijas un ir piemērots zemgrīdas apsildei.
Sienas un šķērskoks no ģipškartona
Ģipškartona sausās iekšējās konstrukcijas sistēmas ir piemērotas sienu flīžu starpsienu uzstādīšanai un būvējot skaņas izolācijas sienām. Daļējas struktūras galvenokārt kalpo, lai izjauktu interjeru atsevišķām telpām, bet arī uz nepieciešamo iekārtu pārvaldību un izmantojot akustisko ģipškartonu, lai uzlabotu akustisko interjeru.
Apstrādātas ģipškartona sienas
Vadītās sienām ir plaša izmantošana no esošo virsmu estētiskās uzlabošanas, palielinot siltumizolācijas īpašību vērtības un sienu necaurredzamību, līdz staderpace realizē iekārtas rekonstrukciju laikā, piem. paneļu mājās.
Starpsienas mitrās vidēs
Impregnēta ģipsis ir piemērots vannas istabas atjaunošanai vai aizstājot neatbilstošu dzīvojamo dzīvojamo kodolu paneļu mājās. Plasterboard struktūra nav ielādēta atbalsta struktūra vairāk nekā sākotnējais mājokļu kodols. Turklāt, saglabājot pareizās montāžas procedūras, jaunā vannas istaba tiks būvēta ļoti ātri.
Pamošanās bēniņi
Ģipškartona ļauj papildus ēku izolāciju izveidojot jaunas telpas ērtai un pievilcīgam mājoklim, nepalielinot apbūvēto teritoriju. Pateicoties ģipškartona plāksnei, kvalitātes izolācijas un jumta seguma logiem var radīt ļoti mājīgu un funkcionālu dzīves telpu bēniņos.
Abonenti
Ģipškartona vāki ir piemēroti ātriem un tīriem griestiem. Izmantojot tos, var uzlabot telpas audio īpašības un griestu struktūras siltuma īpašības.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt Ģipškartona ekspertu Wilio?
Vai vēlaties rekonstruēt bēniņu vai atsvaidzināt telpas izskatu ar jaunu Sake Plasterboard. Nepieciešams sadalīt telpu ar ģipškartona šķērsgriezumu? Būtu akustika jūsu dzīvokļu sienā ar skaņas izolāciju? Vai jums ir nepieciešams apvainot mājas priekšējā stikla sienu no iekšpuses? Mēs palīdzēsim jums atrast ģipškartona speciālistu, kas to var apstrādāt. Mūsu ģipškartona eksperti var apstrādāt visu, sākot no jauniem interjera starpsienām uz ģipškartona griestiem. Ietaupiet laiku un naudu, salīdzinot piedāvājumus un izvēloties labākos novērtētos ekspertus no apkārtnes. Wilio palīdzēs jums atrast ģipškartona eksperti, kas uzstādīs tapas, pakaļējās sienas, nišas, saņēmējus, izplatīt telpas vai rekonstruēt bēniņus. Kvalitāte, par saprātīgu cenu un kad tas ir nepieciešams.
Kas ir ģipškartons?
Ģipškartona sastāvā ir paneļi no presēta ģipša, kas ir ievietota ar sviestmaizi starp diviem cietajiem papīriem. Tas ir ļoti praktisks būvmateriāls, ko izmanto tā sauktajai sausajai konstrukcijai. Bieži bauda griesti, nesošās sienas un citas interjera korekcijas. Ģipškartons ir viegli, tas ir viegli strādāt ar to, un ir arī lētāk nekā citi materiāli. Ģipškartons tiek ražots dažādos biezumos un garumos, dažāda caurejas sastāvā. Šī daudzveidība ļauj izvēlēties pareizu izmēru un ģipša kvalitāti konkrētai ēkas struktūrai.
Kas tiek izmantots?
Ģipškartons ir būtisks sausās konstrukcijas elements. To izmanto dažādu nodalījumu, uzstādīto sienu, nišu, reģenerējot, atgūstot telpās vai rekonstrukciju bēniņos. To galvenokārt neizmanto atbalsta sienās, tāpēc tas galvenokārt ir uzstādīts uz tērauda konstrukcijas profiliem. Tomēr ir arī īpašas ģipškartona atbalsta programmas.
Kas ir nepieciešams, lai strādātu ar ģipškartona?
• Dizaina profili • Sausās konstrukcijas skrūves un piederumi • izolācija • Zvaigznīšu novākšanas ieguve • iekļūšana • flīzēšana • atlikšanas nazis • Silikoni un hermētiķi • hidroizolācija. • Krāsas un tapetes
Kādas ir ģipškartona priekšrocības un trūkumi?
Ģipškartons ir populārs būvniecības un interjera dizaina elementu ieviešanai, pateicoties tam, ka tas ietaupa būvniecības vai renovācijas laiku un izmaksas. Nu termiskā un skaņas izolācija, neaptur tvaiku un bez smaržas. Ģipškartona plāksne ir viegli apstrādājama un ir mazs svars, tāpēc tas ir neliels statisks objektu slodze. Tas nav prasīgs transporta, ļauj ātri montāžas un sausā procesā, lai ūdens nav vajadzīgs. Tā kā tā ir vienkārša moduļu sistēma, ir iespējams risināt abas izplatīšanas sistēmas, piemēram, elektroenerģiju, ūdeni un tā tālāk. Ģipškartona interjera starpsienas ir gandrīz perfekti vienādas, bet ļauj turpināt virsmas apstrādi ar dažādiem pārklājumiem, tapetēm, flīzēm vai plāksteriem. • Darbs ar viņu ir ļoti vienkāršs • tas vienkārši instalē, formas un beidzot pielāgojas • Ir labas termiskās un skaņas izolācijas īpašības • ir izturīgs pret mitrumu un ugunsgrēks (pēc veida) • Ir ilgs mūžs Trūkums ir nepieciešamība piestiprināt plāksnes strukturāliem profiliem, nepieciešamību pēc iekļūšanas, aizzīmogošanas un slīpēšanas plāksnes, lai pabeigtu pilnību.
Kā darbojas ģipškartona darbs?
Lai strādātu ar ģipškartelim, ir nepieciešams pieskaroties nazim vai astes zāģim. Uz nē caurumiem. Ģipsis ir uzstādīts uz iepriekš sagatavotas tērauda konstrukcijas. Saljas starp plāksnēm ir noslēgti ar hermētiķi un pastiprinošu lenti. Pēc rūpīgas blīvēšanas un locītavu slīpēšanas, plātnes ir jābūt beidzot rediģēt. Sadkartón ir nepieciešams iekļūt labi pirms krāsošanas vai tapsēšanas tā, lai krāsa vai tapetes turētu un pat absorbcijas visa teritorija. Tencin-slāņa apmetumu var piemērot arī ģipškartona plāksnei.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Marijus T.
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Jurgis N.
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Simas O.
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Kristijonas G.
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Nerija D.
profile image
Reģipsis, Reģipša montāža
Jonas Z.