Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Elektroinstalācija
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.272 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Elektroinstalācija

Vai jums ir nepieciešams serviss elektromontāžas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus pilnīgai kabeļu, izkārtojuma, elektroinstalācijas veikšanai. Elektroinstalācijas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: aizsargi, notekcaurules, turētāji, tilti, ko nodrošina kāds no mūsu 23.221 elektriķiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Elektriķi parasti ir atbildīgi par vairākiem darbiem, uzstādot jaunus vadus caur vecāku sistēmu remontu un veicot parasto apkopi. Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kādas elektriskās iekārtas es varu pasūtīt?
Kādas dažādas elektriskās iekārtas var pasūtīt?
Mūsu elektriķi, kuru ir vairāk nekā 5400, var apstrādāt visus elektriskos projektus, vai dzīvojamo, biznesa un rūpniecības objektiem. Ja esat svītras no nulles, jūs varat palīdzēt veidot efektīvu elektroinstalāciju visam objektam un pārbaudīt elektrisko plūsmu atzinības un drošības novērtējuma dēļ. Attiecībā uz esošo nekustamo īpašumu elektriķi var regulāri uzturēt, remontēt un uzlabot elektrisko izplatīšanu. Tās var arī manipulēt ar elektriskajām ierīcēm un mašīnām rūpnīcu un ražošanas iekārtām. Šeit ir labāks pārskats par mūsu elektriskajiem pakalpojumiem.
Elektriskās iekārtas mājsaimniecībai
Elektriskā drošība tiek izrunāta attiecībā uz jūsu mājām, un zemā strāvas elektriķi ir izšķiroša nozīme. Tie var palīdzēt nodrošināt, ka visi elektriskie komponenti, tostarp vadītājiem un kabeļiem, ir labā stāvoklī, lai izvairītos no gadījumiem, kas varētu apdraudēt jūs un jūsu ģimeni. Mājas elektriķi var izveidot barošanas punktus un slēdžus, lai atbalstītu jūsu sadzīves tehniku. Tie var arī palīdzēt ar dažādu elektrisko ierīču, piemēram, elektrisko sildītāju un dušas, uzstādīšanu, ja jūs meklējat uzlabojumus vai plānojat atjaunot.
Tirdzniecības elektrības
Komerciālie elektriķi lielākoties ir iesaistīti liela mēroga projektos ēkām un dažādiem uzņēmumiem, piemēram, restorāniem, viesnīcām un uzņēmumu birojiem. Atkarībā no jūsu biznesa prasībām, apgaismojuma sistēmas, apkures un dzesēšanas sistēmas var salabot vai instalēt ugunsgrēka signalizācijas sistēmas un citas drošības ierīces.
Rūpniecības elektriskās iekārtas.
Uzdevumiem, kas ietver augstākas sprieguma sistēmas un sarežģītākas iekārtas, labāk ir apvienot ar licencētu rūpniecības elektriķi. To pakalpojumi ietver elektrotehniku ​​un uzturēšanu nozarēm, piemēram, rūpnīcām un sacīkstēm. Vai ne tikai uzstādīt gaismas un elektriskos sildītājus. Tos galvenokārt risina dažāda veida ražošanas iekārtas, tostarp hidrauliskās un pneimatiskās sistēmas. Rūpniecības elektriķi var arī atrisināt problēmas un labot tās, jo tās to atpazīst. Tās var pat izveidot pielāgotas tehniskās apkopes programmas jūsu elektromotoriem un ģeneratoriem.
Gaidīšanas elektriskā
Šobrīd, kad jūtaties kaut kas īpašs jūsu atvilktnēs un slēdžos vai ja pamanāt degšanas, dzirksteles vai mirgošanas gaismas smaržu, nekavējoties sazinieties ar vietējo elektriķi. Ar Wiliom ir atrast pieejamos avārijas elektriķi savā reģionā ātri un viegli! Jums nebūs jāuztraucas, ka jums nebūs dažu instrumentu - gandrīz visi elektriķi ir pilnībā aprīkoti ar savu profesionālo rīku komplektiem, kas ņem uz pakalpojumu ar jums.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomāt elektriķi caur Wilio?
Ja jums nav pieredzes, lai jūsu mājās atrisinātu elektrisko darbu, vislabāk ir atrast palīdzību no mācītajiem elektriķiem. Ātrākais veids, kā atrast vietējos elektriķus, ir Wilio! Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams kāds, kurš piesaista jūsu ierīces enerģijas avotu vai remontu elektromotori un aprīkojums, mūsu platforma atvieglos elektrības meklēšanu, kas palīdzēs jums. Kad jūs nolīgt palīdzību kvalificēti un apmācīti elektriķi, jūs varat atbrīvoties no stresa, lai atrisinātu visas problēmas un riskus ar bīstamu elektroenerģiju. Jūs pārliecinieties, ka visi vadi, kabeļi un kontaktligzdi būs droši piemērojami. Vienkārši ievadiet pieprasījumu mūsu WILIO platformai un informējiet mūs, kad un kur jums ir nepieciešams. Dažu minūšu laikā jūs saņemsiet konkurētspējīgus piedāvājumus no ekspertiem. Jūtieties brīvi izmantot mūsu pārredzamo sistēmu, lai pārbaudītu savas atsauces. Jūs izvēlaties personu, kuru jūs būsiet pārliecināts, ka tas sniegs jums ideālus rezultātus.
Kurš elektroinstalācijas darbs es zinu, izmantojot Wilio pasūtījumu?
Visbiežāk sastopamie elektroenerģijas veidi ietver elektriskās izplatīšanas iekārtas, elektrisko savienojumu veidošanu, iekšpuses vai ārējo gaismekļu montāžu, piesaisti elektrisko ierīču, piemēram, indukcijas dēļi, karstās gaisa caurules un citas virtuves iekārtas, un pēc tam Ārkārtas apstākļu, piemēram, atstarpju ligzdu, nefunkcionālu elektroenerģijas, neapmierinošo apstākļu un tamlīdzīgi izstrādājumu novēršana.
Vai man ir nepieciešama reģistrēta elektriķa elektroinstalācija?
Elektriskā darbam ir vajadzīgs vairākas tehniskās zināšanas, un tāpēc katram elektriķim jābūt minimālai mācību lapai. Mērķis ir nodrošināt optimālu drošību un novērst traumas vai nelaimes gadījumus. Papildu sertifikāti ir nepieciešami dažām prasīgākajām elektriskajām darbībām uz sarežģītām ierīcēm vai augstsprieguma sistēmām. Gadījumā, ja jums ir nepieciešams reģistrēts elektriķis, atcerieties kompetentos sertifikātus no elektriķa.
Cik ilgi tas parasti ņem elektriķi?
Tas ir atkarīgs no nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Mājsaimniecības elektroinstalācija vai remonts parasti ilgst vairākas stundas, bet tās joprojām ir pabeigtas vienas dienas laikā. No otras puses, rūpnieciski vai komerciāli elektriskie darbi var būt ievērojami ilgāki, nekā tiem ir nepieciešams bezmaksas darbu apjoms, plašāks pakalpojumu klāsts un augstākas zināšanas. Ja jums ir nepieciešama naktsmītne jūsu elektrisko projektu, jūs varat nekavējoties vienoties ar tiem.
Cik bieži man vajadzētu ļaut manu elektrisko komponentu pārbaudīt?
Eksperti iesaka izļaut elektriskos vadus, kabeļus un mājsaimniecības skapjus vismaz reizi trijos līdz piecus gadus. Saimniekiem jūs varat pārbaudīt īpašumu pat pēc nomas līguma. Ieteicams biežāk kontrolēt biznesa un rūpniecības telpas. Tā kā viņiem ir augstāks enerģijas patēriņš, tie ir jutīgāki pret agrīnu degradāciju un traucējumiem. Jūs varat arī rezervēt minimālo ikgadējo pārskatīšanu optimālai drošībai.
Vai Wilio var papildus elektriskajiem pakalpojumiem palīdzēt jums ar mājas čempionu uz citiem tehniskās apkopes aktiem?
Noteikti! Mūsu pakalpojumi neaprobežojas tikai ar elektrisko darbu. Ja jums nav laika vai prasmju, lai pabeigtu dažas no jūsu mājas ierīcēm, mēs varam savienot jūs ar uzticamu dāmu, lai palīdzētu jums! Nav pārāk liels vai neliels uzdevums. Jūs varat nolīgt tos, lai salabotu mēbeles, elektroinstalācijas mašīnu, bojātu ierīču bloķēšanas vai remonta apmaiņu. Varat arī pasūtīt amatniekus tapsēšanai, mūra un citiem būvniecības uzdevumiem.