Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Elektriskie slēdži un kontaktligzdas - uzstādīšana un remonts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Elektriskie slēdži un kontaktligzdas - uzstādīšana un remonts

Vai jums ir nepieciešams serviss slēdžu vai kontaktligzdu uzstādīšanas un remonta jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus speciālistus, lai pārbaudītu slēdžu stāvokli, salabotu un nomainītu atsevišķus slēdžus. Spraudņu un slēdžu uzstādīšanas un nomaiņas izmaksas parasti ir atkarīgas no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: transporta izmaksas, slēdžu uzstādīšana viedajā mājā, ko nodrošinās kāds no mūsu 26.630 ekspertiem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs rezervējat atvilktņu un slēdžu uzstādīšanu caur Wilio?
Lai būtu pienācīgi izvietoti un prasmīgi uzstādītas elektriskās tirdzniecības vietas un slēdži, jums ir nepieciešami sertificēti elektriķi, kas zina sarežģītās ķēdes un elektroinstalācijas sistēmas. Wilio dos jums ekspertu, kas realizēs šo darbu. Ievadiet bezmaksas pieprasījumu pēc WILIO. Neatkarīgi no tā, vai esat rekonstruējot māju vai ieviest jaunu māju, vienmēr maksā, lai uzstādītu elektriskās tirdzniecības vietas un slēdži atvaļinājumu profesionāļiem, lai sasniegtu drošības kritērijus. Elektriķi garantē visu procesu - sākot no plānošanas instalēt. Lai gan atvilktnes un slēdži instalēs elektriķi, tomēr iesaka jums. Jūs vislabāk zināt, kas jums ir nepieciešams, domājiet par iespējamiem nākotnes variantiem. Pēc atvilktņu un slēdžu uzstādīšanas viņi īstenos funkcionalitātes un drošības galīgo kontroli. Vienkārši ievadiet savu pasūtījumu uz WILIO platformu un informējiet mūs, kad un kur jums mums nepieciešams. Jūs saņemsiet bezmaksas un nesaistošus piedāvājumus no elektriķa pie jums. Tikai paliek tikai izvēlēties pareizo realizācijas ekspertu.
Kur mums vajadzētu ievietot elektriskos slēdžus un mājas atvilktnes?
Distlifting atvilktnes dizains jūs vietās jūs bieži izmantot elektroierīces. Ir nepieciešams ievietot pietiekamu skaitu atvilktņu visām virtuves ierīcēm. Lai nodrošinātu labu piekļuvi kontaktligzdām un to gludu izskatu, mēs iesakām izmantot vairākas ligzdas (divas / trīs kontaktligzdas). Elektrības kontaktligzda ir ieteicams būt katrā virtuves daļā. Pat saistībā ar salu nav nepieciešams paziņot šo nepieciešamību un ievietot elektriskos kontaktlīkumus, kā arī salā, vai nu no sāniem vai ļaujiet viņiem atbrīvot tos tieši darba virsmā. Iesaistīties blenderī, tosteris, sulu spiede vai kafijas automāts, kontaktligzda būs diezgan kaut kā. Eksperti arī iesaka instalēt kontaktligzdas un garāžā, lai jūs varētu savienot rīkus un ārpus terases, jo komforts.
Vai man ir jāsniedz rīki vai aprīkojumu, lai uzstādītu ligzdas un slēdžus?
Nav nepieciešams. Elektriķi no Wilio galvenokārt nodrošina nepieciešamos instrumentus un instrumentus konkrētam darbam. Instrumenti bez kura jums nav uzstādīt kontaktligzdu, ir sadalīt knaibles un krusta skrūvgriezi. Abiem jābūt gumijas vai plastmasas rokturim, kas ir piemērots elektroizolators. Turklāt mums būs nepieciešami urbji, āmuri, noņemšanas knaibles un testeris, lai noteiktu sprieguma klātbūtni. Ja jums ir kaut kas no tā, jūs varat aizņemties elektriķi.
Cik ilgi ir strāvas kontaktligzdas uzstādīšana?
Ja tas padara ekspertu, vienkārša vienas kontaktligzdas uzstādīšana aizņem apmēram 30 minūtes. Vairāku atvilktņu uzstādīšana un jauna šķiršanās (kabeļu) uzstādīšana ilgāk, tomēr vajadzētu būt vienas dienas laikā.
Vai Wilio var palīdzēt man noteikt savas ligzdas un slēdžus?
Noteikti! Ja jums ir ligzdu problēmas - dzirksteles, ar tipisku buzzing, izlaidušiem kontaktiem, nefunkcionējošiem atvilktnēm, pārslogotām shēmām vai izlādējām ķēdes slēdžiem, ir labāk uzaicināt ekspertu, kam ir nepieciešamais aprīkojums, nemaz nerunājot par to, ka atvilktnēm ir jāpielāgo un jāmaina tikai kvalificēts elektroinženieris. Ja nav problēmu, viņi var arī palīdzēt nomainīt atvilktnes vai jaunu instalāciju.
Man ir nepieciešama profesionāla karte vai atļauja, lai instalētu atvilktnes un slēdžus?
Vairākas prasības, lai nodrošinātu drošu un drošu darbību, tiek likts uz pašreizējo elektroinstalāciju ēkas objektā. Viena no prasībām ir arī ugunsdrošība. (Izpilde elektrisko iekārtu ēkās Vispārīgās prasības attiecībā uz iekšējo elektrisko sadalījumu ēkās, civilā un lauksaimnieciskā ražošana atrisina STN 33 2130: 85). Ar ekspertiem jūs noteikti sazināsieties ar elektrisko instalācijas risinājumu izstrādi, jo īpaši viedās elektroinstalācijas gadījumā. Tādējādi jūs varat izvairīties no vairākām problēmām un ietaupīt laiku un naudu. Projektu apstrāde un turpmākā visas sistēmas pārskatīšana ir vairāk soļi, kas nepieciešami, lai uzticētu rokām kvalificētiem profesionāliem. Tas joprojām ir piemērots darbam, lai veiktu atbilstīgu un apdrošinātu elektriķi.
Kā vēl Wilio var uzlabot māju funkcionalitāti?
Papildus izvietojot un uzstādot elektriskās tirdzniecības vietas savā mājā, Wilio elektriķi var palīdzēt remontēt elektroinstalācijas, savienojot elektrisko ierīču vai instalēšanas interneta pieslēgumu. Vēl viens Wilio amatnieki būs priecīgi palīdzēt jums rekonstruēt savu interjeru, montāžu jaunas mēbeles vai sakopt, lai uzlabotu dizainu, funkcionalitāti un komfortu jūsu mājās.
Pakalpojums
Kas ietver atvilktnes un komutācijas instalācijas pakalpojumus?
Apmācīti un sertificēti elektriķi instalēt kontaktligzdas un gaismas slēdžus un atbilst jūsu mājas operatīvajai uzticamībai un drošībai. Tas var ietvert kabeļu sadales ieviešanu, to savienojumu ar enerģijas avotu un kontrolēt to funkcionalitāti.
Sockets uzstādīšana
Pirms ierīču uzstādīšanas ir būtiski nodrošināt pietiekamus jaudas punktus, lai atbalstītu elektroenerģijas plūsmu, tā saukto. kontaktligzdas. Elektriķi var palīdzēt plānot, instalēt, nomainīt vai pievienot kontaktligzdas un maksimāli palielināt apdzīvotās vietnes elektroenerģijas pārklājumu. Viņi sāk pārbaudīt vietu un noteikt konkrētas vietas, kur jums, iespējams, ir nepieciešams atvilktnes. Uzstādīšanas process parasti ietver: atskrūvējot vāka plāksnes, savienojot citus kabeļus esošajiem elektriskajiem tirdzniecības vietām un stiepjas uz dažādām vietām, atvilktņu uzstādīšanu un atkārtoti pārbaudot strāvas avotu.
Gaismas slēdžu uzstādīšana.
Gaismas slēdži savieno elektriskos lukturus enerģijas avotam. Ar nomaiņu slēdži, Wilio Rado palīdzēs jums. Mēs varam palīdzēt instalēt jaunus gaismas slēdžus, ja strādājat, veidojot jaunu māju vai rekonstruējot vannas istabu vai virtuvi. Šis process pārsvarā tiek atjaunots, lai savienotu esošos slēdžus vai savienojot jaunus kabeļus strāvas avotam un instalēt jaunus slēdžus. Ja vēlaties, lai multipurpose elektriskās gaismas, jūs varat pieteikties uzstādīšanai pieskāriena dimmera ar kontroli apgaismojuma intensitāti, kas ir daļa no modernas un dizaina mājsaimniecības.
Āra elektrības kontaktligzdas uzstādīšana
Profesionālie elektriķi var arī instalēt ārējos atvilktnes savā balkonā, terasē vai dārzā. Tie ļauj jums vieglāk un drošāk savienot ierīces - grilu, augstspiediena tīrītājus, dekoratīvo apgaismojumu tieši ārpusē. Visas āra kontaktligzdas un slēdži, piemēram, Uz terases, pie baseina, jābūt mitruma aizsardzībai. Jūsu elektriķis zinās, ka tai jāizmanto minimālais IP44 pārklājums. Tas attiecas arī uz ārējo apgaismojumu. Visiem atvilktnēm līdz 20a, ne tikai vannas istabā, mums ir jāizmanto papildu aizsardzības strāva aizsargs.