Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Inženiertehniskie darbi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Inženiertehniskie darbi

Vai jums ir nepieciešams serviss projektēšanas darbu jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus projektu ekspertus zonējuma lēmumam, būvatļaujas projektam un faktiskās būvniecības projektam. Būvniecības un inženiertehnisko darbu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: konsultācijas un prasību iekļaušana, ko sniedz kāds no mūsu 21.970 dizaineriem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs iznomājat dizaineru, izmantojot Wilio?
Vai jūs domājāt par jaunas mājas celtniecību vai pašreizējās mājas rekonstrukciju? Netērējiet savu laiku caur mājas celtniekiem un izvēloties mājas plānu, kas nav pilnībā piemērots jums. Tā vietā jūs atradīsiet ekspertu, kurš var zīmēt savu jauno mājas vai portu grafiku ar visiem elementiem, kas nepieciešami, lai sasniegtu perfektu rezultātu, ko vēlaties. Labākā vieta, kur atrast profesionāļus no būvniecības platības, ir Wilio. Vai jums ir nepieciešama palīdzība, attīstot privāto mājokļu plānu vai komerciālu projektu, jūs varēsiet atrast pieredzējušu vietējo dizaineru, lai palīdzētu jums sākt savu projektu. Jūs vienkārši ievadāt pieprasījumu un sazinieties ar arhitektiem un dizaineriem, kuri var izstrādāt plānus būvniecībai un pat palīdzēt apstiprināšanas procesā birojos.
Kas ir dizainers un ko viņš dara?
Dizainera darbs ir nedaudz līdzīgs arhitektam. Tā ir atbildīga par tehnisko rasējumu un plānu izveidi. Tie ietver specifikācijas vai mehānismus. Designatori var strādāt ar arhitektiem, zinātniekiem vai inženieriem, un tas var būt atbildīgs arī par ēkas struktūras un finanšu izmaksu stiprības novērtēšanu. Projektanti parasti izmanto datoru projektēšanas un dizaina procedūras (CADD), lai izveidotu šos plānus, bet dažreiz zīmuļus un funkcijas.
Man ir nepieciešams arhitekts vai dizainers?
Primārā atšķirība starp tām ir: Arhitekti var arī sniegt tehnisku un māksliniecisku padomu, bet dizainers galvenokārt nodarbojas ar jūsu projekta tehniskajiem aspektiem. Dizaineri var nodrošināt zīmējumus gatavi veikt visas tehniskās specifikācijas. Diemžēl viņi parasti nevar novērtēt jūsu projektu kopumā vai veicināt būtiskas izmaiņas tās projektēšanā vai vienošanā. Ja jūs arī domājat par arhitekta iesaistīšanu, jūs varat atrast tiesības savā apkārtnē ar Wilio.
Vai dizainera dizains ir māja?
Jā un nē. Dizainers var izveidot tehniskus plānus, pamatojoties uz jau izveidoto dizainu, tāpēc vispirms ir jāizveido arhitekts. Projektētājs parasti strādā ar arhitektiem vai arhitektiem. Kad arhitekts vizualizē māju, tostarp aspektus, piemēram, kosmosa vai augu ēkas izmantošanu apkārtnē, dizainers pārvērš priekšlikumu par tehniskajām specifikācijām, kas pēc tam var izmantot būvniecības uzņēmumu.
Kā izvēlēties pareizo dizaineru jūsu būvniecības plāniem?
Jo īpaši, pieņemot patieso profesionālo sadarboties, jūs pamanāt izteiktu zināšanas un izglītību šajā jomā, pieredzi un komunikācijas prasmes. Pirmais faktors ietver tehniskās prasmes un zināšanas par būvnoteikumiem un standartiem. Viņa pieredze un portfelis var arī norādīt, vai tas atbilst jūsu projektam. Ir labi jautāt, vai kaut kas līdzīgs tam, piemēram, jūsu plāns, reizēm darīja. Un visbeidzot, atcerieties, cik svarīgi ir sazināties sadarbībā. Jums ir nepieciešams kāds, lai klausītos jūs uzmanīgi sniegs jums labu padomu un palīdzēs jums saprast savu redzējumu.
Kāda ir dizainera pakalpojuma daļa?
Wilio portāls savienos jūs ar uzticamu dizaineru jūsu reģionā. Tas palīdzēs jums pārvērst savu redzējumu par nākotnes veidiem par skaidriem plāniem, ideāli, izmantojot arhitekta palīdzību.
Kas ir daļa no pakalpojuma
Konsultācijas izstrādē
Ja jums jau ir apdullināšanas priekšstatu par savu projektu, dizainers var palīdzēt jums to pārveidot par plāniem, kas var apstiprināt inženierus un realizēt būvniecības uzņēmumus. Ņemiet vērā, ka viņu konsultāciju apgabals ir ierobežots, atšķirībā no arhitektiem, viņi nevar nodrošināt jūsu projekta vispārējo vīziju. Visvairāk viņi var darīt, ir nelieli uzlabojumi jūsu idejā un pēc tam visu uz papīra. Būtu vislabāk konsultēties ar IDEU ar arhitektiem, pirms sazināsieties ar saviem projektiem ar saviem plāniem. Jūsu dizainers var ieteikt arī dažus arhitektu kolēģus, tāpēc mēģiniet viņam jautāt.
Tehnisko rasējumu izveide, izmantojot CAD vai tradicionālos zīmējumus
Dizaineri parasti izveido tehniskos plānus vai kosmosa plānus, izmantojot CADD datorprogrammu. Tomēr tās var izmantot arī tradicionālākus līdzekļus, piemēram, papīru, zīmuļus un valdniekus. Viens no ceļiem vai otru, sniedz ļoti specifisku un pārrēķinātu plānu, kas pēc tam ēkas komanda var viegli īstenot. Ja jums ir priekšroka, kā vēlaties, lai jūsu tehniskie zīmējumi varat ievadīt to savā ziņojumā.
Sadarbība ar arhitektiem un inženieriem
Dizainera darbs sastāv sadarbībā ar arhitektiem, inženieriem vai pat zinātniekiem. Ja jūs jau esat sazinājies ar inženieri un arhitektu, jūs varat nolīgt dizaineru, izmantojot Wilio, kas papildinās jūsu komandu. Mūsu platforma savienos jūs ar pieejamiem speciālistiem jūsu reģionā, tāpēc jums nav jāmeklē tālu vai jāgaida ilgu laiku, lai vienotos par pirmo personīgo sanāksmi.