Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Žoga būvniecība
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Žoga būvniecība

Vai jums ir nepieciešams serviss žogu būvniecības jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus teritorijas apsekošanā, caurumu izrakšanā stabiem, botonēšanai, žoga daļu savienošanai. Žoga uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet plašāku informāciju par pakalpojumiem: betonu, sietu un instrumentiem, ko šajā kategorijā nodrošina viens no mūsu 16.658 celtniekiem

Skatīt arī:Cenas
Žogu veidi
Betona žogs Betona žogi ir populāri to izturību, zemu apkopes blīvumu, mūžīgu klasisku stilu un augstu privātuma līmeni, kas nodrošina. Mrought fence Jūs varat pielāgot mūra žogu stilu vai jūs varat veidot žogu, kas vizuāli apvienos jūsu īpašumu ar blakus esošo. Stikls Stikla žogu parasti izmanto fencing baseiniem un balkoniem. Kausējuma žogs Funkcijas ir populāras to pieejamībai. Tie ir izgatavoti no stiepļu tīkliem, ko regulāri atbalsta metāla stabi. Koka žogs Tāpat kā ķieģeļu žogs, koka žogs var pielāgoties jūsu mājās. Koka žogi, izmantojot savu izskatu, ir patīkama mājīga dārza sajūta.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt Žogi Wilio?
Vai jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu vai noteikt jau esošu žogu? Žogi aizsargā ne tikai jūsu privātumu, bērnus un mājdzīvniekus, bet arī jūsu īpašumu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams, lai izveidotu metāla žogu, ādas žogu, ķieģeļu žogu, betona žogu, koka žogu, plastmasas žogu vai dzīvžogu wilio palīdzēs jums atrast, ka patiesais eksperts, kas to var izdarīt. Pieredzējis eksperts izmantos pareizos materiālus un aprīkojumu un rūpēsies par kvalitātes rezultātu par labāko cenu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu vai remontu esošo žogu, Wilio atradīs jums labākos žogu ekspertus savā apkārtnē.
Vai man vajadzētu izveidot jaunu žogu vai labot esošo žogu?
Tas ir atkarīgs no iežogojuma pašreizējā stāvokļa, kas ir vecs, no pieejamiem materiāliem un budžetam. Parasti jūs varat saņemt vairāk laika apmaiņā vai bojāto detaļu korekcijā pirms jauna žoga veidošanas. Nu, ja mūra vai betona žogs ir nestabils un slīpums, ja koksne ir crashed un saplīst, vai metāla žogs ir pilnīgi rūsts, bija laiks jaunam.
Kāpēc man vajadzētu vērsties uz profesionāļiem, lai izveidotu žogu?
Ja izmantojat pakalpojumu ekspertu, lai izveidotu žogus, jūs būsiet pārliecināti, ka žogi tiks būvēti profesionālā līmenī. Mēģiniet veidot žogu bez piemērotiem instrumentiem, iekārtām vai zināšanām var izraisīt slikti būvētu žogu, kas var būt bīstama vai neizskatīsies estētiski.
Cik daudz ir žogs?
No žoga cena mainīsies atkarībā no tā, kāda veida žogs jūs izvēlaties noņemt veco žogu, no žoga veida, žoga garums, ja ir vajadzīgs vārtiem un citiem piederumiem.
Kā es varu zināt, vai mans piegādātājam ir pienācīga pieredze?
Patiesais žogs kvalificēts eksperts būs gatavs atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jūs interesē un uzzināsiet ar dažādām žogu iespējām, kas pastāv.
Cik ilgi mans jaunais gabals ilgst?
Koka žogi parasti ilgst 10 līdz 12 gadus, ķieģeļu žogs ilgst aptuveni 50 gadus, un gabion žogi var izturēt 100 gadus. Protams, dabiskās parādības, piemēram, plūdi, koki, plūdi un vētras, var izraisīt bojājumus, tāpēc būs nepieciešams labot žogu. Regulāra apkope un aprūpe var paplašināt jūsu žoga dzīvi.
Kāda veida žogs ir labākais?
Kāda veida žogs ir vispiemērotākais jūsu īpašumam, ir atkarīgs no jūsu budžeta, cik daudz ir uzturēšanas patērējošs žogs, no tā, vai jums ir mājdzīvnieks vai suņi, kas jums ir nepieciešams, lai novērstu aizbēgšanu un no tā, vai vēlaties žogu, caur kuru tas ir redzams vai vēlaties saņemt privātumu. Visvairāk vēlamais variants parasti ir koka žogi, bet metāla žogi mēdz būt mazāk apkopi un ir izturīgāki.
Cik ilgi tas aizņems kopumu žogu?
Kā tas notiks arī no izvēlētā materiāla, žoga garums, notiks reljefa un citu faktoru grūtības. Tomēr tas lielākoties ir no 3 līdz 5 dienām, ieskaitot veco žogu, sagatavošanu un jaunu žogu sagatavošanu un uzstādīšanu. Daži žogu veidi ir uzstādīti ātrāk nekā citi.
Ja žogs ir horizontāls vai trases reljefs?
Veidojot žogu uz nevienmērīga reljefa, ir viena iespēja skatīties zemes reljefu. Šajā metodē, tas ir piemērots zemes slīpumam diezgan nedaudz, nevis.
Kā es varu uzzināt, ko žogs man ir labākais?
Ir dažāda veida žogi, kas atbilst dažādām vajadzībām. Daži žogi nodrošina augstāku drošības līmeni, citi nodrošina lielāku privātumu. Žoga eksperts varēs pateikt dažādu veidu žogu veidus priekšrocības un trūkumus
Kas ietver būvniecību vai korekciju žoga?
Kā žogs remonts?
Žoga remonts ir atkarīgs no žogu veida un bojājumu pakāpes - žoga remonta ekspertam ir jānovērtē situācija uz vietas un sniegt ieteikumus. Bet, ja jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu, projekts galvenokārt notiek šādi:
Izvēloties žogu
Pirmais solis, veidojot žogu, ir lēmums par noteiktu materiālu. Ja neesat pārliecināts, ko žogs jums ir jāizvēlas, lūdziet ekspertu, lai palīdzētu jums izvēlēties un pasūtīt savu vispiemērotāko žogu jūsu zemei. Neaizmirstiet savus kaimiņus. Jūs varētu saglabāt savus kaimiņus, pirms ēkas žogu.
Sagatavošanās žoga ēkai
Žogu uzstādīšana sāk preparātus. Tie ietver žoga zonas mērīšanu un apzīmējumu, pārliecību, ka žogi atrodas uz zemes robežas, noņemot kokus un citus šķēršļus. Pēc žoga mērīšanas stūrī, vidēja un vārtu kolonnām ir jāpārbauda.
Žoga veidošana
Izmantojot ātrās krāsošanas betona maisījumu, ir iestatīti gali, stūrī un vārtu kolonnas. Ir jāpārbauda, ​​vai kolonnas ir atstāti taisni uz to, vai tie ir centrēti uz žoga līnijas un vai tie ir labajā augstumā. Tad tas instalē vai dzēš pārējo žogu starp kolonnām. Visbeidzot, vārti ir uzstādīti un pārbauda, ​​vai tas ir vienmērīgi atvērts un aizvērts.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Žoga korekcija atšķiras atkarībā no žogu veida un bojājumu pakāpes. Ja tā ir žoga struktūra, ir svarīgi, lai būtu izraudzīts žoga veids un, kā arī zemes izmēri. Rakstiet, lai ievadītu precīzāko uzdevuma aprakstu, lai precīzi saprastu, kāda ir jūsu ideja. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Žoga būvniecība
Paulius G.
profile image
Žoga būvniecība
Waldemar D.
profile image
Žoga būvniecība
Nerija K.
profile image
Žoga būvniecība
Albertas V.
profile image
Žoga būvniecība
Galeti J.
profile image
Žoga būvniecība
Žydrūnas Z.