Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Žogi un vārti
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.074 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Žogi un vārti

Vai jums ir nepieciešams serviss no žogu un vārtu zonas? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus vārtu un žogu fokusā, ražošanā, uzstādīšanā un apkalpošanā. Nožogojuma un ieejas vārtu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt sīkāku informāciju par pakalpojumiem: rakšanas darbi, transporta izmaksas, krāsošana un krāsošana, apmetums, ko nodrošinās kāds no mūsu 26.266 celtniekiem dotajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Kas ietver būvniecību vai korekciju žoga?
Kā žogs remonts?
Žoga remonts ir atkarīgs no žogu veida un bojājumu pakāpes - žoga remonta ekspertam ir jānovērtē situācija uz vietas un sniegt ieteikumus. Bet, ja jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu, projekts galvenokārt notiek šādi:
Izvēloties žogu
Pirmais solis, veidojot žogu, ir lēmums par noteiktu materiālu. Ja neesat pārliecināts, ko žogs jums ir jāizvēlas, lūdziet ekspertu, lai palīdzētu jums izvēlēties un pasūtīt savu vispiemērotāko žogu jūsu zemei. Neaizmirstiet savus kaimiņus. Jūs varētu saglabāt savus kaimiņus, pirms ēkas žogu.
Sagatavošanās žoga ēkai
Žogu uzstādīšana sāk preparātus. Tie ietver žoga zonas mērīšanu un apzīmējumu, pārliecību, ka žogi atrodas uz zemes robežas, noņemot kokus un citus šķēršļus. Pēc žoga mērīšanas stūrī, vidēja un vārtu kolonnām ir jāpārbauda.
Žoga veidošana
Izmantojot ātrās krāsošanas betona maisījumu, ir iestatīti gali, stūrī un vārtu kolonnas. Ir jāpārbauda, ​​vai kolonnas ir atstāti taisni uz to, vai tie ir centrēti uz žoga līnijas un vai tie ir labajā augstumā. Tad tas instalē vai dzēš pārējo žogu starp kolonnām. Visbeidzot, vārti ir uzstādīti un pārbauda, ​​vai tas ir vienmērīgi atvērts un aizvērts.
Kas ir kopīgi vārtu veidi?
Automātiski vai elektriskie vārti Mūsu eksperts palīdzēs jums instalēt un iestatīt vārteju, lai atvērtu to ar tālvadības pulti. Tas arī iesaka jums vispiemērotāko veidu vārti vai spārnu vai bīdāmo. Spārnu vārti Spārna vārti atrodas uz viras un aizveras ar aizbīdni. Mūsu vārtu eksperts jums ieteiks stilu, kas mest jūsu žogu un nekustamo īpašumu. Bīdāmie vārti Bīdāmie vārti ir ideāli piemēroti nekustamajam īpašumam ar ierobežotu vietu vārtu sānos vai piebraucamais ceļš, kur spārnu vārti nav piemēroti. Bīdāmie vārti prasa regulāru apkopi.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu uz žogiem un vārtiem uz Wilio?
Vai jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu vai instalēt vārtus? Žogi un vārti aizsargā ne tikai jūsu privātumu, bērnus un mājdzīvniekus, bet arī jūsu īpašumu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams metāla žogs, acs žogs, ķieģeļu žogs, betona žogs, koka žogs, plastmasas žogs vai dzīvžogs, kas palīdzēs jums atrast patiesu ekspertu. Tas ieteiks Jums izvēlēties piemērotu vārtu vai žogu, nostipriniet būvniecību un uzstādīšanu vai veiks nepieciešamo remontu. Tā izmantos pareizos materiālus un aprīkojumu un rūpējas par labāko cenu par labāko cenu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams izveidot jaunu žogu vai remontu esošos vai instalēt, ja tas tiek remontēts automātiski, vai Wilio Manual Gate palīdzēs jums atrast labākos ekspertus savā apkārtnē.
Vai man vajadzētu izveidot jaunu žogu vai labot esošo žogu?
Tas ir atkarīgs no iežogojuma pašreizējā stāvokļa, kas ir vecs, no pieejamiem materiāliem un budžetam. Parasti jūs varat saņemt vairāk laika apmaiņā vai bojāto detaļu korekcijā pirms jauna žoga veidošanas. Nu, ja mūra vai betona žogs ir nestabils un slīpums, ja koksne ir crashed un saplīst, vai metāla žogs ir pilnīgi rūsts, bija laiks jaunam.
Kur viņi parasti izmanto vārti?
Vārti visbiežāk ir uzstādīti pie ieejas uz zemes, piebraucamais ceļš, pirms automašīnas patversme, uz žogu dārzā, pie ieejas dārzā vai dzīvnieku koraļļu.
Kāpēc man vajadzētu ieslēgt žogu un vārtu veidošanas speciālistus?
Ja jūs izmantojat pakalpojumu ekspertu, lai izveidotu žogus un vārti, jūs būsiet pārliecināti, ka žogs tiks būvēts profesionālā līmenī. Mēģināja veidot žogu vai vārtus bez piemērotiem instrumentiem, iekārtas vai zināšanas var novest pie vāji būvētas žoga, kas var būt bīstams vai neizskatīsies estētiski un vārti, kas tiks sabojāti.
Vai jāsaņem instalēt manuālu vai automātisku vārtus?
Mūsu vārtu eksperts palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotākos vārtus, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Lai gan automātiskie vārti ir nedaudz dārgāki, tie bieži tiek izmantoti galvenokārt piebraucamajos ceļos mājās un automašīnu patversmēs, jo jums nav jāizkāpj no automašīnas, lai atvērtu un aizvērtu vārteju.
Cik maksā vārtu uzstādīšana vai remonts?
Vārtu uzstādīšanas izmaksas būs atkarīgas no tā, vai tā ir pilnīga jauna uzstādīšana vai remonts, kas vārtiem ir no kura materiāls ir vārti no vārtiem un no tā, kur tas ir uzstādīts.
Kāda veida žogs ir labākais?
Kāda veida žogs ir vispiemērotākais jūsu īpašumam, ir atkarīgs no jūsu budžeta, cik daudz ir uzturēšanas patērējošs žogs, no tā, vai jums ir mājdzīvnieks vai suņi, kas jums ir nepieciešams, lai novērstu aizbēgšanu un no tā, vai vēlaties žogu, caur kuru tas ir redzams vai vēlaties saņemt privātumu. Visvairāk vēlamais variants parasti ir koka žogi, bet metāla žogi mēdz būt mazāk apkopi un ir izturīgāki.
Vai man ir jāsniedz eksperts ar aprīkojumu, materiālu vai komponentiem, lai uzstādītu vārtus?
Parasti amatnieks nodrošina savus rīkus un aprīkojumu, bet izmantos materiālus un komponentus, kurus jūs sniedzat viņam vai maksājat jums. Tas var ieteikt jūs ar savu izvēli un pasūtot vārtus un nākamo nepieciešamo materiālu.
Cik ilgi tas aizņems kopumu žogu?
Kā tas notiks arī no izvēlētā materiāla, žoga garums, notiks reljefa un citu faktoru grūtības. Tomēr tas lielākoties ir no 3 līdz 5 dienām, ieskaitot veco žogu, sagatavošanu un jaunu žogu sagatavošanu un uzstādīšanu. Daži žogu veidi ir uzstādīti ātrāk nekā citi.
Cik ilgi tas parasti veic vārtu uzstādīšanu?
Uzstādīšanas ilgums būs atkarīgs no vārtu veida, vai tas ir manuāls vai automātisks vārtiem un no tā lieluma. Galvenokārt vārtu uzstādīšana aizņem no 1 līdz 5 stundām.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Žogi un vārti
Ignas Y.
profile image
Žogi un vārti
Vladas A.
profile image
Žogi un vārti
Alfredas F.
profile image
Žogi un vārti
Adomas Z.
profile image
Žogi un vārti
Filip L.
profile image
Žogi un vārti
Linas F.