Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Kamīni, plītis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.275 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Kamīni, plītis

Vai nepieciešams serviss kamīnu, krāšņu jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus kamīnu un krāšņu fokusā, ražošanā, uzstādīšanā un uzstādīšanā. Kamīnkrāsniņu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: pēcgarantijas serviss, piegādes izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 22.093 ekspertiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Kā palaist kamīna uzstādīšanu
Ēkas karstā gaisa kamīns koka
Karstā gaisa kamīni ir daļa no jūsu mājas būvniecības, tāpēc to ieviešana vai remonts, vai kamīns vai skurstenis bieži vien ir sarežģīts process. Jūsu tehniķis celtniecības darbu ieviešanai kamīna izmantos akmens, ķieģeļus, akmens, flīzes / flīzes, bet arī citi materiāli, piemēram, ģipša vai koka. Dizains - nosaka piemērotu skursteņu sistēmu, kuras pamatā ir optimāla gaisa plūsma, dūmgāzu aizplūšana, lai nodrošinātu siltuma komfortu jūsu ēkā, nodrošina tās stingrību, lai izvairītos no atmaksāšanas. Santehniķi sākas, novietojot focal (parasti no ķieģeļiem, keramikas flīzēm vai betona), lai nodrošinātu cietu un drošu pamatu apkurei koksnei. Tā tālāk instalēs jūsu ierīci un savieno dūmvadu (iekšpusē un ārpusē, uz jumta), lai noņemtu dūmus no jūsu mājas.
Gāzes kamīna uzstādīšana
Kad jūs izvēlaties labāko gāzes kamīnu jūsu telpai (vai pie sienas, būvēts, brīvi stāvot vai iekšpusē esošo kamīna struktūru), uzstādītājs palīdzēs jums savienot gāzi. Ja jums vēl nav degvielas uzpildes stacijas, tas organizēs gāzes pudeles savienojumu vai piegādi. Turklāt jūsu kamīna Installer veido visas daļas, ieskaitot kamīnu un dūmus. Viņš sagriež caurumus, lai ievietotu dūmus caur griestiem un jumtu un nodrošinātu, ka visi nepilnības ir stingri aizzīmogotas, lai izvairītos no noplūdes un bojājumiem. Visbeidzot, tas savieno gāzi un pārbauda jūsu jaunizveidoto kamīnu.
Elektriskās kamīna uzstādīšana
Jūsu elektriskais kamīns santehniķis sākas un mēģina kamīns, lai noteiktu, vai tas darbojas. Tad tas savieno kamīnu pie sienas līdz galamērķim, vai samazina atvērumu pie sienas, lai tur izveidotu iebūvētu kamīnu. Tā tālāk savieno barošanas avotu (jums var būt nepieciešams licencēts elektriķis šim posmam). Visbeidzot, tas instalēs visus rotājumus (piemēram, baļķus), kas nāk ar kamīnu un uzstādīja priekšējo stikla paneli.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc rezervēt kamīna uzstādīšanu vai ēku caur Wilio?
Ir dažas lietas, kas būtu patīkamākas nekā ziemas vakara pavadīšana kamīna siltumā. Tomēr vispirms jums būs nepieciešams atstāt kamīnu. Ir daudz detaļu, kas padara jūsu kamīnu drošu, funkcionālu un estētiku. Tāpēc kamīna montāža ir darbs, kas jums jāpiešķir kādam, kam ir bagāta pieredze un nepieciešamie rīki to apstrādāt. Tātad rezervējiet kamīna uzstādīšanu caur Wilio un īsā laikā jūs izbaudīsiet savu aizraujošu atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams instalēt jaunu kamīnu vai ir labot pašreizējo kamīnu, jūs esat īstajā vietā. Vienkārši nosūtiet savu pieprasījumu, izvēlieties instalētāju un ļaujiet instalēt vai noteikt kamīnu, kas ir piemērots jums.
Kāda veida kamīns man jāinstalē?
Tas ir atkarīgs no jūsu prioritātēm, vai estētikas, siltuma, efektivitātes vai komforta. Koka kamīni piedāvā lielisku sildīšanas efektivitāti, salīdzinot ar alternatīvām, tām ir klasisks izskats, bet gāzes un elektriskie kamīni ir moderna alternatīva un ir viegli uzturēt.
Tas ir nepieciešams arī, lai atrisinātu skursteni, veidojot kamīnu?
Jā. Ja jūs izveidojat koka kamīnu, jums būs nepieciešams uzstādīt skursteni kā daļu no pakalpojuma. Ievadot Wilio pieprasījumu, mainiet un apstipriniet ar izvēlēto tehniku.
Vai jūs varat instalēt kamīnu bez skursteņa?
Jā. Gāzes un elektrisko kamīni neprasa skursteņi, jo tie neražo dūmus.
Vai jums ir nepieciešams kvalificēts kamīna instalācijas uzņēmums?
Kamīna ēka vai montāža netiek kontrolēta un bieži padara to par prasmīgu amatnieku, bet ir labi izvēlēties piegādātāju ar profesionālu kompetenci, kas uzņemti kāpņu dīvānā. Minimālais ir svarīgi, lai amatniekam jau bija vairākas veiksmīgas kamīna realizācijas - mēs iesakām to pārbaudīt. Tomēr, tas ir tikai potenciāli bīstamas mājsaimniecības vielas, kas var izraisīt ugunsgrēku un tādējādi atlīdzību. Dūmkoka būvniecībā ir nepieciešama skursteņa pārskatīšana. Īstenošanai jābūt saskaņā ar piemērojamiem drošības noteikumiem.
Cik ilgi tas aizņem kamīnu?
Klasiskās koka kamīna konstrukcija būtībā ir mitrs celtniecības process un aizņem lielāko daļu dienu uz vienu nedēļu, kad viss iet bez problēmām. Kamīns ir ideāli interesē aptuveni 2-3 mēnešus pirms vēlamā termiņa, lai būtu pietiekami daudz laika, lai konsultētos un sagatavotu dokumentāciju. Izvēle pareizā tipa, piemērota atrašanās vieta kosmosā, savienojums ar ārējo gaisa padevi, risinot dūmgāzu aizplūšanu uz skursteni - visi un vēl vairāk jāņem vērā, lai sniegtu jums kamīnu bez problēmām kalpot ilgu gadu. Tas parasti prasa ēkas vai konsultāciju pārbaudi ar mājas dizaineri. Pēc tam tiek izstrādāta kamīna projekta dokumentācija, kā arī ziņot par ēkas būvniecības biroju savā ciematā / pilsētā. Ir nepieciešama arī ārkārtas atzinums par projekta dokumentāciju kā pielikumu. Jums būs nepieciešama arī piekrišana neliela gaisa piesārņojuma avota būvniecībai no jūsu pašvaldības, kur pieprasot projekta dokumentāciju. Kad būvniecība skursteņa, pārskatīšana - par to būs nepieciešams chiquet, kas var sniegt jums piegādātāju kamīna vai jūs varat pasūtīt to pats. Veidojot jaunu māju, ir ieteicams domāt par kamīnu jau dizainā un iekļauj to tieši ēkas dokumentācijā mājas. Elektriskās vai gāzes kamīna uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša un var veikt tikai 4 stundas.
Cik daudz ir kamīna uzstādīšana?
Kamīna cena ir ļoti individuāla lieta. Attiecībā uz karstā gaisa kamīna pilnīgu ēku ar skursteni, izmaksas pārvietojas aptuveni 3000 - 15000 EUR atkarībā no kamīna sarežģītības un apjoma un betona būvdarbiem. Par nepieciešamo būvniecību skursteņa, šī cena joprojām var palielināties. Cena var būt daudz zemāka atkarībā no iepriekšējas lietošanas, kas jums jau ir vai, ja tas ir tikai vienkāršs komplekts kamīna ieliktnis (aptuveni EUR 500). Fix izmaksas ir atkarīgas no īstenoto darbu apjoma attiecīgi. bojājumu apjoms. Remonts var saturēt tādus darbus kā odere, skurstenis, kamīna nomaiņa, kamīna ieliktņu remonta durvju vira. Tas joprojām ir nepieciešams vienoties ar piegādātājiem, vai cenu piedāvājums ietver materiālu un darbu.
Kas vēl ietver kamīna uzstādīšanu?
Kamīna struktūra ietver ekspertu konsultāciju īpašības no kamīna ieliktņu un krāsnīm, projektēšanas projekta dokumentāciju, būvniecības pārskata dokumentiem vai būvniecības darbiem, tostarp skursteņa pārskatīšanu, ja tā ir daļa no ēka. Viens kvalificēts mākslā netiks pārdots jums kamīna ieliktni, bet arī pieredzi, kvalitātes struktūru, kas atbilst pašreizējiem standartiem un tendencēm. Ir svarīgi, lai būtu skaidri ar piegādātāju pazušanu, kas ir tās piegāde, lai saturētu. Darba saturs būs atkarīgs no kamīna veida.