Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.626 reģistrēti profesionāļi
93.641 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mēbeļu montāža, uzstādīšana

Vai jums ir nepieciešams serviss mēbeļu montāžas un montāžas jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus skapju, galdu, gultu un citu mēbeļu transportēšanā, montāžā un montāžā. Skapju un aprīkojuma uzstādīšanas un būvniecības cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: transporta izmaksas, piederumi, instrumenti, ko nodrošina kāds no mūsu 23.027 ekspertiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kāda veida mēbeles viņi zina Wilio ekspertus, lai montētu?
Mājokļu mēbeļu uzstādīšana.
Vai dīvānu komplekti, gultas, skapji, galdi vai bibliotēkas mēbeļu montāžas eksperti rūpēties par labi samontētiem un drošiem lietošanai. Viņiem bieži ir pieredze ar salokāmām mēbelēm no daudziem pazīstamiem zīmoliem. Tikai tad, ja rakstāt, kādas mēbeles ir samontētas un jāievieto pareizie instrumenti. Vai vēlaties baudīt mājās labi uz terasi, balkonu vai dārzu? Tie palīdzēs jums ar ārējo mēbeļu montāžu. Viņi sūta jums dārza galds, krēsli, pajumti, lapene vai grils.
Rotaļlietu, batuts, šūpoles, prettiju montāža
Mūsu eksperti palīdzēs jums apkopot bērnu velosipēdus, batmolīnus un šūpoles. Viņi pat palīdzēs veidot rotaļu laukumu ar kāpt. Viņi turpinās tieši saskaņā ar ražotāja norādījumiem, lai apkopotu visu labi un labotu to pareizi. Pēc darba pabeigšanas viņi sagatavos haoss.
Office un komerciālo mēbeļu uzstādīšana
Ja jums ir nepieciešams ievietot jaunas biroja mēbeles vai demonstrējumus vai plauktus biznesa jomās, lūdzu, sazinieties ar mūsu mēbeļu ekspertiem. Tie arī palīdzēs jums apkopot biroja tabulas vai krēslus mājas birojam vai skaitītājiem, stendiem un skapjiem jūsu satiksmei. Tikai tad, kad jūs ievietojat savu pieprasījumu Kāda veida mēbeles un cik daudz gabalu jums ir nepieciešams apkopot (it īpaši, ja tas ir lielāks mēbeļu daudzums lielai darbībai vai birojam). Tie arī palīdzēs jums demontēt vecās mēbeles, ja nepieciešams.
Fitnesa aparātu un sporta preču uzstādīšana
Vai vēlaties instalēt cenu mājās vai veidot mājas sporta zāli? Mūsu speciālisti palīdzēs jums likt soli, batuti, shrouds, pastiprinātāju mašīnas vai skriešanas jostas. Tāpat jūs varat pakārt basketbola grozu, apkopot galda tenisa vai biljarda galdu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu, uzstādot un salokāmas mēbeles Wilio?
Jūs iegādājāties skaistas jaunas mēbeles, bet jūs garām rīkus, laiku, prasmju vai apetīti, lai montētu? Mēs palīdzēsim jums atrast prasmīgu mēbeļu montāžas ekspertu, kas par to rūpēsies. Wilio jūs atradīsiet profesionāļus, kuriem ir bagāta pieredze ar mēbeļu salokāmiem, lai jūs varētu būt daži fakts, ka jūsu mēbeles ir samontētas pareizi, droši, izmantojot pareizos instrumentus. Jūs zināt, lai ietaupītu ne tikai laiku, bet arī daudz stresu un sāktu jaunas mēbeles, lai pēc iespējas ātrāk izmantotu. Wilio palīdzēs jums atrast mēbeļu montāžas ekspertus savā apkārtnē. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, un jūs saņemsiet pirmos piedāvājumus no vietējiem ekspertiem dažu minūšu laikā, kas veido, kad runa ir par jums un par draudzīgu cenu.
Kādas prasmes ir mēbeļu montāžas eksperti?
Mēbeļu montāžas eksperti izmanto dažādus instrumentus un mēbeļu montāžas materiālus. Tās var izmantot gan rokas, gan elektriskos instrumentus montāžai un vajadzības gadījumā piestiprināt metāliskos un koka elementus un mazos mēbeļu remontus. Viņi ievēro ražotāju norādījumus un plānus un pievērst uzmanību visām detaļām, lai nodrošinātu, ka mēbeles tiks samontētas tieši norādītas. Viņiem ir zināšanas par drošību ar dažādiem instrumentiem un zina labāko praksi, lai veiktu labu un efektīvu darbu.
Kāpēc vērsties pie mēbeļu montāžas eksperta?
Mēbeļu montāžas eksperti ir nepieciešami profesionāli instrumenti un papildu gadu pieredze. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu mēbeles tiks samontētas kvalitāti un droši un ilgst pēc iespējas ilgāk. Turklāt jums nav jāuztraucas par kaut ko vai iegādāties instrumentus, vienkārši izbaudiet jaunās mēbeles.
Vai jūs varat arī palīdzēt man demontēt mēbeles pirms lejupielādes?
Jā! Mūsu eksperti zina, ka jūs arī palīdzat demontēt ar mēbeļu montāžu. Jūs varat tos pārvērst par tiem, ja jums ir nepieciešamas mēbeles, lai izjauktu un iesaiņotu atsevišķas daļas pirms transportēšanas un atkārtotas montāžas.
Kas ietver montāžas pakalpojumus?
Mēbeļu montāžas eksperti var noguldīt plašu dažādu veidu mēbeļu klāstu. Ja jums ir mēbeles, kas būtu salocītas mājās, viņi var doties uz darbu taisni. Tomēr, ja nepieciešams, jūsu mēbeles var paņemt veikalā un celt vietu jums. Ja jums ir nepieciešama montāža kopā ar importu, neaizmirstiet to ievietot savā pieprasījumā.
Cik daudz ir mēbeļu uzstādīšana?
Vidējās mēbeļu montāžas izmaksas svārstās no 50 līdz 200 €. Tomēr cena var būt augstāka vai zemāka atkarībā no mēbeļu apjoma, kas nepieciešama, lai montētu atsevišķu mēbeļu lielumu, cik ilgi montāža aizņems un citi faktori.
Ar kādiem cita veida montāžas pakalpojumiem, izņemot mēbeles, viņi zina Wilio ekspertus, lai palīdzētu?
Ar kādiem cita veida montāžas pakalpojumiem, izņemot mēbeles, viņi zina Wilio ekspertus, lai palīdzētu?
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Kristupas Q.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Petras N.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Leonardas O.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Kristijonas H.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Jonas B.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Ričardas J.
profile image
Mēbeļu montāža, uzstādīšana
Danielius Z.