Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Mēbeļu remonts

Vai meklējat galdnieku mēbeļu remontam? Šajā kategorijā mums ir 22.025 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.326 reģistrēti profesionāļi

85.302 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Mēbeļu remonts

Vai jums ir nepieciešams mēbeļu remonta pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus durvju nomaiņai un furnitūrai, krāsošanai, nelieliem remontdarbiem. Dzīvokļa aprīkojuma remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: virsmas slīpēšana un pulēšana, piegādes izmaksas, rokturu nomaiņa, ko nodrošina viens no mūsu 22.025 remontētājiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas

32.326 reģistrēti profesionāļi

85.302 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Pakalpojums

Pontel remonts
Starp kopējām gultas problēmām ir šķelto režģi, saskrāpēti koka un šķelto rāmji. Vai varbūt jums ir nepieciešams obligāciju remonts, tās slīpēšana un krāsas maiņa, lai būtu gatavs jūsu bērnam. Pirms izskaidrot jūsu iespējas, novērtēs jūsu divstāvu remontētāju vai nosakot dīvāna debates bojājumus. Tad tas izmanto lietas, piemēram, līmi, rezerves daļas, abrazīvu papīru, cenu un krāsu, lai padarītu jūsu gultu kā vislabāk.
Skapju, skapju un atvilktņu korekcijas
Virtuves skapju un virtuves kontaktligzda remonts var ietvert sliedes un ligzdu vai glezniecības un slīpēšanas apmaiņu. Garderobes remonts parasti ir atkarīgs no tā, vai tas ir atsevišķs vai iebūvēts skapis. Kopīgas problēmas ietver šķelto durvis, plauktus un eņģes. Tomēr jums var būt nepieciešams atrastītājus, lai iegūtu progresīvākus remontus.
Korekcija dīvāns un polsterējums
Mīkstās remonts ir viens no visbiežāk sastopamajiem mēbeļu nomaiņas veidiem. Lielākā daļa dīvāna sāk strādāt nedaudz sakrata, sākot no griezuma spilveniem līdz saplēstiem audumiem, pirms jūs tiešām esat gatavs to aizstāt. Korekcija dzīvojamā istabā var ietvert traipu noņemšanu, salauzto kāju vai rāmju remontu vai siksnu, zipu, putu vai atsperu nomaiņu. Pirmo vielu remonts var ietvert arī pielikumu vai nomaiņu, piemēram, motorus, elektriskos pielikumus, kabeļus, sviras, stāvvadus un vairāk. Vai arī, ja jums ir nepieciešams labot ādas mēbeles, jūsu tehniķis varēs atrisināt problēmas, piemēram, izbalēšanu, skrāpējumiem un pīlingu.
Galda, galda un krēslu remonts
Jūs varat noteikt dažādus tabulas, no vakariņām pēc darbvirsmas lampu un kafijas galdu remonta. Lielākā daļa tabulu ir izgatavoti no koka, kas parasti remontē, tostarp pārinstalēt šķelto kāju, slīpēšanu un lielumu. Ja jums ir nepieciešams remonta krēsls remonts, jūsu pieturojums var aplūkot galveno daļu apmaiņu, piemēram, elkoņu ierobežojumus, riteņus un sviras, bet ēdamistabas krēslu remonts parasti ietver pārklāto pārklājumu, nostiprinot salauztas kājas, slīpēšana un krāsošana.
Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc grāmatu mēbeļu remonts caur Wilio?
Ja jūsu mēbeles ir mazliet sliktākas par nodiluma ziņā, jums nav nepieciešams iegādāties jaunu. Turiet savu iecienītāko dīvānu, krēslu vai aiz galda daudz ilgāk un saņemiet fiksētās mēbeles. Tehniskā apkope var atjaunot un labot mēbeles, sākot ar padziļinātajiem spilveniem uz dīvāna un šķelto kāju kāju, lai saskrāpētu galda plāksnes un krēsli, kas nebūs glagor. Jūsu mēbeles jums būs gatavi lietošanai kā jaunu, brīdi. Labākā vieta, kur atrast māju mēbeļu labošanai ir Wilio. Pieprasījuma publicēšana ir vienkārša, tad vienkārši pārbaudiet izvēlnes un rezervējiet ekspertu, lai labotu mēbeles, kas jums piemērots laiks.
Man ir manas mēbeles noteikt vai nomainīt?
Ja jūsu mēbeles ir kvalitāte, daļa no komplekta vai ir sentimentāla vērtība jums, tas, iespējams, ir labākā izvēle tās atjaunošanai. Jūs, iespējams, ietaupiet naudu, un tas ir labāks videi.
Kādi ir visbiežāk remonts un mēbeļu bojājumi?
Mīkstās mēbeles mēdz valkāt un radīt caurumus, bet koka mēbeles (piemēram, galdi un krēsli) ir jutīgi pret skrāpējumiem un lauza kājām.
Vai jums ir nepieciešama īpaša kvalifikācija, lai labotu mēbeles?
Fix mēbeles var ikviens. Tomēr daudzi cilvēki, kas strādā ar mēbelēm, ir pabeidzis galdniecības praksi un pieredzi ar dažādiem materiāliem no koka pēc ādas.
Cik ilgi tas aizņem mēbeles?
Mēbeļu pamata remonts var veikt tikai 30 minūtes, bet lielāki remonti (īpaši polsterējuma remonts vai koka apdare) var aizņemt vairākas dienas.
Vai jūs noteikt manas mēbeles vietā vai tālāk?
Vienkāršā mēbeļu remontu var veikt uz vietas. Tomēr atveseļošanās gadījumā, kam nepieciešama vairāk laika vai speciālas iekārtas, jūsu remontētājs var pabeigt darbu ārpus darba vietas.
Cik maksā mēbeļu remonta izmaksas?
Tas būs atkarīgs no mēbeļu veida, gabalu skaitu, izmantotajām prasmēm un no tā, cik ilgi tā aizpildīs uzdevumu.
Kas ietver remonta mēbeles?
Mēbeļu remonts ietver koka apstrādes un apdares maisījumu atkarībā no mēbeļu un remonta veida. Galvenokārt jūsu remontētājs nāks pie jums mājās, bet, ja tai ir nepieciešams vairāk laika vai aprīkojuma, lai pabeigtu remontu, mēbeles var aizņemt mājās ar jums.