Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mēbeļu atjaunošana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.294 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mēbeļu atjaunošana

Vai jums ir nepieciešams mēbeļu apdares pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus veco mēbeļu tapsēšanai, atsevišķu mēbeļu daļu tapsēšanai, putu pildījuma nomaiņai, cenas aprēķināšanai. Mēbeļu pārvalku cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: putuplasts, audums, piegādes izmaksas, ko nodrošina viens no mūsu 17.205 polsterētājiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nolīgt ekspertu, lai labotu apdari, izmantojot Wilio?
Vai jums ir nepieciešams vienmērīgi un bez problēmām polsterējums? Wilio ir šeit, lai jūs! Mēs savienojam jūs ar vietējiem polsteriem, kuriem ir pareizas prasmes un zināšanas dīvāna polsterējumu. No noņemot mazus traipus, lai labotu lielākus plaisas, mūsu piegādātāji var apstrādāt visu to komfortu jūsu mājās. Vai neesat pārliecināts par jums pieejamo apdares pakalpojumu kvalitāti? Jums nav jāuztraucas. Jūs varat pārbaudīt savu pārskatu par katru amatnieku, izlasiet to iepriekšējo darbu un salīdzināt novērtējumus ar citiem. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti, ka izvēlaties pareizo speciālistu, lai realizētu savu darbu. Ar Wiliom jums nav jārunā ar apdares ekspertiem. Vienkārši ievadiet uzdevumu, izvēlieties datumu un laiku, un tuvākie amatnieki nosūtīs jums izvēlni, no kuras jūs varat izvēlēties. Rezervējiet mūsdienās neatkarīgi no polsterējuma remonta zonas, un mēs garantēsim kvalitatīvu apdari, kas būs apmierināts pēc garās un izaicinošās dienas.
Kā es varu uzzināt, ja man nav mēbeļu, nevis remontu?
Ja jūsu dīvāna bojājumi ir pārāk atšķirīgi, vienkārši var nebūt pietiekami vienkārši labojumi. Labs veids, kā noskaidrot, vai jūsu mēbeles ir jānovieto, lai pārbaudītu atsperes rāmī. Augstas kvalitātes dīvāni ir spilgta pavasara piesaistīts ar spatom modeli atgādina sniegpārslas vai zvaigznītes. Ja tas ir jūsu gadījums, jūsu dīvāns ir viegli nosusināts. Tomēr, ja jūsu dīvāns satur gumijas paneļus gumijas paneļu vietā, apsveriet to nomaiņu.
Cik ilgi ir mīkstās mēbeles?
Kvalitātes mīkstās mēbeles parasti var ilgt septiņas līdz piecpadsmit gadus vecs. Mājsaimniecības mēbeles ar bērniem un mājdzīvniekiem var būt lielāks slogs un cieš no lielākiem bojājumiem un tādējādi ir īsāka dzīve. Tomēr jūsu mēbeles var izturēt labu apkopi un aprūpi. Kad jūs pamanāt jebkuru nestabilitāti, jūs dzirdat krekinga skaņas vai kad dīvāns jutīsies "kritums", vislabāk ļaut jūsu mēbelēm noteikt vai nomainīt jaunu.
Cik ilgi tas aizņem polsterējumu?
Tas viss ir atkarīgs no jūsu dīvāna vai krēsla darbības jomas un smaguma. Kopumā sacelšanās ir vienkāršs un vienkāršs process, kas var aizņemt vairākas stundas. Tomēr, ja jums ir nepieciešams jūsu dīvāns pilnīgi izslēgts, tas ir iespējams, ka darbs prasīs ilgāku laiku. Lai iegūtu plašāku informāciju par polsterējuma dienesta laiku, jautājiet savai amatniecībai, ka darba grafiks būs priecīgs pārvērst jūs.
Kā man vajadzētu rūpēties par polsterējumu?
Jūsu mīksto sesiju un krēslu pareiza uzturēšana palīdzēs jums paplašināt dzīvi un saglabāt mēbeļu kvalitāti. Pirmkārt, mēs veicinām izvairīties no tiešas saules gaismas līdz mīkstajām mēbelēm, lai izvairītos no traucējumiem. Regulāri arī putekļsūcēji, lai novērstu putekļus, netīrumus un piemaisījumus šķiedru apdarē. Specializētie traipu aizsardzības resursi ir arī efektīvs veids, kā palēnināt jūsu mēbeļu novecošanas procesu.
Papildus mēbeļu apdarei, kādus citus mājas apkopes pakalpojumus es varu rezervēt Wilia?
Ar Wili, jūs varat rezervēt praktiski jebkuru mājas pakalpojumu. Ja esat iegādājies jaunas mēbeles, bet jūs esat pārāk aizņemts vai noguris, lai to kopā veidotu, jūs varat nolīgt profesionālu montāžas tehniku, kas to darīs jums. Ja jūs interesē jūsu terases, virtuves vai dzīvojamās istabas ziedēšanas vai uzlabošanas, jūs atradīsiet vietējo ēku piegādātāju vai amatnieku, lai palīdzētu jums ar projekta renovāciju.
Vai amatnieks man palīdzēs ar santehniku ​​un elektrisko darbu?
Protams! Ar Wiliom jūs varat viegli atrast vietējo remontētāju par patiesi jebkuru nepieciešamo darbu. Vai jūs meklējat blīvējumus, caurules vai bloķēto tualešu tīrīšanu, mums ir kvalificēti uzstādītāji, kas palīdzēs jums ar šīm problēmām. Ja tas ir gaismas un elektrisko sistēmu kontrole un remonts, jūs varat arī nolīgt licencētu elektriķi, kas droši darbosies.
Pakalpojums
Kādi ir modernizācijas pakalpojumi?
Uz labas apdares stendiem un nokrīt jūsu mēbeļu izskatu un pat visu telpu. Tāpēc, tiklīdz jūs atradīsiet jebkādus apdares bojājumus, ir labi ļaut tam pārbaudīt un noteikt to pēc iespējas ātrāk. Mīkstās remonts ietver visas nieki, bet vēl lielāks remonts, kas nepieciešams, lai padarītu jūsu bojāto vai veco apdari labā stāvoklī. Amatnieks novērtē jūsu apdares pašreizējo stāvokli, piedāvās ātru un efektīvu risinājumu un veiks galīgo kontroli, lai garantētu labi paveiktu darbu. Lai iegūtu labāku priekšstatu par remonta procedūru, mēs sniedzam papildu informāciju.
Vērtējums Mīkstās statuss
Amatnieki vispirms jānovērtē jūsu apdares statuss, kas ietver auduma, polsterējuma, rāmja un atbalsta sistēmas vadību un dīvānus. Pārbauda jebkādas pazīmes, kas pazīmes, piemēram, traipi, plaisas vai vietas ar augstāku nodilumu. Arī informēt savu kuģi, ja esat noticis uz jūsu mīksto mēbeļu incidentu, kas varētu izraisīt bojājumus. Vai jūsu vietējais mīļais uz dīvāna negadījuma? Vai jūs krāsojāt savu izkārnījumu krāsu matiem vai tinti? Ja jūs sniedzat crafting par šīm situācijām, lai uzzinātu, jūs palīdzēsiet viņiem noteikt problēmu un ātri piedāvāt visefektīvāko risinājumu.
Remonts apdare
Mīkstās remonts var būt plašs dažādu procesu klāsts atkarībā no mēbeļu bojājuma veida un smaguma. Ja jums ir grūtības plaisas, amatnieks var atkal iznomāt un slēpt dūrienu, izmantojot lielāku plāksteri. Ja tie ir uz jūsu izkārnījumu izturīgu plankumu apdare no ādas ūdens, krāsvielām, lipīgiem ēdieniem un citiem šķidrumiem, ir iespējams samazināt visas atliekas un izmantot ieteicamās tīrīšanas līdzekļa ražotāju. Ja jūs interesē vērpšanas mēbeles, viņi var arī palīdzēt mūsu konsultantiem! Visu procesu no pareiziem mērījumiem, lai izmantotu izvēlēto tekstilmateriālu, lai atstātu mūsu apdares speciālistus.
Nobeiguma kontrole no polsterējuma
Pēc nepieciešamo spilvenu remonta veikšanas ir nepieciešama galīgā polstera remonta kontrole. Amatnieks pārbauda, ​​vai visi bojājumi ir laboti, un iepriekšējās problēmas atrisināt, lūdz jūs izmēģināt savu dīvānu un pārliecināties, ka esat apmierināts ar savu darbu. Gadījumā, ja vēlaties atstāt mīkstās mēbeles, lai ražotu tailoriast, jūs arī atradīsiet mums ērtus stollars, kas parūpēsies par jūsu projektu.