Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Dārza un āra darbi
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.297 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Dārza un āra darbi

Vai jums ir nepieciešams dārza pakalpojums un āra darbi? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus pļaušanā, skarifikācijā, mēslošanā, ravšanā, dārzkopībā, dārzā un apstādījumos. Apzaļumošanas un ārdarbu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: apūdeņošanas sistēmas serviss, baseinu kopšana ziemas apkopi nodrošina viens no mūsu 13.076 dārzniekiem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kādas prasmes dara dārznieku?
Pieredzējis dārznieks ir eksperts un atzīst dažādas tēmas no zemes ekoloģijas pēc augu fizioloģijas. Tas sniegs jums konsultācijas un palīdzēs plānot dārzu. Konsultācijas ar izvēli augiem, kas ir vislabāk piemēroti klimatam un atrašanās vietu jūsu īpašumu. Konsultācijas ar šo pareizo augu vai sēklu iegādi. Tas rūpēsies par jaunu ziedu un koku stādīšanu. Tas nodrošina augu liegšanu un mēslošanu. Tas palīdzēs ar PLESNY un augu slimību ārstēšanu un novērst to rašanos. Tas rūpēsies par augsnes saglabāšanu optimālai augu augšanai. Burins atsavina un rūpējas par turpmāku darbu, kas nepieciešams dārza uzturēšanai.
Kāpēc nomāt dārznieku?
Vai nav laika veltīt sevi visiem darbiem dārzā? Pieredzējis dārznieks palīdzēs jums ar ārējo darbu - zāliena pļaušanu, izmetiet nezāles, spīd un izturas pret kokiem pret kaitēkļiem, augu ziediem un palīdz jums reljefa korekcijas. Atrodiet pieredzējušu profesionālu, kurš rūpējas par to, lai pavadītu retu brīvu brīdi, lai strādātu dārzā, bet Moholi vietā izmantotu šo laiku, lai atpūstos ar draugiem un ģimeni. Ļaujiet aiziet strādāt.
Kas padara dārznieku?
Dārznieks ir dārza aprūpes eksperts, tostarp ziedi, koki, komunālie augi, zālieni, nodrošina nezāļu rīcībā vai aizsardzība pret kaitēkļiem un citiem ārējiem darbiem. Var palīdzēt jums visu nepieciešamo dārzā.
Kāpēc man vajadzētu nolīgt profesionālu dārznieku?
Ja jūs vērsieties pie profesionāla dārznieka jūs varat paļauties uz to, tas tiks pareizi rūpējies par savu dārzu un visiem augiem tajā. Dārznieks zina pareizo praksi un ir gadu pieredze, paplašinot dažāda veida dārzus.
Kā es varu atrast labu dārznieku?
Jūs vienkārši atradīsiet ērtu un ieinteresētu dārznieku no apkārtnes Wilio. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, atbildiet uz dažiem jautājumiem par to, ko jāveic dārza darbs un jāgaida no pieredzējušiem dārzkopības darījumiem.
Cik ilgi dārzs uztur?
Regulāra dārza apkope un pļaušanas zāliens var ilgt no 30 minūtēm līdz vairākām stundām. Bet, ja tā ir lielāka loma vai liels dārzs, tam būs nepieciešams vairāk laika.
Cik maksā dārznieks?
Dārzkopības darba cena būs atkarīga no tā, kādi uzdevumi ir jāveic un no zemes lieluma. Cena ietekmē arī to, kas distance ceļos.
Vai man ir jāsniedz rīki manam dārzniekam vai palīgmateriāliem?
Lielākā daļa dārzu dos savu aprīkojumu, tostarp zālājus uz zāles, krūmiem un citiem instrumentiem. Tomēr dažas dārzkopības dod priekšroku izmantot aprīkojumu mājās. Vislabāk ir jautāt dārzniekam, kāda piekļuve ir ieteicama.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Dārzkopības pakalpojumi patiešām var atšķirties no parastās pļaušanas un dārza uzturēšanas līdz projektēšanai un pilnīgai jaunā dārza stādīšanai. Uzrakstiet visus uzdevumus dārzniekam, lai visus nepieciešamos instrumentus un materiālus. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kādi dārzkopības pakalpojumi var pasūtīt
Apkope un pļaušanas dārzs
Regulāra apkope ir svarīga, jo dārzs izskatās kā labākais. Ja nepieciešams, zāliena pļaušanai jāsāk robežu lapām un joma, ja nepieciešams. Tad dārznieks pārvietojas un visi zālāji. Tad ar krūmu no berzes spilgtu žogu. Gardener jāaizsargā koki un krūmi ir veselīgi un skaisti visu gadu. Ja nepieciešams, to piemēro regulāri vai sezonāli un mēslošanas līdzekļi konkrētiem augu un zālāju veidiem.
Nezāļu un kaitēkļu noņemšana
Tīmeklis un kaitēkļi apdraud augu un dārzu veselību. Dārznieks var novērst šīs problēmas, lai nezāļu plaisas, pārvietotu un izsmidzinātu augus ar piemērotiem preparātiem, lai tos aizsargātu no aļģēm, sēnītēm, laputīm un citiem kaitēkļiem. Lai novērstu nezāļu izaugsmi, ir ieteicams padarīt mulča ap koku un krūmu saknēm.
Dārza stādīšana.
Dārznieks var palīdzēt jums izvēlēties pareizo augu izvēli, kas būs jūsu dārzā, lai mest savstarpēji labi izturētu un tiks izplatīta tā, lai viņi vairākus gadus nepārdinātu viens otru no stādīšanas. To darot, faktori kā optimāla iekārtu izvietošana, orientācija uz pasaules pusi, saules gaismas līmeni, mitruma līmeni un nokrišņu līmeni, gada periodu, uzturēšanas vajadzības un tamlīdzīgi. Tas palīdzēs jums izvēlēties augus, kas izskatīsies labi un tajā pašā laikā, lai tie atbilstu aprūpes un uzturēšanas līmenim, kuru vēlaties sniegt viņiem.
Zāles atjaunošana.
Ja jūsu zāliens ir pārvarēts ar nezāļu vai izskatās dzeltenā vai žāvē, dārznieks var palīdzēt jums atjaunot. Tas var nozīmēt, lai līdzsvarotu nevienmērību, toirtu augsni, lai atbalstītu veselīgu augšanu, pārvietotu un pievienotu barības vielas, lai sētu pareizo zāli un vajadzības gadījumā noregulētu augsnes pH. Dārznieks palīdzēs jums izvēlēties un pamatot pareizo zālienu veidu. Tas var arī palīdzēt jums izveidot, instalēt un iestatīt manuālo vai automātisko apūdeņošanu.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Dārza un āra darbi
Elijas D.
profile image
Dārza un āra darbi
Darius A.
profile image
Dārza un āra darbi
Albertas V.
profile image
Dārza un āra darbi
Leonardas O.
profile image
Dārza un āra darbi
Robertas N.
profile image
Dārza un āra darbi
Ričardas J.