Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Ainavu arhitekts
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.517 reģistrēti profesionāļi
92.217 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Ainavu arhitekts

Vai jums ir nepieciešams ainavu arhitekta pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus dārza projektēšanā, projektēšanā, ieviešanā, uzturēšanā, stādīšanā, zālienā, apūdeņošanā, puķu dobēs. Eksterjera un dārza dizaineru cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: konsultācijas, komentāru iekļaušana, papildu priekšlikumi nelieliem projektiem, piemēram, dārza māja, ko sniegs kāds no mūsu 7.427 ainavu arhitektiem dotajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomāt dārza arhitekta pakalpojumu, izmantojot Wilio?
Ja jūs meklējat vietējos dārza dizainerus pie jums, kas palīdzēs jums izdaiļot dārzu, reālos profesionāļus var atrast Wilio. Mūsu mājas lapā jūs varat viegli atrast dārza arhitekts / dizainers, kas var piedāvāt savu dārzu atbilstoši jūsu personīgajam stilam un garšu. Wilio jūs atradīsiet citus mājas pakalpojumus, dzīvokli, dārzu un visaptverošus dārzkopības pakalpojumus, dārza arhitektūru un dizainu. Šie pakalpojumi ietver konsultācijas, dizainu, ieviešanas un pilnīgu atkritumu remontu dekoratīvo dārzu un apstādījumu ap mums. Jums vairs nav nepieciešams, lai būtu sarežģīti meklēt uzņēmumiem, kas rada dārznieka dizainu. Wilio vienmēr ir gatava jums palīdzēt. Nav svarīgi, vai tas ir priekšlikums par pirmsskolas vai mazu tiesu, mums ir pietiekami daudz dārza dizaineri, kuri ir entuziasmi no īstenošanas dārza darbu un rediģējot ārējās telpas. Jūs varat pārbaudīt savu profilu, redzēt to portfeli, un nolīgt kādu, kurš vislabāk saprot sapni par skaistāku dārzu. Ievadot uzdevumu Wilio, informējiet mūs par informāciju par savu prasību kā pakalpojumu kompozīciju, darba īstenošanas grafiku. Pēc tam viņi sazināsies ar jums dārza dizaineri no jūsu apkārtnes, kas strādās ar jums, lai izveidotu dārzu jūsu sapņus.
Kāpēc man vajadzētu nolīgt dārza arhitekts (dizainers)?
Pasūtīt dārza arhitekts nav snobika, bet izpausme racionālu domāšanu. Lai atrisinātu ārējo ap jūsu māju, vispirms sazinieties ar dārza arhitektu. Jums vajadzētu atrast ekspertu, kam ir sertifikāts par šo darbību. Viņš garantē, ka dārza dizainers ir pēc kārtas, kā arī tas, ka viņam ir pietiekams tehnisks fons. Tas viss var ietaupīt laiku, naudu, kā arī jebkādu vilšanos. Gardens plānošana un projektēšana ir sarežģīts un prasīgs process, kas prasa radošas un tehniskas prasmes un zināšanas. Tie ietver zināšanas par būvniecības metodēm, dārzkopību, ārpusceļa korekcijām un finanšu izmaksām.
Cik ilgi tas ilgst, līdz dārza dizainers iesaka manu dārzu?
Cik ilgi tas aizņem plānošanu un projektēšanu dārzs ir atkarīgs no jūsu dārza lieluma un priekšlikuma sarežģītību. Ja tas ir vienkāršs dārza projekts nelielam dārzam, ieteikumus var sagatavot 1-2 nedēļas. Ja jūsu dārzs ir plašāks, tam ir vairāk skaista ainava un citi ainavu elementi, priekšlikums prasīs ilgāku laiku.
Kāpēc nolīgt dārza arhitekts, izmantojot Wilio, nevis uzņēmumu?
Ārējā dārza arhitekta noma, izmantojot Wilio, ir ātrāks un praktisks. Atšķirībā no uzņēmumiem, ka reakcija parasti aizņem dienas vai nedēļas, dārza arhitekti no Wilio nekavējoties izklausīsies. Tikai daži klikšķi un jūs varat nekavējoties izveidot kontaktu ar tiem. Jūs varat teikt, ka dārza arhitekts maksās kick naudu, bet pretējs ir taisnība. Apņemot dārza arhitekts, jūs varat ietaupīt daudz naudas un saņemt profesionālus pakalpojumus.
Ko darīt, ja es tikai vēlos rekonstruēt daļu no mana dārza?
Lai uzlabotu vai rekonstruētu daļu no dārza, tas nav problēma. Mēs palīdzēsim jums atrast ekspertu uz dārza dizaina, kas liecina par funkcionālu un estētiski nozīmīgāko kompozīcijas risinājumu jūsu dārzā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu zāliena samazinājums, terases vai remodeling seguma uzstādīšana, dizainers plānos jums vēlamo darbu, lai piegādātājs varētu ātri un efektīvi strādāt.
Kad ir labākais gads jūsu dārza dizainu?
Jūs varat ieteikt savu dārzu jebkurā gada laikā. Mūsu dārza dizaineri strādā katru sezonu. Tomēr tas ir ideāli ziemas mēnešos, kad darba iespējas dārzā ir ierobežotas. Tajā pašā laikā, dārza dizainers var veidot jums labāko periodu, lai īstenotu savu dārza projektu, i. Stādīšanas iekārtas, ziedi, dekoratīvie koki un apstādījumi.
Vai dārza arhitekts var man palīdzēt ar darbu interjera dizaina jomā?
Ja jums ir nepieciešama palīdzība ar virtuves dizainu, dzīvojamo istabu vai guļamistabu, mums ir arī interjera dizaineri (arhitekti), lai palīdzētu jums atjaunot iekšējās telpas, lai izvēlētos no ideālām sienas krāsām un izstrādātu inovatīvus uzglabāšanas risinājumus. Mēs izveidojam pielāgotu interjera dizainu atbilstoši jūsu prasībām, un mēs palīdzam izveidot funkcionālu, skaistu un ērtu māju katram ģimenes loceklim.
Kādus citus pakalpojumus, kas saistīti ar dārzu, es varu rezervēt caur Wilio?
Kad jūsu dārzs ir izstrādāts un ieviests, jūs varat nolīgt ekspertus, lai palīdzētu jums ar savu dārza apkopi. Mums ir kvalificēti eksperti, kuri var palīdzēt jums ar visu dārzkopības darbu - no zāles un dekoratīvo zālienu, lai stādītu zaļu jūsu dārzā. Jūs varat arī rezervēt zāliena kopšanas pakalpojumu - mēslošanu, aerāciju, nezāļu apglabāšanu, zāliena atjaunošanu un zāliena apūdeņošanu.
Pakalpojums
Kas ietver dārza dizaina pakalpojumus?
Dārza dizaina pakalpojumi ietver plašu uzdevumu klāstu, kas padara jūsu sapņu dārzu nāk. Kad rezervējat dārza dizainu, izmantojot Wilio, varat ietaupīt laiku, samazināt stresu un sasniegt vēlamo efektu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams izstrādāt jaunu dārzu vai modernizēt āra telpu, mūsu dārza arhitekti ir pieejami. Ko jūs varat sagaidīt, kad baudīsiet dārza dizainerus, izmantojot Wilio:
Sākotnējās konsultācijas un apsekojums uz vietas
Jūsu dārza projekts sākas ar konsultācijām ar dārza arhitekts, lai uzzinātu savas idejas par nākotnes sapņu dārzu. Meklējat dizainerus, lai palīdzētu jums veikt āra telpu, kur viņi darl putni, tauriņš un bites? Vai arī jūs meklējat modernu dārza dizainu, kas ir piemērots jūsu mājās? Mēs esam šeit, lai jūs. Tā kā katrs dārzs un māja ir oriģināli projekti, jūsu dārza arhitekts pārbaudīs ārpusi un ierosina optimālu risinājumu, lai pabeigtu visu telpas dārzu vai pilnīgu risinājumu.
Plānošana un dizains
Pēc apspriešanās ar savu dārza dizaineri izmanto visu sniegto informāciju, lai izveidotu detalizētu dārza plānu. Jūs varat iedomāties, kur izvietot īpašas ainavu virsmas, piemēram, ceļus, zālājus un terases, kā arī izstrādātus materiālus, krāsu shēmas (lapu un ziedu krāsu), ūdens elementus un apgaismojuma sistēmas. Jums jāsniedz jums 3D vizualizācijas, lai jūs ieviestu nākotnes dārzu. Plānā ir arī augi un puķu dobes, kas novietojot kokus, topu - veidojot kokus, caurules un citus dekoratīvus kokus, atkarībā no jūsu personīgajām vēlmēm un sugām, kas vislabāk atbilst jūsu dārza noteikumiem. Ir iekļauti citi aspekti un dārza elementi, kas atbilst jūsu attēliem un estētiskajiem gaumēm.
Projekta uzraudzība
Pēc dārza būvniecības uzsākšanas dārza dizainers uzraudzīs projektu. Visa īstenošanas process tiks regulāri uzraudzīts, lai nodrošinātu dārza arhitektūras harmoniju ar apkārtējo dabu. Lai visas bruģētas virsmas un to ārējās funkcijas tiek īstenotas, kā plānots un atbilst augstiem standartiem. Ir nepieciešams saskaņot bruģētas virsmas ar māju un apkārtni. Negaidītu problēmu gadījumā dārza dizainerim ir ātri un efektīvi risinājumi. Lai saglabātu savu dārza izskatu un kvalitāti pastāvīgi, lūdziet savu dārza dizaineru izstrādāt dārza apkopes plānu. Jūs varat veikt uzturēšanu sevi vai nodot to no dārznieka kā atsauci.