Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Gāzes pieslēgums
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.514 reģistrēti profesionāļi
92.186 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Gāzes pieslēgums

Vai jums ir nepieciešams serviss gāzes pieslēguma, gāzes pieslēguma jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus, lai pieslēgtu gāzi jaunam īpašumam, gazificētu esošo īpašumu un veiktu tehniskas izmaiņas, kas saistītas ar esošo gāzes iekārtu skaita samazināšanu vai paplašināšanu. Pieslēguma gāzes sadales tīklam un gāzes vadam cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: administratīvās maksas, sertifikāts, ko nodrošina kāds no mūsu 22.153 gāzes uzņēmumiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Kādi citi pakalpojumi man darīs gāzi?
Gāzes monetrs var palīdzēt ar virkni pakalpojumu no konsultāciju un montāžas uz remontu, apkalpošanu un apkopi. Šeit mēs norādām dažus no visbiežāk sastopamajiem gāzes iekārtu pakalpojumiem un to, ko jūs varat sagaidīt no tiem:
Karstā ūdens gāzes sistēmas
Viens no lielākajiem ieguvumiem karstā ūdens sistēmas ir tā, ka, ja jums ir gāze, jūs varat nekavējoties sagatavot karstu ūdeni. Dienas beigās vairs nav vairāk aukstās dušas! Jūsu gāzes santehniķis var palīdzēt izvēlēties labāko gāzes siltuma ūdens sistēmu un pēc tam droši instalēt un savienot to. Pārbauda jūsu sistēmu, lai pārliecinātos, ka tas sasilda ūdeni uz piemērotu temperatūru. Ja jums ir nepieciešams, lai labotu savu gāzes karstā ūdens sistēmu, pirms darba uzsākšanas, izmantojot metodes un rezerves daļas, lai labotu jūsu sistēmas gāzi to izslēgtu un atkal to izslēgtu.
Gāzes apkures un dzesēšanas sistēmas
Gāzes apkure un dzesēšana parasti ir zaļāka un rentablāka nekā to elektrisko piedziņas alternatīvas. Tie ir populāra izvēle, vai vēlaties atsevišķu gāzes sildītāju, gāzes kamīnu vai gāzes gaisa kondicionēšanas sistēmu. Jūsu gāzes santehniķis ieteiks Jums vislabākās apkures vai dzesēšanas sistēmas jūsu telpai un palīdzēs pareizi izveidot un uzstādīt. Var arī palīdzēt jums noteikt jūsu ierīces vislabāk uzturēt labā stāvoklī.
Gāzes krāsnis un ēdiena gatavošana
Gāzes dēļi ir populāri, jo tie ir vairāk pieejamu, karsē ātrāk un nodrošina lielāku kontroli nekā elektriskais plīts. Ja jums ir nepieciešams uzstādīt vai remontēt gāzes plīts virsmu vai cepšanas cauruli, jūsu gāzes santehniķis var ieteikt pareizu risinājumu. Ja jums vairs nav instalēta gāzes caurule, tai būs jāorganizē jums un savienot to ar ārējo gāzes pudelēm vai savienot skaitītāju. Jūsu gāzes santehniķis pārbaudīs, vai jūsu instalācija atbilst drošības standartiem, tostarp karstumizturīgiem materiāliem, piemērotiem gaismas augstumiem un drošības novietnēm. Tas pārbaudīs jūsu virtuves ierīces, lai pārliecinātos, ka viss darbojas un uzdod, kā tos pareizi izmantot.
Citas gāzes iekārtas
Citas kopējās gāzes iekārtas ietver bungu žāvētājus un ārējās ierīces, piemēram, peldbaseina apkure, grili un kamīni. Jūsu gāzes santehniķis palīdzēs jums izvēlēties pareizo produkta veidu jūsu telpai (un budžetu). Tas palīdzēs droši savienot jūsu baseina apkures sistēmu vai bungu žāvētāju un nodrošināt, ka jūsu ierīce ir perfekta stāvoklī.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt gāzes savienojumu, izmantojot Wilio?
Vai jums ir nepieciešama gāzes montāža, lai apkalpotu gāzes iekārtas vai ātru remontu? Daudzas mājas ir aprīkotas ar virkni gāzes iekārtu, tostarp gāzes gatavošanas plāksnes, sildītāji, karstā ūdens, bārbekjū un citi. Bet tas ir ikdienas vajadzību produkti, nenozīmē, ka ikviens ir kvalificēts to uzstādīšanai un remontam. Gāze nav kaut kas jums vajadzētu spēlēt ar - atstāt to gāzes piederumu ekspertiem! Jūs saņemsiet visu perfekti (un droši), un jūs varat izmantot ierīces atkal droši. Wilio ir ideāla vieta, kur atrast profesionāļus, lai savāktu gāzes piederumus. Mēs palīdzēsim jums atrast uzticamus gāzes un instalēšanas montus savā reģionā, kas ir pieejami, lai apmeklētu jūsu mājās un palīdzētu instalēt vai remontēt.
Vai gāzes skrejlapai ir nepieciešama specializēta licence?
Dažu veidu uzdevumiem, jums būs nepieciešams noskaidrot, kādas licences var būt nepieciešamas, lai veiktu savu uzdevumu. Pirms jūs piekrītat piedāvājumam, neaizmirstiet pārbaudīt, vai Wilio Gāze ir attiecīgā gāzes Monster pakalpojuma attiecīgā atļauja un apdrošināšana.
Es jūtos gāzi mājās vai ap māju - ko man darīt?
Izslēdziet jebkuru gāzi vai elektrisko ierīču un neaizmirstiet spēles, cigaretes vai citas ierīces, kas varētu izraisīt dzirksti. Atveriet durvis un logus, lai palielinātu gaisa plūsmu. Nekavējoties sazinieties ar kvalificētu un licencētu gāzes monstru. Ja tā jūtas ļoti spēcīga gāzes smarža, iziet un izpildiet gāzes piegādātāja norādījumus.
Kas ir gāzes savienojums?
Gāzes savienojuma uzstādīšana ietver darbu ar gāzes iekārtām un caurulēm, kas baro gāzi ierīcēs. Atšķirībā no parastajiem uzstādītājiem, gāzes uzstādītāji strādā ar caurulēm, aparātiem un piederumiem, kas ir iesaistīti piegādē vai izmantojot gāzi.
Kas padara gāzes santehniķi?
Gāzes uzstādītāji ir kvalificēti, lai uzstādītu gāzes savienojumus, caurules, spiediena kontroles sistēmas un aparātus. Tie var arī palīdzēt ar gāzes cauruļu uzturēšanu un testēšanu.
Kādi ir daži no visbiežāk sastopamajiem gāzes uzstādīšanas pakalpojumiem?
Mājokļu īpašniekiem parasti nepieciešama palīdzība ar gāzes savienojumu uzstādīšanu, gāzes gatavošanas plāksnes, jaunu vārstu sistēmu, gāzes noplūdes kontroles, gāzes iekārtu un gāzes siltuma ūdens iekārtu remontu.
Vai gāzes uzstādītājiem ir nepieciešama īpaša kvalifikācija vai licences?
Jā. Jaunas gāzes savienojumu iekārtas un gāzes ierīču remonts, kurām nepieciešama gāzes ierīču atvienošana / atkārtota savienojums, nepieciešama atbilstīga gāze drošībai.
Cik daudz ir profesionālas gāzes noma?
Gāzes izmaksas būs atkarīgas no jūsu uzdevuma - no tā, kas jums ir nepieciešams, lai instalētu, cik sarežģīts tas būs un cik ilgi tas aizņems.