Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Gāzes speciālists
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.517 reģistrēti profesionāļi
92.220 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Gāzes speciālists

Vai jums ir nepieciešams gāzes pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus gāzes plīšu un gāzes plīšu uzstādīšanā, gāzes instalāciju atjaunošanā, vāciņu un gāzes šļūteņu nomaiņā, spiediena pārbaudēs un pārbaudēs. Gāzes eksperta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: nepārtraukts avārijas dienests, gāzes noplūdes novēršana, ko nodrošina kāds no mūsu 22.106 gāzes uzņēmumiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt gāzi uz Wilio?
Nepieciešams noteikt gāzes katlu, nodrošinot pilnīgu gāzes sadales rekonstrukciju vai vienkārši iesaistīt gāzes plīti? Gāzi nekad nedrīkst lietot viegla. Tāpēc, ja mājās ir gāzes katls, plīts vai citas ierīces vienmēr jāsazinās ar apmācītu gāzi. Profesionālā gasmar rūpēsies par gāzes katlu, montāžas vai remonta, gāzes sadales montāžas vai remonta remontu, gāzes savienojumu ieviešanu un visas ārkārtas situācijas, lai jūs varētu droši izmantot visas savas ierīces. Wilio palīdzēs jums atrast profesionālās gāzes jūsu reģionā, kas ir tūlīt pieejamas, lai palīdzētu jums ar jebkuru uzstādīšanu, remontu vai pārskatīšanu.
Kādas prasmes ir gāzes?
Gāzes var veikt montāžu, dārgumu un konsolidāciju gāzes cauruļvadu vadu, apvienot cauruļu savienojumus, izmantojot pavedienus, rīkles, atloki, zina, kā veikt uzturēšanas darbu normatīvo, odorizējošā un mērīšanas stacijās. Viņš var veikt metināšanas darbu, pievienojoties metāla un nemetāliskiem materiāliem, kā arī cauruļvadu un izolācijas darbiem, montāžas mērinstrumentiem un drošības ierīcēm. Tā veic gāzes darbības ražošanā, pielāgošanā, transporta un gāzes sadalījumā. Gasmar var organizēt darbības, kas saistītas ar dabīgiem darbiem un cauruļvadiem. Tā ir vērsta uz darbu ar gāzes cauruļvadiem, tostarp spiediena testiem, var atrast un nodrošināt vietas gāzes noplūdi ārējās un iekšējās telpās, lai veiktu profesionālu un īpašu darbu tehnoloģisko iekārtu izmanto gāzes apsaimniekošanu, veikt cauruļvadu un paraugu ņemšanas ierīču uzturēšanu propāns-butāns. Tas var nodrošināt, ka ir montāža, kā arī tīklu tīklu, operatoru un lietotu staciju uzturēšana (mērījumi, regulējums, odorizācija, kompresija), kā arī iekārtu iekšējās izplatīšanas un iekārtu uzstādīšana, tostarp uzturēšana.
Cik bieži mums ir nepieciešams, lai kontrolētu gāzes sadalījumu plakanā ēkā?
Ir nepieciešams atšķirt, vai ierīce atrodas pirms vai aiz gāzes slēgšanas. Gāzes piegādātājs nodrošina drošu ekspluatāciju un uzturēšanu izplatīšanas tīklu - gāzes cauruļvadiem kopā ar savienojumiem, atlaišanas (stacijas starp transporta un sadales tīklu) un normatīvajām stacijām (pielāgot spiedienu pēc vajadzības), ieskaitot galveno gāzes vāciņu. HUP (galvenais gāzes vāciņš), gāzes iekārtas (piemēram, dabasgāzes skaitītājs - tā sauktais gāzes skaitītājs, dzīvojamais sadalījums, gāzes iekārtas, piemēram, katls, plīts, ūdens sildītājs; mājas izplatīšana), par kuru īpašnieks vai mājas vadītājs ir atbildīgs, Iespējams, ka īpašnieku kopiena. Reizi trīs gados un ekspertu tests jānodrošina ik pēc 6 gadiem.
Kad jāveic gāzes iekārtu pārbaužu novēršana?
Ir vajadzīgas regulāras profesionālās pārbaudes un gāzes iekārtu testi ne tikai drošības ziņā, bet arī efektīvas darbības ziņā, kas noved pie enerģijas ietaupījuma. Jāveic profesionāli kompetenta persona. Paradīzes intervāls (čeki) Norāda ražotāju lietošanas instrukcijās. Parasti tas ir ieteicams vienu reizi gadā pie katlu un gāzes sildītāju ūdeni, reizi divos gados gāzes krāsnis un cepšanas caurules, reizi 3 gados attiecībā uz gāzes sadali, bet ir nepieciešams veikt gāzes sadales eksāmenus reizi 6 gados . Reizi gadā pārbaudiet apkures sistēmu un regulatīvo un drošības instrumentu un armatūru funkcijas pārbaudi, kā arī degšanas gaisa padevi. Kontrolējot, jākontrolē arī dūmgāzu iekārtas - piemēram, regulāra tīrīšanas un ekspertu pārskatīšana skursteņi. Jo īpaši ietaupījumus var panākt, novēršot šādus trūkumus preventīvajā pārbaudē: • Nepareizi degļa iestatījumi jebkurā gāzes ierīcē vai sliktā tehniskā stāvoklī (korozija, nobīde, aizsērējusi ar netīrumiem) • apmaiņas virsmu aizsērēšana plūsmas sildītājos vai katlos, t • noplūdes gāzu noplūdes noplūde (mehānisko savienojumu, atloku, ...) kontrole.
Kā es varu ārstēt gāzes ierīces?
• Ievērojiet ražotāja norādījumus uzskaitītās gāzes iekārtu ekspluatācijas un uzturēšanas. • Gāzes ierīču un gāzes sadale, lai kontrolētu un uzturētu saskaņā ar ekspluatācijas instrukcijām to ražotājam un piegādātājam. • Izmantojiet gāzes iekārtu tikai mērķim, kuram tas paredzēts. • Maksājiet par pietiekamu gaisa padevi telpā, kurā ir ievietota gāzes iekārta. • Maksāt par pareizu telpas ventilāciju, ja ierīce, kura dūmgāze tiek izmantota gaisa (gāzes plīts, cepamais cepeškrāsns, gāzes plūsmas sildītājs). • Gāzes iekārtu remonts, apkope un kontrole uztic tikai personām ar profesionālo kvalifikāciju un pieprasa atļauja.
Kādu darbu Gasher dara?
Eksperti apmācīti gāzes var palīdzēt jums pārskatīt, remontu un uzturēšanu gāzes katliem. Var veikt gāzes noplūdi. Tas palīdzēs jums iesaistīt vai atvienot gāzes vārīšanās un sniegs jums sertificētu gāzes garantijas vēstuli. Tā var padarīt jaunu gāzes savienojumu ar jūsu īpašumu vai veikt pilnīgu rekonstrukciju gāzes sadali savā dzīvoklī, māju, vai uzņēmums. Lai nomainītu slēgumus un šļūtenes čūsku par gāzes augiem un spiediena testiem un labojumiem ar gāzes sadalījumu, kā arī aizvietošanu HUP (galvenā gāzes cepure) un noņem gāzes un avārijas noplūdes. Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvu gāzi no jūsu apkārtnes, kas labprāt palīdz, kad tas ir piemērots jums.
Man ir gāzes dotācija, lai nodrošinātu aprīkojumu vai radīs savu?
Lielākā daļa profesionālo gāzu izmanto savus rīkus, bet gāzes ierīces, kas tiks uzstādītas, un palīgmateriāli ir jāmaksā vai jānodod pēc apspriešanās ar gāzi. Profesionālās gāzes zina, kādi materiāli ir nepieciešami gāzes iekārtā, tāpēc pirms materiālu vai ierīču iegādes mēs iesakām konsultēties ar pirkumu ar savu gāzi. Tomēr, ja jau esat iegādājies aprīkojumu un palīgmateriālus, paziņojiet savu gāzi, pirms tā nosūta cenu aprēķinu.
Kā īrēt gāzi, izmantojot Wilio?
Atrodiet gudru gāzi savā apkārtnē ir vienkārša. Vienkārši ievadiet pieprasījumu. Pēc tam Wilio informē ekspertus, kas atrodas jūsu atrašanās vietā, ir nepieciešamās prasmes un zina darbu, lai veiktu nepieciešamo laiku. Tad tikai pietiekami, lai izvēlētos no saņemtās izvēlnes. Ar Wilio esat pārliecināts, ka jūs saņemat kvalitatīvus pakalpojumus par saprātīgu cenu. Jūs varat pārliecināt sevi par savas valsts darba kvalitāti, lai jūs apskatītu savu klientu vērtējumu un atsauksmes. Jūs maksājat tikai par veikto pakalpojumu un aizpildot to.
Kas ir atbildīgs par gāzi?
Pēc galvenās gāzes vāciņa (HUP) tā ir gāzes ierīce, kurai ir atbildīga dabasgāzes izplatītājs. HUP uz gāzes ierīci ir paraugu ņemšanas ierīce, kurai klients ir atbildīgs, lai īpašuma īpašnieks. Dzīvokļu ēkās kopējā gāzes sadale atbilst Kopienas īpašniekiem vai mājas pārvaldniekam. Gāzes sadalījums aiz gāzes skaitītāja (dzīvokļos), tostarp gāzes iekārtām, atbilst dzīvokļu īpašniekiem. • Pēc gāzes vāciņa dabasgāzes izplatītājs atbilst gāzes ierīcei. Galvenais gāzes vāciņš to atdala no paraugu ņemšanas ierīcēm. • Klients atbilst Klientam, kas lielākoties ir īpašuma īpašnieks. • Dzīvokļu ēkās kopējā gāzes sadale atbilst Kopienas īpašniekiem vai mājas pārvaldniekam vai vadītājam. • gāzes sadalei aiz gāzes skaitītāja (dzīvokļos), tostarp ierīces atbilst dzīvokļu īpašniekiem. • Ja ir katlu māja, par to ir atbildīgs administrators vai īpašnieku kopiens.
Ko man darīt, ja gāzes noplūdes mani?
Ja Jums ir veikta, gāzes noplūde jāievēro saskaņā ar šādiem drošības norādījumiem: • Atveriet visas durvis un logus. • Izslēdziet gāzes ierīces un ievadiet gāzes padevi (korpusa vāciņš, resp. Galvenais gāzes vāciņš). • Nelietojiet atklātu uguni (nepārdomāts un šķiltavas). • Nelietojiet elektriskos zvanus, elektriskās ierīces un tālruņus. • Nevelciet strāvas vadus uz elektrisko ierīci no ligzdas. • Neizmantojiet liftu. • Nelietojiet smēķēt. • Brīdiniet citus mājas iedzīvotājus un atstājiet ēku. • informēt gāzes organizācijas avārijas dienestu tālrunī, kas atrodas ārpus noplūdes vai telpas noplūdes. • Ja gāzes smarža no aizslēgtajām telpām informēs policiju vai ugunsdzēsējus. • Gaidīšanas un kļūmes dienesta pieejama atpazīstama vieta. • Gāzes noplūde nekad neatklāj liesmu, bet vienmēr izmantojot putošanas līdzekli (mazgāšanas līdzekli vai ziepes). Gāzes noplūde atspoguļo burbuļus noplūdes. Lielākas gāzes noplūdes viegli ar smaržu un, iespējams, abiem uzklausīšanas.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kāda veida darbs ir Gasher man?
Gāzes katla pārskatīšana un uzturēšana
Gāzes katlā sadegšanas process notiek, kur tiek izstrādātas augstas virsmas temperatūras. Lai nodrošinātu bez problēmām un drošu šo ierīču darbību, tāpēc ir nepieciešama katlu pārskatīšana, kas nepieciešama ne tikai likumā, bet arī pašiem ražotājiem. Pārskatot, tas nav tikai, lai nodrošinātu vienmērīgu gāzes katla darbību, bet galvenokārt par drošību, ko var apdraudēt katlu traucējumu un oglekļa monoksīda gadījumā. Normālā pakalpojumā siltuma apmaiņas virsmas tiek iztīrītas, kas nodrošina siltuma pārnesi starp liesmu un ūdeni, kas ir pamats, lai sasniegtu ierīces efektivitāti. Ja tas ir nepieciešams, lai aizstātu pārmērīgi valkātas sastāvdaļas.
Apstiprinājums katla pārskatīšanu
Apstiprinājums (protokols) par pārskatīto pārskatīšanu ir būtiska apdrošināšanas gadījuma gadījumā. Rezultātā neatbildošās pārskatīšanas un pakalpojuma apdrošināšanas sabiedrība nemaksā kaitējumu, jo neesat izpildījis juridiskas saistības. Katrai ierīcei virs 50 kW ir pienākums saskaņā ar dekrētu reizi gadā absolvents. Saskaņā ar likumu, remontu, veikt uzturēšanu, tehniskās pārbaudes un testus gāzes iekārtām, var tikai profesionāli kvalificēts personai, kurai ir atbilstošas ​​atļaujas.
Uzstādīšana gāzes krāsnis un gāzes gatavošanas plāksnes
Gāzes plīts vai gāzes plīts virsmas iesaistīšana ir viens no visbiežāk sastopamajiem darbiem, ko var darīt gāzes. Gāze nodrošina šļūteni un posmus un citus palīgmateriālus un kopā ar gāzes ierīci. Pēc tam instalētā ierīce ir pārbaudīta. Pēc darba pabeigšanas gāze ir sniegt jums montāžas sertifikātu, kas ir nepieciešams, lai veiksmīgi sūdzēties gāzes iekārtu atteices gadījumā.
Jauni savienojumi, gāzes reģenerācija vai jauna gāzes uzstādīšana no gāzes skaitītāja uz ierīci
Ja jums ir nepieciešams, lai gāzes uz savu nekustamā īpašuma gāzi padarīs savienojumu ar jums. Gāze, lai jūs varētu arī pārveidot esošās gāzes iekārtas un pārvietot esošās tirdzniecības vietas. Līdzīgi, pilnīga jaunā gāzes iekārta no gāzes skaitītāja uz ierīcēm var īstenot jums. Pēc tam visu iekārtu pārbauda un izsniedz Asamblejas sertifikāts.