Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Stiklinieks
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.499 reģistrēti profesionāļi
91.985 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Stiklinieks

Vai jums ir nepieciešams stiklojuma pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus stiklošanā, stikla slīpēšanā, stikla griešanā, montāžā un demontāžā. Stikla izstrādājumu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: līmēšana, slīpēšana un caurumu urbšana stiklā, ko nodrošina viens no mūsu 21.057 stiklotājiem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nolīgt glazier caur Wilio?
Profesionālas glazier rezervēšana uz Wilio ir vienkāršs, ērts un bezšuvju. Jums nebūs jātērē savu laiku, meklējot uzņēmumus katalogā. Vienkārši ievadiet Wilio aptauju, un mēs palīdzēsim jums atrast vietējās brilles, kas radušās ar visu veidu stiklojuma darbiem, gan dzīvojamām mājokļiem vai administratīvajām ēkām. Mēs zinām, ka stikls ir trausls un jutīgs pret visu veidu bojājumiem, vai mehāniski bojājumi vai bojājumi ekstremālu laika apstākļu ietekmei. Mūsu Wilio Glaziers izstrādās visus centienus, lai dotu jums stikla logus, durvis un citas stikla virsmas, kas ievietotas funkcionālā stāvoklī jūsu ērtībai un drošībai. Kad jūs publicējat savu pieprasījumu, jūs saņemsiet piedāvājumus no kvalificētiem brillēm pie jums. Jūs varat izvēlēties, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Neatkarīgi no tā, vai tā ir loga stikla vai uzstādīšana uz guļamistabu vai vietējo interpretāciju. Un jūs varat atpūsties un atpūsties.
Kādās stikla virsmās vai darbā var strādāt?
Glaziers piedāvā plašu stiklojuma pakalpojumu un produktu klāstu. Mēs piedāvājam kvalitatīvu stikla griešanu, uzstādīšanu vai remontu logus, stikla durvis, veikalus, interpretācijas, spoguļus, stikla galda grīdas un plāksnes, iekšējās sienas un daudzus citus stikla darbus. Neatkarīgi no tā, vai tā ir pieteikums mājā vai administratīvajā ēkā, profesionālā glazier noma ir labākais un drošākais veids, kā realizēt projektus, izmantojot stiklu. Specializēto stiklu kvalifikācija un pieredze ļauj viņiem veikt darbu profesionāli, savlaicīgi un bez kompromisiem jūsu drošību.
Kādas ir Glazier pasūtīšanas priekšrocības caur Wilio?
Wilio piedāvā profesionālus glazerus ar pareizajām prasmēm un pieredzi. Pasūtītais darbs labi, droši un par saprātīgu cenu. Vienkārši publicējiet pasūtījumu ar darba aprakstu, iestatiet savu grafiku un finanšu budžetu.
Vai man ir jāsniedz savi rīki vai aprīkojums?
Nav nepieciešams. Lielākā daļa brilles Wilio nodrošinās instrumentus un rīkus, piemēram, stikla griešanas instrumentus, vakuuma sūkšanas krūzes, lai viegli apstrādātu, aizsargcimdus un citus. Ja jums ir jūsu rīki, jūs varat piedāvāt tos glāzi no Wilio, lai tos izmantotu. Jūs joprojām apspriežat to caur Wilio vēl pirms realizācijas.
Cik ilgi tas aizņem logus ar izolācijas dubultu stiklojumu?
Tas ir atkarīgs no loga veida un diapazona bojājumiem jūsu logiem. Pamata remonts, piemēram, koka rāmja remonts - plaisas var aizņemt stundu vai divas, bet pilnīga loga stikla vai logu nomaiņa var aizņemt pusi dienā. Ja jūs vēlaties, lai būtu precīzu laika novērtējumu par atsevišķiem darbiem, jautājiet, izmantojot Wilio tieši stikliniekus, kurš labprāt paskaidroja jums.
Vai glazier no Wilio var uzstādīt spoguļus?
Noteikti jā! Mēs piedāvājam dažādus pakalpojumus Wilio, ieskaitot spoguļu ražošanu un uzstādīšanu. Ja jūs meklējat kādu, kas palīdzēs jums droši uzstādīt spoguļus vannas istabā, guļamistabā vai spoguļos vestibilā - vienkārši ievadiet uzdevumu Wilio. Mēs atradīsim jums profesionālu šai lomai jūsu apkārtnē.
Kādus citus nekustamā īpašuma uzturēšanas pakalpojumus es varu rezervēt Wilio?
Jūs varat rezervēt praktiski jebkura veida īpašuma uzturēšanu - ilgtermiņa aktīvu vai remonta tehnisko novērtējumu no praktiskā viedokļa. Vai tas ir virtuves vai restaurācijas vannas renovācijas projekts, mums ir viss jums. Nav nepieciešams meklēt nekur citu! Mūsu tīmekļa vietnē vai lietotnē jūs varat ātri sazināties ar profesionāļiem, kuri var apstrādāt darbu bez problēmām un par saprātīgu cenu.
Pakalpojums
Kas ietver stiklojuma pakalpojumus?
Ja jums ir nepieciešams darbs stiklojuma mājās vai komerciālajās telpās, iznomāt profesionālu glazieru caur Wilio. Mēs palīdzēsim jums atrast ekspertu, kurš var apstrādāt jūsu nomaiņu un uzstādīšanu stiklojuma logiem, stikla durvīm. Pasūtiet mūsu pakalpojumus un rezervējiet vietējo stiklinieku caur Wilio.
Windows aizvietošana ar izolācijas dubultu
Dubultās stiklojuma logi ir logi, kas izmanto divus paralēlus blackboard stiklu, ko bieži sauc par izolācijas stiklu (dubultstiklu, triple), un gadu gaitā klienti ir pateicīgi, pateicoties daudzām priekšrocībām. Tie ietver uzlabotu komfortu, zemāku troksni, drošību un enerģijas taupīšanu - visi palielina nekustamā īpašuma vērtību. Ja redzat jebkādus bojājumus vai logus, jūs pamanīsiet miglu vai kondensāciju, ir pienācis laiks nomainīt logus ar izolācijas dubulto / trīskāršā. Wilio var palīdzēt jums visā procesā - no loga izmēra mērīšanas un bojāto detaļu drošu apmaiņu līdz turpmākai apdarei un apkārtnes tīrīšanai. Jums nav jāuztraucas par kaut ko citu, jo mūsu profesionālās brilles var droši un viegli apstrādāt dubultstiklu apmaiņu.
Avārijas stiklojums.
Neatkarīgi no tā, vai esat neveiksmīgs laupīšanas upuris vai esat jūsu stikla logi, durvis vai interpretācijas, jūs varat rezervēt avārijas glazier, lai palīdzētu jums atjaunot savu mājsaimniecību vai uzņēmējdarbību. Patiešām, bojāts stikls ir tūlītējs risks jūsu drošībai. Tāpēc izmantojiet Wilio - mūsu stiklieri veic pakalpojumu pēc iespējas īsākā laikā. Vienkārši ievadiet pieprasījumu par Wilio un saistīt ar vietējiem sklenieriem no apkārtnes. No krekinga loga kuģa līdz šķeltiem durvīm, jūsu glazier no Wilio var nākt pie jums, novērtēt smagumu bojājumu un ātri un efektīvi īstenot nepieciešamo darbu.
Spogulis un stikla griešana
Papildus dubultās stikla un stikla griešanas apmaiņai, jūs varat arī nolīgt glazier lieciniekam ar spoguli. Jums nav jādara riskants mājas darbi! Jūs varat pieteikties, lai palīdzētu ražošanai (griešana) remontu vai uzstādīšanu spoguļiem, dušas durvīm, stikla galdiem, fasādēm un citiem elementiem. Tie var pat uzstādīt tonēti stikli, drošības stiklu vai rūdīti stiklu, lai nodrošinātu aizsardzību un spēkā tik jaunu dzīvi jūsu logiem un citām stikla virsmām. Neatkarīgi no tehniskajiem parametriem un mērķiem, mūsu profesionālie stiklotāji var strādāt ar jums, lai izveidotu slīpēšanas stiklu, kas pielāgots jūsu mājai vai uzņēmumam.