Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Zāles sēšana, Mauriņš
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.298 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Zāles sēšana, Mauriņš

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums zāliena stādīšanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus sēklu sēšanai un zāliena ierīkošanai ar paklāju. Zāles un zālāju sēšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: kurmju tīklu un apūdeņošanu, ko nodrošina viens no mūsu 10.709 dārzniekiem šajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs iznomājat zāliena sēšanas caur Wilio?
Ar Wilio jums nebūs jāuztraucas, ka jūs neatradīsiet savu zāliena sēklas jūsu apkārtnē. Tiklīdz jūs ievadāt savu pieprasījumu, mēs savienosim jūs ar ekspertiem jūsu reģionā, kas var viegli pielāgot jūsu prasības. Vairs nav par bezgalīgu meklēšanu tiešsaistē un atrast pakalpojumu sniedzēju luning zālienu. Lai gan kūdras sēdeklis var parādīties kā diezgan vienkāršs uzdevums, ne visiem ir laiks un enerģija. Aizmirstiet savu stresu un galvassāpes no mērīšanas, mēslošanas, alu un kūdras ieklāšanas - jūs varat nolīgt ekspertu, kurš var apstrādāt visu jūsu procesu! Nav kavēšanās, nekādu grūtību un nepabeigtu darbu. Pēc sēdes uz zālienu varat pieteikties arī padomiem par zāliena radiāciju, mēslošanu un vispārējo uzturēšanu. Atrodiet piemērotu ekspertu šodien un saglabājiet zaļo zaļu un veselīgu visu gadu.
Kad ir labākais laiks gadā, lai liktu zālienu?
Jūs varat likt zālieniem jebkurā laikā jebkurā laikā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir ziema, pavasarī, vasarā vai rudenī, zāliens ir pilnīgi labi, tik ilgi, kamēr jūs zināt, kā pareizi rūpēties. Parasti labākais zāliens tiek stādīts vieglos laika apstākļos, kad tas ir pietiekami silts, lai audzētu sakni, bet nav pārāk karsts, lai nožūtu, pirms tas ir sakņošanās.
Cik ilgi melodija ņem zālienu?
Sēdvietas zāliens ir diezgan vienkāršs process, bet cik ilgi nepieciešams, lai pabeigtu darbu, tas būs atkarīgs no tā, cik liels vai mazs ir jūsu zāliens. Uz mazākām virsmām zāliena rūpnīca var ilgt vairākas īsas stundas, kamēr zāliena rūpnīca lielākiem pagalmiem var ilgt visu dienu. Ja jūs vēlaties zināt, cik ilgi jūsu sēklas gatavojas veikt, jūs varat lūgt ekspertu, kas būs gatavs sniegt jums aprēķinu.
Kad man vajadzētu mēslot zālienu?
Pirms zāliena sēšanas vislabāk pārvietot augsni ar kvalitatīvu mēslojumu. Pēc tam, kad esat pabeidzis zāliena sēklu servisu, jūs varat aptuveni kūtsmēslus atkal pēc sešām nedēļām. Pārliecinieties, ka esat apaugļots ik pēc diviem mēnešiem pirmajā gadā, lai atbalstītu izaugsmi un saglabātu savu zālienu veselīgu. Kad jūsu zāliens ir uzrāpušies, jūs varat pārvietot to sākumā katru sezonu atkal un izmantot izaugsmi visa gada garumā.
Cik ātri es varu samazināt zālienu pēc viņa sēdes?
Jūs varat pļaut savu zālienu tikai tad, ja tas jau ir iesakņojies, un to nevar pārvietot ar to. Kā likums, tas ir apmēram trīs nedēļas pēc zāliena izkārtojuma. Ja vēlaties uzzināt, vai jūsu zāliens ir gatavs pļaušanai, jūs varat nedaudz stiept zālei. Ja jūs varat pacelt zālienu, jums jāgaida.
Vai zāliena eksperts var man palīdzēt ar dārzkopības darbu?
Jā, tas var! Mums ir daudz pieredzējis dārzkopība, kas var jums palīdzēt ar visiem ar dārzu saistītajiem uzdevumiem, lai padarītu jūsu pagalmu, terasi vai dārzu vienmēr izskatījās. No stādīšanas stādīšanas un stādīšanas augiem līdz mulča vai nezāļu noņemšanai visas viņu dārzkopības vajadzības var atbrīvot mūsu uzticamajam ekspertam. Jūs varat pasūtīt pakalpojumu kā zāles pļaušanu.
Kādus citus Turf pakalpojumus varu pasūtīt, izmantojot Wilio?
Jūs varat pasūtīt visu veidu zālienus, kas saistīti ar Wilio. Pēc tam, kad sēžat zālienu, jūs varat nolīgt profesionālu rūpēties par zālienu, lai pārliecinātos, ka jūsu zāliens labi aug un ka tas tiek uzturēts un veselīgs. Mēs arī esam izveicējuši ainavu eksperti, ja jūs vēlētos veikt lielākas izmaiņas vai pievienot dārzu vai pagalmu jaunu lapu, dīķi, segumu vai citus elementus.
Kas ietver zāliena izsmidzināšanas pakalpojumus?
Vai meklējat palīdzību ar jaunu zālienu? Mūsu zāliena izsmidzināšanas eksperti rūpēsies par visu, piemēram, ar vecās zāles izņemšanu, sēžot jaunu zālienu un sniedz konsultācijas par ilgtermiņa uzturēšanu. Nav svarīgi, vai jūs plānojat izvietot plastmasas zālienu vai augu reālu. Neatkarīgi no gada perioda, mūsu eksperti var viegli strādāt ar jums visiem jūsu zāliena prasībām.
Pakalpojums
Paklāju zāliena uzņemšana
Tas ir nepareizs priekšstats, ka dējējvaklāju zāliens ziemā ir nepareizs. Gluži pretēji, šajā vēsāka gada laikā ir daudz priekšrocību. Jūsu zālienam ir daudz laika, lai nokārtotu un sakņotu pirms atnākšanas. Lūdzot zālienu zālienu ziemā arī nozīmē, ka jums nebūs jāstrādā tik bieži, tāpēc tas atvieglos tās uzturēšanu. Viena kvalificēta mākslā vispirms novērtēs jūsu zāliena zonu un sagatavo augsni jaunam zālienam. Tas izlīdzina zemi, izmantojot azartspēles un rūpīgi noņem nezāles, akmeņus, saknes un citas atliekas. Tad viņš sāk tērēt atsevišķas zāliena daļas, lai katrs gals tik plaši cik vien iespējams. Pēdējais solis ietver pārbaudi, vai viss zāliens ir pareizi uzlikts un bez nepamatotas atstarpes starp zālienu.
Sēdvietas zālienu
Zālienu var stādīt būtībā no pavasara līdz rudenim. Eksperts vispirms sagatavo augsni, noņemot veco stendu, balansēšanu un pārvietošanu, tad sējas kravas sēt sēklas. Sēklas pēc tam smalki iekļauj gliegu augsnē un pēc tam apstrādā no diviem virzieniem. Pēc tam zāliena zona rūpīgi pulēta ar smidzinātāju tā, ka lielie pilieni nesaņēma sēklas. Pirmajā mēnesī pēc stādīšanas ir nepieciešams saglabāt augsni mitru. Pirmajām divām nedēļām jābūt 1 līdz 2 reizes dienā un pēc divām nedēļām katru otro dienu. Kad zāle aug līdz 7 cm, tas ir nepieciešams, lai pļaut to, bet tikai maks. 2,5 cm. Pirmie 4 reizes zāliens nedrīkst būt bailes ar mazāku garumu. Jaunais zāliens var sākt lietot pēc 3 mēnešiem no stādīšanas.
Mākslīgā zāliena uzstādīšana
Ja vēlaties uzstādīt konkrētus mākslīgus zālāju zīmolus, jūs varat saņemt palīdzību no mūsu mākslīgā zāle uzstādīšanas. Pirmais solis, kas ir līdzīgs paklāja zāliena ieklai, ir jūsu zāliena laukuma mērīšana un esošās virsmas turpmākā noņemšana. Ja ir neliels zāliens, šo uzdevumu var izdarīt manuāli. Lielākām telpām vislabāk izmantot zāliena griezēju. Tad eksperts aptver augsnes augšējo slāni ar smilšu vai akmens substrātu, pirms tas ir saspiests ar vibrējošo cilindru vai plāksni. Tad jūsu mākslīgā zāle tiks rūpīgi attīstīta jūsu mājai, lai iegūtu dabiskāku izskatu. Tas beidzot noņem visu lieko zāli un attīra visu zālienu, lai pabeigtu mākslīgā zāliena uzstādīšanu.