Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Notekcaurules
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.275 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Notekcaurules

Vai jums ir nepieciešams notekas pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus notekcauruļu un piederumu ražošanā un uzstādīšanā. Noteku sistēmu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet sīkāku informāciju par pakalpojumiem: instrumentus, stiprinājumu sistēmu, piegādes izmaksas un nelielus remontdarbus, ko nodrošina viens no mūsu 22.547 speciālistiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Kā tiek tīrīšana karnīzes? Vienkārši rezervējiet notekas tīrīšanu tīmekļa vietnē vai Wilio lietotnē un atstājiet pārējo mūsu profesionāļiem. Pateicoties modernu aprīkojumu, kas izmanto notekas tīrīšanas ekspertu, spēj tīrīt notekcaurules no reljefa līmeņa. Tātad jūs novērst nepieciešamību pēc augsto kāpnēm, kā arī risku krīt vai bojāt jūsu īpašumu. Šeit ir demonstrācija, kā pakalpojums parasti notiek, kad runa ir tīrīt karnīzes uz vietni: 1) Kontrole: tīrīšanas eksperts rūpīgi pārbaudīs jūsu notekas sistēmu, lai noteiktu tās statusu. Gadījumā, ja jūs pamanāt, ka viņam ir nepieciešams remonts, viņš jums paziņos. 2) Notekku un svina cauruļu tīrīšana: Īpašs putekļsūcējs mitrā putekļsūcēju ar teleskopisko stieni tiek izmantots, lai attīrītu auss. Var nokļūt līdz jebkuras ēkas 4.stāvā. Laiks var visu veidu atkritumus, piemēram, lapas un zarus, beidzas notekcaurulēs, bet mašīna tos viegli noņems. Ir arī neliela kamera, kas piestiprināta pie teleskopiskais stienis tālajā galā mazo kameru, ko izmanto metodes, lai fotografētu / fotografētu jūsu notekcaurules. 3) Ziņošana: Kad darbs ir darīts, un jūsu karnīzes un vadi tiks iztīrīti, tehniķim patīk parādīt attēlus "pirms" un "pēc" tīrīšanas, lai redzētu viņa darba rezultātus. Bieži uzdotie jautājumi Jautājums: Kā es varu veikt izmaiņas manā pieprasījumā pēc WILIO? Atbilde: vienkārši piesakieties savā Wilio kontā un noklikšķiniet uz Mani projekti. Noklikšķiniet uz projekta, kuru vēlaties rediģēt un izvēlnē Opcijas izvēlieties Rediģēt projektu. Tas viss, kas jums jādara. Jūs varat arī zvanīt mums runāt ar vienu no mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas pārstāvjiem, kas var tikt darīts jums. J: Vai jūs arī iztīrīs svina caurules? Atbilde: Jā, mūsu notekas tīrīšanas speciālistiem ir aprīkojums, kas var tīrīt visu notekas sistēmu, tostarp vadošās caurules. Jautājums: Vai jūs varat noteikt vai instalēt karnīzes? Atbilde: Jā, tomēr tas neradīs ekspertu tīrīšanu notekcaurules. Ja jums ir nepieciešams noteikt vai uzstādīt karnīzes, ievadiet Wilio pieprasījumu pēc šī pakalpojuma. Jautājums: Vai man ir jāsniedz kaut kas tehniķiem? Atbilde: Jā. Mums būs nepieciešama piekļuve elektrībai vai piekļuvei plūstošajam ūdenim. J: Vai ir karnīzes, jūs nevarat iztīrīt? Atbilde: Jā. Šis pakalpojums nav piemērots notekcaurulēm, kam ir aizsargpārklājumi un noved, kas noved tieši uz Zemi, jo problēmas ar piekļuvi. Jautājums: Vai man ir jābūt klāt, sniedzot pakalpojumus? Atbilde: ne vienmēr, vienkārši, ja jūs nodrošināt tehniķa piekļuvi karnīzes. Jautājums: Kā zarnu tīrīšanas pakalpojums? Atbilde: Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, nekustamā īpašuma veidu, vedu skaitu, noteku garumu un piesārņojuma līmeni. J: Vai jums ir slikti laika apstākļi vai lietus problēmas? Atbilde: Tas viss ir atkarīgs no tā, cik spēcīga lietus ir. Griešanas eksperti izvērtēs situāciju ieviešanas dienā.