Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Meistars
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.272 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Meistars

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums no stundas vīra zonas? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus attēlu piekāršanā, televizora piestiprināšanā pie sienas, mājas kinozāles uzstādīšanā. Remonta pakalpojumu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: apdares darbi, pēcmontāžas tīrīšana, transporta izmaksas, dzelzs izstrādājumi, piemēram, skrūves, dībeļi, naglas), ko nodrošina viens no mūsu 23.993 kategorijas meistariem.

Skatīt arī:Cenas
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Astīmu laulātie var atrisināt plašu dažādu apkopes darbu klāstu ap māju, dzīvokli vai dārzu. Uzrakstiet visus uzdevumus, lai ievadītu visus nepieciešamos rīkus un palīgmateriālus. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Bieži uzdotie jautājumi
Kādas prasmes ir stundas vīrs?
Stundas vīrs rūpēsies par darbu ap māju, dzīvokļa vai dārza jums nav laika, prasmju vai rīku. Tā kā stundu laulātajiem var būt dažādas profesionālās prasmes aprakstīt to, kas jums ir nepieciešams pēc iespējas precīzāk saņemt citātus no tiem ekspertiem, kuriem ir pareizas prasmes.
Cik daudz ir stundas vīrs?
Vidējās stundas vīra izmaksas ir no 20 līdz 100 €. Cena ir atkarīga no sarežģītības uzdevuma, nepieciešamo laiku, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešami īpaši instrumenti vai aprīkojums, un no tā, vai stundas vīrs ir tuvu, vai ir jānāk no attāluma.
Kā es varu atrast labu stundas vīru?
Wilio pieprasījuma radīšana ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast ērtu un gatavu pulksteni vīru savā apkārtnē. Wilio palīdzēs jums atrast vietējo ekspertu ar šo pareizo pieredzi jūsu pieprasījumam.
Kāds darbs ir pulksteņa vīrs?
Stundas vīrs var palīdzēt ar nelielu remonta un apkopes darbu mājās. Tas palīdzēs ar darbiem, piemēram, krāsošanas attēliem, mēbeļu uzstādīšanu, remonta darbu, iekārtu iesaisti, lampu, gaisa telpu, krāsošanas un pārklāšanas sienu un citu virsmu un nelielu remontu uzstādīšanu. Wilio palīdzēs jums atrast augstas kvalitātes pulksteni vīrs, no jūsu apkārtnes, kas labprāt palīdz, kad tas ir piemērots jums.
Kāda ir atšķirība starp stundas vīrs un eksperts, piemēram, elektriķis vai santehniķis?
Astīmu laulātie ir profesionāļi, kas var palīdzēt ar vairākiem dažādiem uzturēšanas darbiem mājās. No otras puses, elektriķi, santehniķi, gāze un tā tālāk. Tie ir speciāli speciālisti ar īpašām kvalifikācijām vienā konkrētā profesijā.
Kāpēc meklējat stundas vīrs Wilio?
Stundas vīrs rūpēsies par darbu ap māju, dzīvokļa vai dārza jums nav laika, prasmju vai rīku. Palīdzēs ar lielāko daļu remontu ap māju. Viņš montē mēbeles, nomainiet sabojāto akumulatoru, kas nav darba spraudnis, atgriež garnitiku vai iesaistīt ierīces. Wilio palīdzēs jums atrast pulksteni stundas vīrs, kas ir gatavs nekavējoties pārvietoties uz jūsu projektu.
Kāds darbs ir pulkstenis vīrs jums
Interjera iekārtas un remonts
Stundas vīrs rūpēsies par darbu ap māju, dzīvokļa vai dārza jums nav laika, prasmju vai rīku. Palīdzēs ar lielāko daļu remontu ap māju. Viņš montē mēbeles, nomainiet sabojāto akumulatoru, kas nav darba spraudnis, atgriež garnitiku vai iesaistīt ierīces. Stundas vīrs var palīdzēt instalēt nesen iegādātās ierīces, izlabot šķelto durvis, žalūziju uzstādīšanu un remontu, virtuves izlietnes uzstādīšanu vai ūdens akumulatora nomaiņu, gaismekļu suspensiju un pat tapsēšanu. Tā izmantos savus rīkus un ieteiks jums, ja jums ir nepieciešami citi materiāli.
Uzturēšanas pakalpojumi
Vai jums ir viss saraksts uzturēšanas darbiem jums ir nepieciešams pabeigt? Uguns jūsu pulksteni vīrs darīt visu uzreiz. Tas var palīdzēt uzstādīt lamināta grīdas, apmainoties ar silikona blīvēm vannas istabā, piekārtiem durvīm un daudziem citiem darbiem.
Āra iekārtas un remonts
Stundas vīrs var palīdzēt jums veidot dārzu nojumes, instalējiet ārējos žalūzijas, paver terasi vai ietvi vai pat remontu jūsu bērnu batuts.
Sienas montāža
No sienas plauktiem, attēliem un televizoriem uz velosipēdu plauktiem un spoguļiem - ja jums ir nepieciešama palīdzība ar sienas montāžu, zvaniet stundas vīram. Lielākā daļa stundas vīra nodrošina savus rīkus, bet jums var būt jāmaksā par tādiem materiāliem kā skrūves vai turētāji smagiem priekšmetiem, piemēram, televizoriem un tā tālāk.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Meistars
Vincentas S.
profile image
Meistars
Filip S.
profile image
Meistars
Emilis O.
profile image
Meistars
Leonardas M.
profile image
Meistars
Darius F.
profile image
Meistars
Ričardas J.