Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Siltumsūknis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.522 reģistrēti profesionāļi
92.273 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Siltumsūknis

Vai jums ir nepieciešams serviss siltumsūkņu jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus siltumsūkņu uzstādīšanas ekspertus, pamatojoties uz zemes, gaisa un ūdens siltumu. Visaptverošas apkures sistēmas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: pēcgarantijas serviss un konsultācijas, ko sniedz kāds no mūsu 22.214 kurjeriem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc nomāt siltumsūkņu uzstādītāju caur Wilio?
Tuvojoties vēsiem mēnešiem, jums būs nepieciešams kaut kas efektīvāks, nevis pārnēsājama apkures iekārta. Pasūtiet siltumsūkņa uzstādītāju Wilio, lai instalētu jaunu gaisa / gaisa siltumsūkni. Tas ir ērtāk un ātrāk nekā pašpalīdzības instalācija, jo jūs varat nolīgt ekspertu, kurš var ātri un labot sistēmu darbībā. Ievietojiet savu pieprasījumu pēc WILIO. Neaizmirstiet iekļaut visas izšķirošās detaļas, piemēram, siltumsūkņu tehniskos parametrus, kāda veida siltumsūkņu pakalpojums jums ir nepieciešams, jūsu adrese, budžets un, kad vēlaties strādāt pabeigta. Pieredzējis darbuzņēmējs ar jums sazināties ar jums bez maksas. Katrā Wilio Installer jūs varat redzēt pārskatus un novērtējumus, lai palīdzētu jums izlemt, kurš atbilst jums. Kad jūs visvairāk Wilio uzstādītāja, tas nāk aiz jums, veiks vēlamo darbu, un jūs maksāsiet pēc tam. Mūsu platforma ļauj ērti atrast uzstādīšanas uzstādīšanu vai remontu siltumsūkņa, tāpēc nevilcinieties atrast savu instalētāju tieši tagad!
Vai man ir jānodrošina to instrumenti vai aprīkojums gaisa / gaisa siltuma sūkņa uzstādīšanai?
Ne. Jums nav jāsniedz nekādi instrumenti vai aprīkojums. Wilio santehniķis jūs varat baudīt, ir tehnika siltumsūkņi ar prasmēm, daudzu gadu pieredzi, un tā jau zina, kuri rīki ir nepieciešami darbam. Jūs ar jums dosiet uz darba vietu. Jums ir jāsniedz tikai siltumsūknis kopā ar visiem tā komponentiem un uzstādīšanas piederumiem, ko ražotājs ir piegādājis jums.
Cik ilgi tas veic siltumsūkņu un gaisa avota vai remonta pakalpojumu uzstādīšanu?
Remonts siltuma sūkņi var būt atkarīgs no nepieciešamo remonta apjoma - remonts var aizņemt vairākas stundas uz dažām dienām. Kopēja siltumsūkņa uzturēšana var ilgt visu dienu, jo tas ir sarežģīts process. Ja jūsu termiskajam sūknim ir nepieciešama stabila betona platforma, cepiet nākamajā darba dienā.
Vai Wilio instalētājs var palīdzēt man ar gaisa / gaisa siltumsūkņu uzstādīšanu un remontu?
Jā! Ja jūs pārdodat siltumsūkņa uzstādīšanu vai remontu un vienlaicīgi realizētu vairāk darba, bet jūs to neatrodat, mierīgi pēc palīdzības. Jūs varat atrast meistarus simtiem dažādu uzdevumu, pat neparastiem darbiem, piemēram, cauruļu tīrīšanu, izolāciju un ierīču remontu. Vienkārši izveidojiet pieprasījumu ar visām īpašajām vajadzībām, lai santehniķis varētu jums palīdzēt. Tas ir veids, kā jūs izveidojat savienojumu ar pareizajiem Wilio uzstādītājiem un novērst pārpratumus.
Vai siltumsūknis ir efektīvs?
Jā, ja siltumsūknim ir augsti augsts policists (jaudas koeficients). Testi secināja, ka siltumsūkņi rada vairāk siltumenerģijas, piemēram, elektroenerģijas patēriņu. COP 3 Termiskais sūknis var pārvērst 1 kilovatt enerģiju līdz 3 kilovētam siltumam - ir 300% vairāk enerģijas efektīvāka. Šis novērtējums nozīmē, ka šie siltumsūkņi, salīdzinot ar elektrisko krāsni vai katlu, ievērojami samazina mājas apsildes izmaksas.
Vai mans termiskais sūknis ieslēdzu visu dienu?
Mēs iesakām aktivizēt siltumsūkni un ļaujiet to ieslēgt, ja nepieciešams. Ja neesat mājās, tas var būt pārāk dārgi un neefektīvi atstāt siltuma sūkni. Ieteicamais veids, kā izmantot siltumsūkni, ir iestatīt taimeri, lai aktivizētu pusstundu pirms atgriešanās mājās un pusstundu pirms jūs pamosties no rīta.
Vai vienīgais siltumsūknis var apkurināt visu visu māju?
To nevar atbildēt vienkārši "jā" vai "nē". Jums jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, apsildāmā platība, jūsu mājas izvietojums, siltumsūkņa efektivitātes novērtējums. Jūsu pozīciju var parādīt arī tāpēc, ka siltumsūknis ar gaisa avotu lielā mērā ir atkarīgs no ārējās temperatūras un stāvokļa saules, ka tiešais starojums rada siltumu jebkurā telpā.
Pakalpojums
Kas ietver uzstādīšanas pakalpojumus un siltumsūkņus ar gaisa / gaisa siltumsūkņiem?
Siltumsūkņu uzstādīšanas pakalpojums satur nepieciešamos noteikumus siltumsūkņa iestatīšanai un novietošanai. Ja tas ir remonts, vispirms ir jāveic rūpīga siltumsūkņu pārbaude, lai noteiktu problēmas avotu un pēc tam veic atbilstošos remontus. Uzstādīšanas pakalpojumi var ietvert ārējā vienības izvietošanu turētājā, izgriezt cauruļu un izplatīšanas sienās, radiatoru uzstādīšanu un galu galā savieno vadību.
Āra iekārtu uzstādīšana
Galvenajai siltumsūkņa vienībai ar gaisa / gaisa sistēmu jābūt siltākajā vietā ārpus jūsu mājas, kas parasti ir zona vērsās pie saules. Jūsu tehniķis var atrast piemērotu vietu, ja vien tas netika noteikts ar jums. Ja nav stabilas platformas, kurai var ievietot paaugstinātu tērauda rokturi, daži siltumsūkņu tehniķi var izdarīt konkrētu pamatu, kas var radīt papildu izmaksas. Kad tie izveido stabilu platformu, turētājs novietots virs sniega trieciena un pēc tam pievienojiet ārējo vienību.
Cepeškrāsns caurumi un izplatīšana: radiatoru uzstādīšana
Jūsu nomātie santehniķi sagriež caurumus uz sienas blakus gaisa avota siltumsūknim, lai uzstādītu vadus un caurules. Vēl viens siltumsūkņa uzstādīšanas solis ir radiatoru uzstādīšana jūsu mājā. Šeit ir jāpievieno radiatori norādītajās vietās un pēc tam piestiprināt radiatorus rokturim.
Caurules un vadu pievienošana
Jūsu siltumsūkņu metodes vispirms izslēgs jūsu māju. Viņi mēra un samazina vadus piemērotam garumam un platumam, pēc tam pievienojiet tos radiatoram, ķēdes pārtraucējam, vadības panelim un ārējai vienībai. Cepeškrāsns tiek mērīts, netīrumi un instalēšana. Pēc tam cepeškrāsns ir savienots ar radiatoru un atbilstošu apkures sistēmu.
Siltuma sūkņa testēšana
Kad instalēšana ir pabeigta, instalētājs ir testēšana. Var pārbaudīt, vai sprieguma un termiskā jauda ir nepieciešama līmenī. Ja sistēma neizdodas vai termiskā veiktspēja un spriegums nav pareizajā līmenī, siltumsūkņu metodes izslēdz sistēmu un jaudu. Pārbauda, ​​vai instalēšana nav notikusi, un pēc tam veiks nepieciešamos remontus. Santehniķi darbojas, līdz siltumsūkņu sistēma nedarbojas perfekti.
Siltumsūkņu remonts
Apturot siltumsūkni ar gaisu / gaisu, siltuma sūkņu paņēmieni var veikt diagnostikas testus. Var veikt rūpīgu padziļinātu pārbaudi un uzzināt iemeslu, kāpēc sistēma nedarbojas pareizi vai vispār nedarbojas. Pēc tam, kad atradīsiet problēmas cēloni, tas darbojas uz atbilstošajiem remontiem.