Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mājas kinozāle
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.299 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mājas kinozāle

Vai jums ir nepieciešams mājas kinozāles uzstādīšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus kabeļu, audio un televīzijas ieklāšanā un iegulšanā. Skaņas un atskaņošanas aprīkojuma uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt vairāk informāciju par pakalpojumiem: piegādes izmaksas, TV turētājs, audio interfeiss, kas maksā vidēji 15-70 eiro, ko nodrošinās kāds no mūsu 20.227 meistariem kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Ugunsdrošie eksperti, lai instalētu mājas kinozāles caur Wilio
Pašlaik mēs dzīvojam laikā, kad katram pieņēmumam ir jāizveido kino savā mājā. Ar Ultra HD tehnoloģijām, kas piedāvā neticami skaidru attēlu, un pilnu telpisko skaņu mums ir ļoti liela pieredze mūsu mājsaimniecībās mūsu mājās. Mājas kinozāles sistēmas pēdējos gados ir aizvien populārākas. Šādas perfekta pieredzes uztraukums izrādījās diezgan lipīga. Lai gan mājas kinozāle ir pietiekami vienkārša, lai nopirktu, to savienojums un iestatījums ir salīdzinoši sarežģīts. Jums ir jābūt pienācīgām zināšanām par elektrotehniku, lai pārliecinātos, ka viss ir saistīts saskaņā ar lietotāja rokasgrāmatu (manuālo.) Atkarībā no vēlamā iestatījuma, iespējams, būs jāinstalē konsoles sienām vai atjaunot elektrisko instalāciju, lai iegūtu kabeļus kur jums ir nepieciešams. Kā izvairīties no problēmām ar vilkšanas kabeļiem? Pašlaik ir pieejami arī mājas kinozāle ar bezvadu aizmugurējiem skaļruņiem un bezvadu subwoofer. Mājas kinozāles sistēmas iestatīšana var izrādīties ar draudiem un nerviem. Tātad, kāpēc jūs riskējat? Iekšzemes teātra uzstādīšanai profesionāļi ir zināšanas un zināšanas, lai nodrošinātu, ka jūsu jaunā sistēma tiks pareizi iestatīta pareizi un pirmo reizi. Saglabājiet vilšanos un šodien jūs nākt - pasūtīt mājsaimniecības kino!
Kādi ir iekšzemes teātra instalācijas priekšrocības?
Tikai tas, ko jūs instalējat mājas kinozāles, jūs varat baudīt filmas, jo tās izskatās - ar liela ekrāna TV un telpisko skaņu, jūsu ģimenes privātumu, un bez jebkādām izmaksām un neērtībām, ka jums vajadzētu apmeklēt publisko kino.
Kas jums ir nepieciešams mājas kinozāles sistēmai?
Sāk pienācīgs mājas kino sākas ar augstas izšķirtspējas televīzijas (HDTV) - televīzijas signāla pārraides formātu ar ievērojami augstāku izšķirtspēju, piemēram, tradicionālos formātus - vai projektoru un telpisko skaņas sistēmu 5.1 (5 skaļruņi + subwoofer) vai valsts-of-the- the-the- the- the- Mākslas skaņas sistēmas 7.1 (7 un vairāk skaļruņi), skaņas zemes + subwoofer), kas ļaus jums izveidot lielu kino atmosfēru. Jūs varat pievienot savu pieredzi ar ērtiem elektriskām salokāmām sēdekļiem ar kausa turētājiem.
Kā darbojas mājas kinozāles iestatījums?
Mājas kinozāles tehniķis pārbaudīs jūsu mediju telpu un ieteiks jums vislabāk izmantot telpu un akustiku savā istabā. Viņi instalē jūsu TV vai projektoru, skaņas bārs un skaļruņi viens otru sviedīs un parādīs, kā tos kontrolēt.
Kāpēc nomāt mājas kinozāles profesionālu?
Mājas kinozāles iestatīšana var būt stresa, ja parasti nedarbojas ar visām tehnoloģijām. Profesionālā nodrošinās ātrāku savienojumu jūsu ierīcēm, paslēpt neestetas kabeļus, un nodrošinās vienmērīgu integrāciju un ierīces darbību.
Cik ilgi tas parasti notiek vietējā teātrī?
Mājas kinozāles instalēšana var aizņemt vairākas stundas (3 un vairāk) atkarībā no sistēmas sarežģītības un to, kas jums ir telpa.
Cik maksā mājas kinozāles iestatījumu?
Uzstādīšana un mājas kinozāles izmaksas apm. 50 €, televīzijas uztvērēja uzstādīšana apmēram 30 €, elektroinstalācijas un mājas kinozāles komponentu uzstādīšana klientā - 25 €.
Pakalpojums
Ko Iekšzemes teātra instalācija ietver?
Jūsu mājas kinozāle var būt vienkārša vai sarežģīta, saskaņā ar to, ko izvēlaties. Vai tas ir televizors ar lielu ekrānu un telpisko skaņu skaļruņiem vai pilnībā automatizētiem mediju telpas iestatījumiem. Tas viss ir par pareizās atmosfēras izveidi, kas jums būs autentisks skatīšanās skatīšanās pieredze, neatstājot mājas komfortu.
Projektora instalēšana
Izvēloties mājas kinozāles ekrāna (projektoru), telpas telpu, kurā tas tiks ievietots. Neatkarīgi no labas akustiskās, neliels ekrāns nenodrošina vēlamo efektu. Lielākā daļa projektoru ir uzstādīti uz griestiem, lai tos negrozītu un nodrošinātu patiesu vietējo teātra pieredzi. Jūs varat izvēlēties, ja jums ir ekrāns, kas var būt paslēpts, kad tas netiek izmantots, vai arī jūs pat varat izmantot tukšo sienu savā mediju telpā. Projektori ir ideāla izvēle lielām telpām un lielāku cilvēku skaitu. Tomēr, jums ir bloķēt dabisku gaismu optimālai izsekošanai.
TV uzstādīšana
Jūs varat izvēlēties augstas izšķirtspējas TV (HDTV) savā mājas kinozālē, lai atvieglotu gaismas un telpisko ierobežojumu dēļ. Jūsu metodes uzstādīts TV uz sienas, lai maksimizētu telpu telpu un turklāt jums nav nepieciešams skapji vai plaukti, lai to novietotu. Viņi parasti izmanto esošos barošanas punktus, bet brīdina jūs, ja jums ir nepieciešams veikt papildu elektrisko darbu, lai darbinātu visus komponentus vai instalētu citu antenas punktu. Uzstādīšanas metodes, ievietojot televizoru uz sienas, sver dabiskās gaismas un spīdumu avotus un konsultē jūs, kāda ir ideāla vieta, lai saglabātu maksimālo baudījumu no izsekošanas. Viņi beidzot slēpt visus kabeļus, sagriežot tuneli pie sienas un tās zarnas (izmantojiet plastmasas sliedi, kas ir piestiprināta pie sienas, televīzijas sienas ražošanu no ģipškartona ar apgaismojumu), lai izjauktu jūsu uzmanību.
Uzstādot skaļruņus un skaņu
Jūs varat sasniegt stratēģisku konfigurāciju, t.i. Lai sasniegtu pilnu telpisko skaņu, pienācīgi ievietojot skaņas svārkus, skaļruņus un pastiprinātājus. Pirmkārt, centrālais skaļrunis ir uzstādīts (virs vai zem TV, lai dabiski pamatotu skaņu no attēla virziena) un pēc tam izvietojat papildu skaļruņus un pastiprinātājus, kas nodrošina vislabāko skaņu. Jūsu audiovizuālais eksperts pārskatīs telpas akustiku un sēdvietu izvietošanu, lai nodrošinātu, ka visi skatītāji iegūtu optimālu akustisko pieredzi skatīties filmas vai klausīties mūziku.
Smart (Smart) mājas kinozāle
Mājas kinozāles automatizācija ietver nevainojamu visu tehnoloģiju integrāciju jūsu mediju telpā, lai noskatītos filmas pēc iespējas vieglāk. Integrētā automatizācija nozīmē, ka jūs varat kontrolēt visas tehnoloģijas mājā ar vienu vadītāju. Piemēram, praktiska funkcija ir multivides kontroles saskaņošana mediju telpā. Sistēma var integrēties viedā mājas sistēmā un satelīta TV, Netflix. Ideāls izveidojot vietējo teātri nozīmē, ka tikai viens draiveris, kas piedāvā bagātīgu izvēli straumēšanas iespējas vai vienlaicīgi sazināties ar ekranizēšanu, regulējot temperatūru vai apgaismojumu telpā, lai izveidotu pareizo atmosfēru. Televīzijas tehniķis mājas kinozāle atspoguļo visu smart ekosistēmu, lai jūs varētu nekavējoties straumēt savas iecienītākās filmas.