Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Mājas būvniecība
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.524 reģistrēti profesionāļi
92.298 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Mājas būvniecība

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums neapstrādātas būvniecības jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus rakšanas, pamatu, perimetra sienu un jumtu jomā. Holodoma cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet plašāku informāciju par pakalpojumiem: betona maisītājs, slēģu dēļi, rakšanas instrumenti, ko šajā kategorijā nodrošina viens no mūsu 25.293 celtniekiem.

Skatīt arī:Cenas
Noderīga informācijaKas jums jāzina
Ko nozīmē termins "bruto struktūra"? Craft aktivitātēs būvniecībā un atjaunošanā termins "bruto struktūra" attiecas uz būvniecības posmu pēc pabeigšanas bāzes kadrēšanas un pēc sākotnējo elektrisko iekārtu un ūdens iekārtu pabeigšanas, bet pirms sienām un griestiem ir noslēgti ar sienām. Tas ir punkts, kurā lielākā daļa no šiem darbiem vispirms pārbaudīs būvniecības inspektoru. Sienu un grīdas segumu neesamība ļauj vieglāk regulēt, ja neapstrādāta virsma neiztur kontroli vai ja homeowner dos komandu, lai mainītu projektu. Elektriskajā darbā tas nozīmē bruto būvniecību, ka visi elektriskie kabeļi tika pagarināti caur sienām un citiem rāmja elementiem, un tos ievieto sienu un griestu kastēs. Slēdži, kontaktligzdas, gaismas un citas ierīces nav savienotas - pārbaudiet šo disertācijas aspektu, tiks veikta pēdējā pārbaudes laikā. Santehnikas vadi nozīmē, ka visas ūdens apgādes un ūdens caurules tika veiktas caur urbjiem caurumiem sienās un citos rāmja elementos un ka visi cauruļvadi ir izgatavoti. Bet šajā posmā vēl nav instalēti izlietnes, baterijas vai citi piederumi un beigu elementi. Bruto struktūra ir jāpabeidz pirms pirmās vizītes ēkas inspektorā, barošanas līnijas vai ūdens caurulē. Šīs pārbaudes iederas tipisku darbplūsmu, piemēram, šādi: sienas, grīdas un griestu sistēmas ir būvētas un atstātas atvērtas. Vēl nav uzstādīts ģipškartons. Elektriķis ievadīts un vada elektrisko vadu no izplatīšanas skapja uz dažādiem parametriem, piemēram, ligzdām un gaismas slēdžiem. Katrā kabinetā vads paliek ar tukšiem un nesaistītiem. Aptuveni tajā pašā laikā santehniķis nāk un vada piegādes un drenāžas caurules caur sienām un zemākām grīdām izlietnē virtuvē un vannas istabā, dušas stūri, vannas, veļas, utt. Inspektori veic pirmo apmeklējumu un apstiprina vai apturēt darbu. Ģipškartona uzstādītāji nāk klauvēt un pabeigt ģipškartonu. Elektriķis, santehniķis un citi amatnieki instalēt gala ierīces, piemēram, kontaktligzdas, gaismas un slēdži elektriķiem, izlietnēm, dušas un vannas uzstādītājiem. Inspektori aizņems otru apmeklējumu. Būvniecības atļauja ir apstiprināta ("likumīga") vai ne. Ja atļauja nav apstiprināta, pamatojoties uz uzstādīšanas problēmām, darbs ir jālabo. Inspektori atgriežas, līdz tie ir apmierināti ar darbu. Visi būvniecības speciālisti pieeja galīgajām pārbaudēm, cerot, ka iekārta ir galīga, nevis turpinās. Tas pats būtu jāmaksā par katru māju īpašnieku, kas veic pārbūves darbu. Darbs paveikts tieši un saskaņā ar specifikācijām vajadzētu būt tas, ko jūs uzdodat no katra amatnieka. Tomēr, ja inspektoram jāpasūta pārmaiņas vai ja Parlamenta klients prasa pārmaiņas, tas, ka darbs joprojām ir pieejams, atvieglos šo izmaiņu īstenošanu.