Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Virtuves iekārtas ielikšana, virtuves mēbeles
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.620 reģistrēti profesionāļi
93.513 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Virtuves iekārtas ielikšana, virtuves mēbeles

Vai jums ir nepieciešams serviss virtuves un mēbeļu montāžas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus transportēšanā, furnitūras sagatavošanā un virtuves un mēbeļu uzstādīšanā. Virtuves skapju, virtuves iekārtu un tehnikas uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: transporta izmaksas, krāsošana, santehnikas darbi, ko nodrošina kāds no mūsu 26.446 galdniekiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Pakalpojums
Moduļu virtuves iekārta
Moduļu virtuves sniedz jums konsekventu izskatu jūsu virtuvi ar standarta izmēriem un konvertējot skapjus, policiju un galdus, no kuriem jūs varat izvēlēties. Moduļu virtuves ir uzstādītas vieglākas nekā parastās virtuves, bet, ja jūs neesat crafting veids, jūs varat izvairīties no stresa un problēmu, ka jūs atradīsiet profesionālu instalēt Ikea virtuvi jūsu apkārtnē.
Pielāgot pielāgotu virtuvi
Pielāgota virtuve ir izgatavota, lai atbilstu jūsu pieejamo telpu un jūsu personību. Uzstādītāji, lai pielāgotu virtuves līnijas mērīšanas un griešanas skapjus un soliņus Par precīzu izmēru jums ir nepieciešams materiālā jūsu izvēles. Tuvo virtuves iekārtu uzstādīšana vairāk un aizņem ilgāku laiku nekā standarta virtuves uzstādīšana, bet dizaina regulēšana ir tā vērta.
Virtuves skapja uzstādīšana.
Ja vēlaties tikai nomainīt skapjus, virtuves skapja ražotājs var ražot un instalēt pielāgotus skapjus, vai arī jūs varat vienkārši nolīgt katu, lai instalētu jau iegādātos modulāros skapjus. Ministru kabineta ražotāji ņems vērā esošo stilu jūsu virtuvē un klausīs jūsu idejas, lai ierosinātu ideālu uzglabāšanas risinājumu.
Virtuves izlietnes uzstādīšana
Jauns virtuves izlietne nomaiņa vai uzstādīšana ir viena no sarežģītākajām virtuves instalācijas daļām, kurām nepieciešama virtuves izlietnes uzstādītāja vai specializētā uzstādītājs. Pirms jauna izlietnes uzstādīšanas un krāna augi tīrot ūdens caurules un noņemiet veco blīvējuma masu. Pārliecinieties, vai tas ir pareizi noslēgts, lai izvairītos no ūdens noplūdes un turpmākiem bojājumiem.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs rezervējat virtuves uzstādīšanu caur Wilio?
Vai jūs instalējat pielāgotu virtuves vai standarta virtuves bloku, virtuves iekārta jānodrošina kvalificēts profesionāls. Ne tikai pārbaudīs, vai jūsu skapji ir vienādi, bet arī novērš iespējamo risku jums un jūsu ģimenei. Jūsu virtuves piegādātājam var būt ieteicamo uzstādītāju saraksts, vai arī jūs varat ietaupīt naudu, nesamazinot kvalitāti un nomāt savu profesionālo tuvu jums caur Wilio. Jūs varat atrast instalētājus, kuri var instalēt visu veidu virtuves veidus. Ievadiet brīvo pieprasījumu un sazinieties ar uzticamiem ekspertiem, kas piedāvā uzstādīšanas virtuvi pie jūsu apkārtnes par nepārspējamu cenu. Pieredzējis amatnieku var pārbaudīt, lai jūs izlasītu pārskatus no iepriekšējiem klientiem, lai pārliecinātos, ka jūsu virtuves uzstādīšana ir drošā rokās.
Cik ilgi tas aizņem virtuves instalēšanu?
Tas ir atkarīgs no instalētās virtuves veida. Moduļu virtuļu uzstādīšana ir īsāka nekā virtuves pielāgota uzstādīšana. Jūsu virtuves santehniķis jums nekavējoties Pēc konsultāciju, tas sniegs aplēsi par to, cik ilgi darbs ilgs.
Kādi citi pakalpojumi ir iekļauti instalācijā?
Pirms jūs varat izmantot savu jauno virtuvi, jums ir nepieciešams to savienot Elektroenerģijai, ūdenim un citiem inženiertīkliem. Jautājiet savam uzstādītājam, vai šie pakalpojumi ir iekļauti uzstādīšanas izmaksās, vai ja jums ir nepieciešams nolīgt elektriķi, santehniķi vai citu ekspertu.
Kāda ir virtuves iekārta?
Virtuvēs ir visas formas un izmēri. Izvēloties starp kompaktajām virtuvēm, U vai L-formas virtuvēm un citām virtuvēm vajadzētu domāt par jūsu telpiskajām iespējām, to cilvēku skaitu jūsu mājās un kā jūs plānojat izmantot virtuvi.
Vai man ir nepieciešama pielāgota virtuve?
Pielāgotas skapji un soliņi maksā vairāk nekā moduļu virtuves iekārtu, bet tie varētu būt nepieciešami, ja jūsu virtuvē nav standarta izmēra vai ir īpašs stils vai virsma. Jūsu virtuves uzstādīšana ir sarežģītāka nekā standarta virtuves uzstādīšana un prasa profesionālu profesionālu pieredzi.
Vai ir nepieciešams nojaukt sienas?
Ja jūs plānojat rekonstruēt vecāku māju, jūs varat uzskatīt, ka jūsu jaunā virtuve ir pārāk slēgta. Lai atvērtu izskatu, kas ļauj brīvi gaisa plūsmu un gaismu, būs nepieciešams noņemt iekšējo sienu. Jautājiet virtuves instalētājam, ja tas piedāvā šo pakalpojumu vai ja jums ir nepieciešams sazināties ar celtnieku atsevišķi.
Cik maksā virtuves instalēšanas izmaksas?
Virtuves cena var ievērojami atšķirties atkarībā no iekārtas sarežģītības. Standarta virtuve vai moduļu virtuves iekārta ir lētāka nekā pielāgota virtuve. Wilio ir vidējās izmaksas, uzstādot virtuvi no 80 līdz 585 eiro.
Ko dara virtuves uzstādītāji?
Saskaņā ar viņu vajadzībām jūs varat nolīgt konsultantu virtuves dizainam, kas pārvaldīs visu jūsu renovācijas virtuvi un koordinēs to ar citiem ekspertiem, vai arī jūs esat tuvākais Stolla, santehniķis vai cits licencēts profesionāls, lai instalētu skapjus, izlietnes un apgūt citu kompleksu Uzdevumi, kurus nevēlaties darīt paši.