Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Virtuves pārbūve
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.619 reģistrēti profesionāļi
93.500 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Virtuves pārbūve

Vai jums ir nepieciešams serviss virtuves remonta jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus speciālistus oriģinālās virtuves bloka izņemšanā, jaunas virtuves iekārtas izgatavošanā un montāžā, tehnikas pievienošanā, uzstādīšanas darbos un krāsošanā. Virtuves remonta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: atkritumu savākšana, ierīču iegāde, elektrības un gāzes pārbaudes, ko nodrošina viens no mūsu 26.071 celtniekiem kategorijā

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs rezervējat virtuves rekonstrukciju caur Wilio?
Lielākā daļa ģimeņu pārņem jūsu virtuvi vai vajadzības atjaunināt virtuvi katru 10 - 15 gadus vecs. Tātad, ja jums šķiet, ka jūsu virtuvē ir nepieciešama izmaiņas atjaunot virtuvi. Profesionālā virtuves renovators veicīs jūsu rekonstrukciju ātrāk un augstākā līmenī un var tikt saglabāts naudu. Profesionāļi var apstrādāt visas detaļas, kas jāierobežo papildus žonglēšanai starp darbu, bērniem un dzīvi, kas nav uzturēta iestrēdzis virtuvē. Jūsu virtuves rezervēšana caur Wilio ļauj piekļūt tūkstošiem kvalificētu vietējo komersantu jūsu budžetā. Jūs atradīsiet pieredzējušu ekspertu, kurš var apstrādāt visu darbu no plānošanas pēc pabeigšanas vai tādiem, kas apstrādās uzdevumus, kas nepieciešami, lai palīdzētu.
Noma profesionālu renovator virtuvi vai veikt atjaunošanu virtuvi par savu?
Profesionālās renovator servisa virtuves noma ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku, izvairīties no traumām un sasniegt profesionālāko apdari, un pat pasaules jaunākajām amatniecībai būs nepieciešams profesionāls atbalsts rekonstrukcijas laikā no plateriem un elektriķiem.
Kā es varu sagatavoties virtuves rekonstrukcijai?
Vispirms pārbaudiet vēlamo stilu, krāsas un kārtīgi sakārtojiet virtuvi un pēc tam plānojiet savu budžetu atbilstoši. Jūsu renovācijas laikā jums būs jāsagatavojas dzīvei bez virtuves, lai jūs rezervētu uzglabāšanas telpu un ieguldītu elektriskajā pannā, lai ceptu un sagatavotu vismaz trokšņa un putekļu mēnesi.
Kādi ir soļi, lai atjaunotu virtuvi?
1. Izvēlieties dizainu, materiālus un iestatiet savu budžetu. 2. Noņemiet nomainīt esošās virtuves daļas. 3. Ja nepieciešams, veiciet santehnikas un atjaunināt elektriskās iekārtas. 4. Instalējiet jaunas flīzes, virtuvi, apgaismojumu un ierīces.
Pakalpojums
Kas ietver virtuves renovāciju?
Katrs virtuves renovācijas projekts sākas ar plānošanu un dizainu. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kuri elementi, kurus vēlaties mainīt, noņemt un atjaunināt un cik daudz tas, iespējams, stāvēs, jo jums, iespējams, nav veikt korekcijas budžetā. Ja dažas daļas joprojām ir Labā stāvoklī un ir saskaņā ar jauno dizainu, jūs varat tos saglabāt, jo tie ir un izmantot savu budžetu papildu funkcijām. Pēc renovācijas plānošanas (un pārvietojot visu pārtiku un ēdienus) būs turpmāki pasākumi, lai atkarīgi no tā, ko esat iekļāvis jūsu plānos:
Jūs nojaucāt savu esošo virtuvi
Pirmais solis, kas padarīs jūsu ekspertu parasti noņemot jūsu esošo virtuvi vai jebkuras tās daļas, kas jums neļauj. Tas sāksies, noņemot esošās durvis un kabineta stendus, kam seko durvis un logi. Pēc tam izslēdziet jaudu un noņemiet iebūvētās ierīces un lampas. Ja jūs apmainīsieties ar sienas paneļiem un grīdām, tiks noņemts kā pēdējais. Jums būs nepieciešams droši saglabāt visu, ko vēlaties saglabāt, un var būt nepieciešams organizēt atkritumu apglabāšanu, lai atbrīvotu instalācijas telpu.
Jaunu ierīču instalēšana
Kad jūs iegādājaties jaunās ierīces, piemēram, cepšanas caurules, plīts plāksnes, ventilatori un gaismas, parasti būs jāinstalē kvalificēts elektriķis. Tie sāk izslēgt jaudu, ūdeni un gāzi. Tad viņi instalē savu jauno ierīci, pārbaudiet, vai tā ir droša, droša un līdzsvarota un pēc tam pārbaudiet tās funkcionalitāti. Kad ierīces instalēšana ir pabeigta, jauda ir ieslēgta vēlreiz.
Jauna grīdas uzstādīšana
Uzstādot jaunus virtuves grīdas, lielākā daļa cilvēku izvēlas viegli tīrāmas un izturīgas iespējas, piemēram, flīzes, šīferis vai linolejs. Pēc esošo grīdu noņemšanas jūsu grīdas segumu piegādātājs tiks noņemts no putekļiem un netīrumiem. Ja kādas problēmas ar augstumu vai grīdas līmeni, būs nepieciešams, lai līdzsvarotu grīdu un pēc tam sagatavot virsmu ar skaņas izolāciju, mitruma barjeru. Jūsu grīdas santehniķis piemēro līmes vai cementu, lai pievienotu jauno grīdu. Pēc visu grīdu uzstādīšanas viņi vēlreiz pārbaudīs, vai viss ir vienāds, un visas malas ir aizzīmogotas, pirms flīžu uzstādīšanas un apdares, ka nav atstarpju starp jūsu grīdu un skapi.
Skapju instalēšana
Skapji ir jūsu virtuves centrs, tāpēc ir vērts ieguldīt profesionālā instalācijā. Parasti nozpašu vai kabineta santehniķis pārbauda virtuves izkārtojumu, pārbauda, ​​ja jums ir visi gabali un pēc tam sāk uzstādīt skapjus. Katrs skapis pievienoja vienu otru un arī uz sienām. Izmantojot garu līmeņus, pārbaudiet, vai katrs horizontālais skapis ir gatavs instalēt darba virsmu.
Jaunu dēļu uzstādīšana
Kad jūsu skapji ir jūsu vietā, viena kvalificēta mākslā var pievienot savu jauno plāksni. Atkarībā no jūsu virtuves izkārtojuma jūs varat iegādāties standarta virtuves mašīnu veikalā. Pretējā gadījumā jums būs jāpielāgo esošā plāksne vai jāinstalē plāksne, kas veidota, lai tas atbilstu jūsu telpai. Darbvirsmas uzstādīšana ir balstīta uz darbvirsmas uzstādīšanu uz jūsu skapjiem un sienām, pirms tā to nodrošina vietnē, izmantojot līmi, skrūves un konsoles. Visbeidzot, darba virsmas uzstādītāja blīvē visas malas un attīra visus atkritumus.