Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Grīdu meistars
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.072 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Grīdu meistars

Vai jums ir nepieciešams ieklāšanas vai grīdas nomaiņas pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus uzmērīšanai, sākotnējās grīdas noņemšanai, virsmas izlīdzināšanai, jaunas grīdas ieklāšanai. Bruģa ieklāšanas un nomaiņas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: izlīdzināšana, hermētiķis, blīve un sloksnes, ko nodrošina viens no mūsu 29.814 padevējiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt grīdas ekspertu Wilio?
Vai jums ir nepieciešams likt grīdu vai aizstāt to jaunam? Wilio jūs atradīsiet ekspertus dažādiem grīdu veidiem un virsmām, ieskaitot koksni, laminātu, linoleju, flīzes, betonu, epoksīdu un citu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams grīda jūsu mājās, birojā vai biznesa telpā, jūs atradīsiet profesionālu, kas jums ieteiks risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām, budžetam un izskatās lieliski. Wilio palīdzēs jums ne tikai atrast ekspertu, kas padara izvēlētu grīdas kvalitāti, bet arī, lai saglabātu piedāvājumus no labākajiem nominālajiem meistariem, lai novietotu jebkuru grīdu no apkārtnes.
Kādus pakalpojumus man dara grīdas slāni?
Visbiežāk tas ir veco grīdu noņemšana un jaunu stāvu ieklāšana. Kā daļu no šī darba, patērētājs var, ja nepieciešams, bilance bāzes slāni grīdas, uzstādīt siltumizolāciju, hidroizolāciju un pēc tam nomainīt grīdu jaunajam.
Kādi materiāli parasti tiek izmantoti grīdām?
Visbiežāk sastopamie iekšējie grīdas materiāli ietver lamināta peldošās grīdas, flīzes, paklāji, koka parkets, vinila, korķa vai kokapstrādes un akmens kā ārējie risinājumi.
Kā es varu saņemt bezmaksas grīdas seguma piedāvājumus?
Wilio ļauj viegli iegūt un salīdzināt dažādus piedāvājumus, lai uzliktu grīdu. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, kurā jums būs nepieciešams darīt, un sākt saņemt bezmaksas piedāvājumus no vietējiem grīdas profesionāļiem dažu minūšu laikā. Tad vienkārši salīdziniet izvēlnes un izvēlieties izvēlni, kas ir piemērots jums.
Kādi instrumenti un aprīkojums izmanto grīdas slāņus?
Rīki un aprīkojums, ko izmanto, lai uzstādītu grīdu, atšķiras atkarībā no grīdas tipa, bet visbiežāk tas ir āmurs, skaitītājs, perforators, urbis, zāģis, griezējs, krīts, spirta līmenis un lāzera radiators.
Cik maksā grīdas izmaksas?
Precīza cena būs atkarīga no grīdas, grīdas veida un sarežģītības un laika grūtības. Cena var ietekmēt arī to, vai tas ir tuvumā vai ir jānāk no lielāka attāluma.
Kāpēc man vajadzētu nolīgt meistaru no Wilio un nevis bizness?
Viens kvalificēts mākslā var labāk pielāgot savas vajadzības un laika iespējas. Turklāt jūs izvēlaties no vairākiem piedāvājumiem par Wilio, lai jūs zināt kvalitatīvu darbu par saprātīgu cenu. Turklāt jūs varat izlemt, kur iegādājaties materiālus, kurus var ietaupīt vēl vairāk.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Ir daudz veidu grīdas. Rakstiet, lai ievadītu visprecīzāko aprakstu, kāda veida grīdas tiks izskatītas un kādā mērā tas ir tas, ko pašreizējais stāvs ir saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Kādus grīdu veidus es varu izvēlēties?
Betona grīdas Viens kvalificēts mākslā, ko mēra uz betona grīdām, var izšļakstīties jaunus betona grīdas vai mainīt esošo grīdu izskatu, pulējot betona un epoksīda pārklājumus, lai piegādātu krāsu un struktūru. Atkarībā no tā, kas būs jādara, tas var strādāt ar betonu, mikseri, slīpēšanu un poļu uz grīdas vai epoksīda. Koka peldošie grīdas un parkets Peldošos grīdas ir daudz priekšrocību, un jūs varat izvēlēties no dažādiem stiliem, turklāt var salīdzinoši viegli fiksēt, ja ir bojājums vienai kuģa. Vides vai īpašas iespējas, piemēram, ir pieejamas arī. mitra izturīgs bambusa grīdas vai korķa. Ir iespējams arī instalēt skaņas izolāciju, lai samazinātu troksni. Pēc uzstādīšanas peldošo grīdu var viegli uzturēt. Atkarībā no konkrētā grīdas tipa ir iespējams vienkārši uzglabāt to uz līdzenas virsmas vai pielīmēts augstākai stabilitātei un zemākajam uzlabotajam troksnim. Priecīgs paklājs. Vecais paklājs jānoņem, uzstādot paklājus. Paklāju noņemšana var būt putekļaina un izaicinoša, tāpēc kapteinis izmantos pūļus vainot paklājus un nažus, lai samazinātu paklāju. Ja izolācija ir labā stāvoklī (vai nav nepieciešams), var uzlikt jaunu paklāju tieši uz tā. Tas stingri nospiež paklāju telpas malās un stūros un berzēt lieko materiālu. Flīžu grīdas Flīzes ir populāras galvenokārt vannas istabā un virtuvē, jo tie vienkārši tiek saglabāti tīri. Pirms flīžu uzstādīšanas esošais grīda vispirms jānoņem. Tad ir nepieciešams līdzsvarot virsmu. Pēc flīžu izvietošanas un līmes izārstēšana tiek uzklāta uz locītavām starp flīzēm, lai veidotu ūdensnecaurlaidīgu ne-sausu virsmu. Lamināts, vinila un linolejs Uzstādot vinila grīdu, linolejs vai lamināts sākas ar veco grīdas segumu un vienkāršo plākšņu noņemšanu. Lamināta grīdu parasti ir viegli noņemt, bet atkarībā no izmantotajām līmēm var būt nepieciešami ķīmiski šķīdinātāji. Pēc virsmas tīrīšanas grīdas ir saskaņotas un sagatavotas ar nepieciešamo pamatni un izolāciju. Grīda ir novietota, ka tas virzās no vistālākajām durvīm stūrī, un ir svarīgi, ka nav ekskursijas un ka finiša grīda ir gluda un vienāda.
Kāda veida darbu grīdas ieklāšanas daļa?
Grīdas virsmas sagatavošana uzstādīšanai
Pirms jauna grīdas uzstādīšanas, jums ir nepieciešams, lai sagatavotu grīdas virsmu, lai instalētu vai labotu to. Dažreiz ir nepieciešams noņemt iepriekšējo grīdas materiālu, vienlaikus tīrot iepriekšējā stāvā paliekas, nokasīt, sasmalcināt un kompensēt nevienlīdzību. Lai izveidotu tīru un vienmērīgu virsmu, var būt nepieciešams aizpildīt plaisas no hermētiķu, cementa vai izmantot zemo stāvu telpā.
Grīdas materiālu mērīšana, griešana un sajaukšana
Uzklājot grīdu, ir nepieciešams pareizi novērtēt daudzumu, mērīt un samazināt grīdas materiālus, lai tie atbilstu norādītajam grīdas uzstādīšanas plānam. Ja nepieciešams, līmes izmantošana jaukt un vienmērīgi jāpiemēro substrāts, lai būtu jauna grīda, kas atrodas tālāk. Ja bruģēts grīda ir nepieciešama, lai pieminētu pareizo javu, kas nepieciešams, lai instalētu flīzes. Ir nepieciešamas īpašas grīdas apstrādes procedūras, piemēram, uzstādot elektriskās apkures folijas vai karstā ūdens grīdas apsildi vai piemērojot hidroizolāciju.
Izveidojot vēlamo modeli
Lai pareizi uzstādītu jauno grīdu, bieži vien ir nepieciešams norādīt dažādu modeļu izplatīšanu, lai izdarītu vadotnes līnijas un asis. Tikai tad ir iespējams likt grīdu tā, lai atsevišķās flīzes vai plāksnes veidotu vēlamo modeli.
Jauna grīdas uzstādīšana
Paklāji, linolejs, lamināts, koks, betons un flīzes tiek izmantoti, kad tiek parādīts jaunais grīdas. Grīdas slāņi papildus šiem materiāliem izmanto citus elementus un materiālus, piemēram, hermētiķus, nivelizāciju, līmes, izolācijas folijas, javas lietās, silikoni un cokozi.
Virsmas modifikācijas grīdas
Kad grīda ir noteikts kapteinis, pārliecinās, ka nav burbuļu vai citu kļūdu. Ja grīdas tips prasa grīdu pilnīgu, piepildot savienojumu ar tmel vai cementu. Tas var arī veikt papildu apdari, izmantojot slīpmašīnas, lakas, eļļas un grīdas vaski.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Grīdu meistars
Karolis R.
profile image
Grīdu meistars
Vincentas Q.
profile image
Grīdu meistars
Erikas O.
profile image
Grīdu meistars
Jonas U.
profile image
Grīdu meistars
Dominykas K.
profile image
Grīdu meistars
Tomas K.