Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Lampu uzstādīšana
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.619 reģistrēti profesionāļi
93.459 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Lampu uzstādīšana

Vai jums ir nepieciešams serviss apgaismojuma uzstādīšanas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitātes ekspertus, uz kuriem koncentrēties, izvēlēties pareizo gaismekli un to uzstādīt. Apgaismojuma uzstādīšanas cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: piegādes izmaksas, slēdžus un spuldzes, ko nodrošina viens no mūsu 26.782 kategorijas meistariem.

Skatīt arī:Cenas
Papildu pakalpojumiPapildu pakalpojumi
Dizaina apgaismojuma dizains Apspriešanās un jaunu gaismekļu izvēle Montāža laika skapī Veco vai bojāto gaismekļu remonts Servisa apgaismojums Plugs uzstādīšana
Kas ir daļa no normālas montāžas gaismas?Iekļauts darbaspēks

Elektriskā tīkla pārbaude Jaunu apgaismojuma kvalitāte, studiju specifikāciju gaismekļi Gaismas vadu dizains Konsultācijas ar gaismekļiem Paši montāžas lampas Savienojot gaismekļus slēdžus.

Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu Wilio montāžā?
Vai jūs atdzīvināsiet telpas ar jaunām gaismām? Jaunu apgaismojuma uzstādīšana jaunā ēkā vai sākotnējā apgaismojuma nomaiņa nav vienota problēma vairumam mājsaimniecību. Tas ir profesionāls darbs, kas prasa pieredzējušu profesionālu un tādējādi labāko elektriķis vai citu tehnisko ekspertu šajā jomā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jaunas ēkas, kāpņu vai pagalma apgaismojums ģimenes mājas priekšā, prasmīgi un prasmīgi paņēmieni precīzi zina, kā to izdarīt.
Kādas prasmes ir elektriķis vai svīšana.
Prasmīgs elektriķis var ne tikai uzstādīt gaismekļus, lai darbotos nevainojami, bet arī var uzstādīt kontaktdakšas, drošinātājus vai sadales skapi. Arī pārbaudīt esošās elektropārvades līnijas vai liekot pārsprieguma drošinātājus viņam nav problēmu. Ziņas, piemēram, LED jostas vai LED dienasgaismas spuldzes ir par reālu personu rotaļlietu. Tas palīdzēs, konsultēt un profesionāli sadarboties ar ārējo apgaismojuma izveidi ap māju vai dārzā vai dārza lapeni. Jūs varat paļauties uz to, kad uzstādot gaismekļus ne tikai interjerā, bet arī ārpusē.
Kā atrast labu elektriķi?
Wilio pieprasījuma izveide ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast ērtu un vēlas elektriķi pie jums. Wilio palīdzēs jums atrast ekspertu, ko var pielāgot un darīt visu darbu, kas jums nepieciešams, piemēram, piesaistot lampas ārpuses un telpās.
Kāds darbs ir elektriķis?
Elektriķis visbiežāk pārbauda esošās elektropārvades līnijas un drošinātājus un pēc tam pievienojas vēlamajai lampu montāžai. Tomēr, ja nepieciešams, tā var ierosināt vai konsultēt risinājumus dažādām situācijām, kas saistītas ar montāžu vai atrašanās vietu un apgaismojumu un apgaismojumu un lampām. Tāpat tas var pareizi izlabot kontaktdakšas, drošinātājus un izplatīšanas skapjus.
Kad zvanīt elektriķim?
Visizplatītākie klienti novērtēs profesionālo palīdzību, uzstādot gaismekļus, kad viņi nezina padomu. Ja jūs pašlaik esat elektriķis vai cits tehniskais darbinieks, ir vēlams zvanīt kādam, lai izsauktu šo pakalpojumu, lai uzstādītu gaismekļus, patiesi saprot. Arī tad, ja vien jums nav skaidri, jo jūs atrisinātu apgaismojumu, pareizais eksperts ieteiks jums dažādus apgaismojuma variantus un izskaidro atsevišķu lampu priekšrocības.
Vai man ir nepieciešams iegādāties savas gaismas uz priekšu?
Lielākā daļa klientu vēlas uzstādīt iepriekš noteiktu veidu un gaismekļu vai apgaismojuma veidu. Tomēr, ja jums nav izlemt vai nav pārliecināts, ja gaismas iederas jūsu telpās noteikti ļaus jums konsultēties no eksperta, kas ir saprotams. Elektriķis zina, jūs ieteiktu, kāda veida gaismas iederas ārpusē un to, ko interjerā. Tas var arī profesionāli izvērtēt, vai jūsu telpās tiek izmests silts vai auksts apgaismojums. Vēl viens apgaismojuma veids tiks labi pasniegts, ēdot virtuvi un cita veida pārvēršot jūsu dzīvojamo istabu pareizi. Ja jūs nezināt padomu pats, mēs iesakām jūs informēt jūs profesionāli, vai šis pakalpojums sniedz un vai tas ir pietiekami daudz laika, lai jūs konsultēties.
Vai nepieciešams regulārs servisa lampas pakalpojums?
Lielākajai daļai klientu ir uzstādīt lampas un, ja viņi joprojām strādā un nenotiek nekādus traucējumus, tie vēl nav tālāk. Tomēr gaismekļi ir piemēroti vismaz reizi divus gadus, lai pārbaudītu vai nomainītu to labāku vai ekonomiskāku. Elektriķis noteikti apmācīsies elektrisko tīklu, bet arī ierosina piemērotas gaismas alternatīvas. Tāpēc ir lietderīgi regulāri apkalpot gaismas.