Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Atslēdznieks

Vai meklējat atslēdznieku, kas remontētu, nomainītu slēdzeni? Šajā kategorijā mums ir 19.318 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.312 reģistrēti profesionāļi

85.260 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Atslēdznieks

Vai jums ir nepieciešams atslēdznieka pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus durvju atvēršanā, auto atvēršanā, slēdzeņu nomaiņā, atslēdznieka darbos. Galveno pakalpojumu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: izbraukšana ārpus noteiktās zonas, jaunas slēdzenes izmaksas, rezerves atslēgu izgatavošana, ko nodrošina kāds no mūsu 19.318 atslēdzniekiem attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas

32.312 reģistrēti profesionāļi

85.260 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc jūs rezervējat atslēdznieku caur Wilio?
Satiksmes darbs ir neizbēgami steidzams jautājums. Neatkarīgi no tā, vai esat izveidojis savu māju vai iemeslu, lai apmainītos ar Chateau, jūs, iespējams, vēlaties, lai darbs saprastu pēc iespējas ātrāk. Tas var novest daudz uz to, ka tie ir vienkārši pirmie atslēdznieki, kas būs pieejami. Šī steidzamība var izraisīt minēto darbu, lai pārietu. Tiem, kam ir nepieciešams, lai palīdzētu atslēdzniekam, tas piedāvā Wilio zelta vidējo ceļu starp ātrumu un cenu. Wilio ir tiešsaistes platforma, kas apvieno profesionāļus (piemēram, atslēdzniekus) ar atsevišķiem klientiem vai organizācijām, ir nepieciešama apkalpošanas piegāde. Meklējot kvalitatīvu atslēdznieku par saprātīgu cenu, nekad nav bijusi vieglāka. Viss, kas Jums jādara, ir ievadīt Wilio tīmekļa vietnē vai mobilajā lietojumprogrammā, kas jums jādara un jāgaida piedāvātie pakalpojumu sniedzēji, izmantojot Wilio platformu. Jūs saņemsiet pārskatīšanu un pārskatus par katru Atslēdznieku un bezmaksas piedāvājumu saņemšanas jūs saņemsiet nav saistoši. Viss process var aizņemt tikai dažas minūtes! Jūsu atslēga situācija var būt steidzama, bet tas nenozīmē, ka jums vajadzētu sagatavoties. Ar Wilio jūs varat atrisināt savas bloķēšanas problēmas lētas, ātri un smaidīt.
Kas ir kopīgi Atslēdznieku pakalpojumi?
Kopējie atslēdznieku pakalpojumi ietver picking (demontāža) slēdzenes, remonts un apmaiņa pils vai automašīnas durvīm. Tomēr tie var arī izstrādāt drošus bloķēšanas sistēmas (tostarp elektroniskās ieejas sistēmas) un veikt dzīvojamo un komerciālo ēku drošības revīzijas.
Vai atslēdznieks var atvērt / atbloķēt jebkuru slēdzeni?
Tas būs atkarīgs no pašu slēdzenēm un instrumentiem, kurai ir pieejams īpašs slēdzene. Lai gan daudzas standarta slēdzenes var izvēlēties ātri un viegli, dažreiz slēdzene ir veca vai tik sarežģīta, ka tā ir ātrāka pilī, lai urbtu un pārtrauktu mehānismu, lai piekļūtu mājās.
Ko jums vajadzētu darīt, ja jūs saņemat no savas mājas?
Vai jūs darījāt durvis uz māju vai dzīvokli? Vai jūs saņēmāt māju / dzīvokli? Apmeklējiet Wilio un ievadiet, ka jums ir nepieciešams pieejams atslēdznieks. Vietējais atslēdznieks jūs piesaistīs un izmantos pareizos rīkus ātri un droši nokļūt jūsu mājā / dzīvoklī, ar minimālu kaitējumu īpašumam.
Kas notiek, pasūtot Locksmith caur Wilio?
Kad Wilio platforma vienojas par sākotnējo cenu un informāciju par darbu, jūsu mobilais atslēdznieks apmeklē jūsu mājās vai automašīnu, lai novērtētu slēdzeni un pēc tam veic darbu. Ja ir neparedzētas problēmas, jūsu atslēdznieks ierosinās remonta metodi pēc situācijas novērtēšanas un apstiprina galīgo citātu.
Cik daudz ir LOCKSMITH vērts?
Vidējās atslēdznieku dienesta izmaksas ir aptuveni 50EUR; Tomēr cena būs atkarīga no darba sarežģītības un no tā, vai ir nepieciešams uzstādīt jaunas slēdzenes. Automobiļu atslēdznieks darbs var maksāt vairāk.
Pakalpojums

Ko mūsu atslēdznieks ietver?
Lai gan atslēdznieki bieži izmanto ārkārtas situācijās, jūs varat pasūtīt atslēdznieks un cita veida slēdzenes, kas saistītas ar slēdzenēm. Šeit mēs norādām dažādus uzdevumus, jūs varat pasūtīt atslēdznieks.
Avārijas atslēdznieks
Ārkārtas atslēdznieki ir pieejami īsā laikā un bieži strādā ārpus standarta darba laika. Ideālā gadījumā jūs vēlētos atrast savu apkārtni, lai nokļūtu jums pēc iespējas ātrāk un samazināt gaidīšanas laiku. Ārkārtas atslēdznieks vispirms mēģinās demontēt slēdzenes un saistvielas (tie apkalpo durvju drošību), lai atgrieztos jūsu mājās. Ja nevardarbīgas metodes neizdodas, daudzas atklātas slēdzenes var atvērt, urbjot slēdzeni ar turpmāku tūlītēju instalāciju jauno, lai saglabātu jūsu mājās.
Bojāto pilis remonts
Slēdzenes un atslēgas nedarbojas mūžīgi, izmantojot viņu nodilumu un bojājumus, viņi var pat pārtraukt. Lockman var palīdzēt jums ar Chateau uz jūsu ieejas durvīm, auto durvīm, garāžas vārteju, pastkasti un iekšējās durvis, kas ved uz istabām (pat uz logiem un bīdāmām durvīm). Kļūda (bojāta) bloķēšana vai nu pareizi, vai aizstāt to jaunam. Atcerieties, ka regulāras chateau slēdzenes paplašina savu dzīves laiku un ir arī labākais novēršana.
Pils uzstādīšana.
Ja jūs mate jaunu durvju, salauzta (bojāta) atslēga vai nav pārliecināts, ka jūsu pašreizējā drošības sistēma ir pietiekama, jums var būt nepieciešams instalēt jaunu slēdzeni. Tā ir laba ideja, ja esat pazaudējis atslēgas vai jums nav pārskata par to, kam ir piekļuve jūsu mājās. Atrodiet savu apkārtni, izmantojot Wilio Locksmith avārijas durvju atvēršanai un uzlabotas drošības sistēmas uzstādīšanai. Neaizmirstiet norādīt, kāda veida atslēga ir nepieciešams, lai uzstādītu, vai jums ir bloķēta, vai ja jums ir nepieciešams, lai nodrošinātu jūs ar atslēdznieku.
Auto atslēdznieks
Ja jūs sabojāt vai zaudēsiet automašīnas atslēgu vai bloķētu to savā automašīnā, jūs varat iznomāt (pasūtīt) automobiļu atslēdznieks. Tie palīdzēs jums atbloķēt automašīnu un nokļūt bloķētajā atslēgā vai aizvietot slēdzeni jaunam. Automātiskie atslēdznieki var arī palīdzēt instalēt auto slēdzenes, stiprinot automašīnu durvju rokturus un aizdedzes sveces.