Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio!

Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu

Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties

Kravu pārvadājumi

Vai meklējat materiālu nesēju? Šajā kategorijā mums ir 19.113 pakalpojumu sniedzēji. Sūtīt pieprasījumu.

Sāc

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.341 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Kravu pārvadājumi

Vai jums ir nepieciešams materiālu transportēšanas pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus būvmateriālu, mēbeļu un negabarīta preču transportēšanā. Transporta cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: vilkšanas aprīkojums, nospriegošanas siksna, preču iekraušana un izkraušana, ko nodrošina kāds no mūsu 19.113 pārvadātājiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas

32.332 reģistrēti profesionāļi

85.341 atrisināti projekti

4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums

226 512 lietojumprogrammu instalācijas

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc rezervēt savu piegādi savā apkārtnē, izmantojot Wilio?
Vai jums ir nepieciešams rezervēt piegādes pakalpojumus, lai jūs varētu viegli transportēt iepakojumus, dokumentus, bukletus, mēbeles vai celtniecības materiālus? Ietaupiet savu laiku un ļaujiet piegādi mums - dušas transportēt un transportēt, lai pielāgotu savu grafiku un piegādātu visu pareizajā laikā uz pareizo vietu. Piegādes pakalpojumi Jūs varat viegli rezervēt caur Wilio. Ar pieredzējušiem autovadītājiem, kuri ir gatavi pārņemt un nekavējoties piegādāt sūtījumu, jūs varat viegli organizēt. Šī metode noteikti ir visērtākā un vieglākā.
Kas padara van draiveri?
Vadītājs piegādā jūsu preces uzņemt un nodrošināt drošu piegādi uz iepriekš noteiktu atrašanās vietu. Lielākā daļa draiveru apstrādā, izmantojot gan piegādes, gan lielākus kravas automobiļus, kas nodrošina pietiekamu vietu, lai nodrošinātu lielākus sūtījumus vai lielāku preču daudzumu.
Kāpēc jūs rezervējat pasta vai sūtījumu pakalpojumus, izmantojot Wilio?
Wilio piegāde ir ērta un pieejama. Pateicoties zemajām slodzes un kontroles izmaksām, jūs varat pasūtīt un kad preces tiks piegādātas, jūs varat būt pārliecināts, ka jūs saņemsiet vislabāko servisu par super cenu.
Kādi uzņemt un piegādes pakalpojumus viņi visvairāk izmanto?
Visbiežāk sastopamie pakalpojumi ietver būvmateriālu, lielas mēbeles un sadzīves tehniku.
Kā vads tiks piegādāts, lai rīkotos ar manu pasūtījumu?
Van draiveris tiks rūpīgi apstrādāts ar jūsu pasūtījumu, nodrošinot, ka trausli priekšmeti ir pareizi iepakoti un aizsargāti un ja nepieciešams, paliek vertikālā stāvoklī.
Cik ilgi tas veiks piegādi?
Daži uzņēmumi piedāvā piegādi tajā pašā dienā, pasūtot preces, tāpēc jums būs jūsu preces mājās uz dažām stundām. Tomēr, ja piegāde notiek starpvalstu vai vēlaties pasūtīt uz laiku / datumu, jūsu sūtījumu piegāde var aizņemt ilgāku laiku.
Cik daudz piegādes maksās jums?
Paņemšana un piegādes izmaksas būs atkarīgas no attāluma, kurā šoferis būs jānokārto un pārvadāto materiālu apjoms. Cena ir atkarīga arī atkarībā no preču veida, atkarībā no to izmēriem un piegādes laiku. Šie kritēriji izlemj, vai piegāde maksās vairāk vai mazāk.
Vai man ir nepieciešama īpaša kartes piegāde?
Dažos transporta veidos pārvadātājam nav nepieciešams atklāt īpašu karti vai preču piegādi. Nosacījumi var atšķirties atkarībā no preču veida. Pirms jūs piekrītat, ka jūs neaizmirsīsiet pārliecināties, ka izvēlētajam piegādātājam pieder piemērojamā licence, kā arī ir vajadzīgā preču apdrošināšana.
Pakalpojums

Kas ietver pikaps un piegādes pakalpojumu?
Jūs varat iznomāt pikaps un piegādes pakalpojumu gandrīz neko. Lasiet to, ko varat pasūtīt šim pakalpojumam:
Mēbeļu un ierīču piegāde
Vai jums ir nepieciešams nodrošināt lielu mēbeļu, ierīču vai citu mājsaimniecības preču gabalu? Vai nav furgons, kravas vai piekabe? Izīrē piegādes pakalpojumu ar lielāku transportlīdzekli, kas padara vadītāju pārskaitot preces no mājām vai pārceļas uz jaunu māju. Van draiveris pārbaudīs informāciju, piemēram, vienumu skaitu, kas nepieciešams, lai pārvietotos, preču lielumu un tās iespējamo nestabilitāti. Mēbeļu piegāde var būt arī preces no populāriem veikaliem, piemēram, IKEA. Vienkārši paziņojiet vadītāja piegādi, ko un kur jūs vēlētos uzņemt un veikt pasākumus, lai atbilstu jums.
Iepakojumu un skrejlapu piegāde
Ļaujiet jūsu iepakojumiem jūsu uzņēmumam un ietaupīt naudu uz kurjeru maksas. Ja jums ir nepieciešams piegādāt sūtījumu noteiktā laikā, vienkārši sakiet. Piegādātājiem patīk sniegt jums šo pakalpojumu. Tas ir ideāli piemērots dzimšanas dienai, kur citas dāvanas. Vadītājs pārbaudīs jūsu paketi, atrod vai nejauši ne trauslus, un, ja tā, tas apstrādās viņu ar atšķirīgu uzmanību. Par savlaicīgu piegādi arī rūpēsies. Jūs varat pieteikties skrejlapu izplatīšanai un to kataloga piegādei, lai atbalstītu vietējo biznesu. Lai organizētu izplatīšanu uzņēmējdarbības veicināšanai, jūsu izplatītājam būs jāzina bukletu vai katalogu skaits, kur jūs vēlaties tos piegādāt un piegādes laiku.