Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Krāsošana, Krāsotājs
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.074 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Krāsošana, Krāsotājs

Vai jums ir nepieciešams gleznošanas darbs, gleznotājs? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus speciālistus virsmas attīrīšanai no netīrumiem, špakteļlāpstiņām, iespiešanās, krāsas uzklāšanai. Krāsotāju cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: otas, rullīši, maskēšanas lente, pārklājuma papīrs, ko piedāvā viens no mūsu 30.872 krāsotājiem šajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Kāds darbs ir gleznotājs?
Krāsošana ārpusi
Jūsu mājas āra sienām nepieciešams regulāri kalpot, ne tikai izskatās jauki, bet arī tāpēc, ka tie tiek pastāvīgi uzsvērti un pakļauti prasīgiem laika apstākļiem. Lai saglabātu savu svaigo izskatu, ir nepieciešams gleznot ik pēc dažiem gadiem, kā arī žogi, notekcaurules, palodzes un durvis. Gleznotājs parasti pielāgojas, un, ja tas ir nepieciešams, lai aprakstītu virsmu, noņem krekinga vai pīlinga krāsas vai ģipša un tad virsmas Natry. Tas vienmēr izmanto krāsu piemērotu krāsu, lai nodrošinātu, ka tas ilgs pēc iespējas ilgāk.
Iekšējo sienu krāsošana.
Paint interjers piegādās jūsu māju vai dzīvokli jauns svaigs izskats palīdzēs noņemt dzelteno un smaržu cigaretes, kā arī puklins, uztriepes vai pirkstu nospiedumu. Profesionāls gleznotājs izvēlas krāsas, lai tās atbilstu jūsu stilam un mest istabā. Sagatavošana sākas ar mēbeļu uzzīmēšanu vai pārklāšanu un tīrīšanas sienu virsmām. Gleznotājs noteiks visus puklīnus, tad skarbos sēdekļus. Lai panāktu gludu un vienotu virsmu, tas attiecas uz 2 līdz 3 slāņiem krāsu. Visbeidzot, gleznotājs noņem aizsargplēves un lentes un iztīra visu.
Pārklājumu noņemšana
Daudziem gleznotājiem ir arī pieredze ar krāsu noņemšanu. Tā kā pārklājumu noņemšana parasti ir laikietilpīgs darbs, ir labi ievadīt šo darba profesionālo. Tāpat tas var palīdzēt jums noņemt un pārklāties Grafitti. Atkarībā no virsmas, dažādi skrāpēšanas instrumenti, abrazīvie papīra vai ķīmiskie preparāti tiks izmantoti, lai noņemtu šos nevēlamus pārklājumus.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc meklēt ekspertu glezniecībai Wilio?
Labi krāsota māja, dzīvoklis vai birojs, ir atmosfēra, kurai ir daudz lielāka ietekme uz mums, nekā mēs saprotam. Atšķirība starp svaigi apgleznotu telpu un tādu, kas ir gadus ilga dzeltenas sienas, vai pat plaisas vai smudges, kas ietekmē mūsu garastāvokli, iekšējo labklājību, kā mēs jūtamies telpā. Ērts gleznotājs var pārveidot šādu telpu vienā dienā. Un tas nav vērts daudz. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams krāsot interjeru, ārpusi vai palīdzēt ar noņemšanas pārklājumiem un citiem sagatavošanas darbiem, Wilio atradīs jums ērtu gleznotāju, kas to var apstrādāt.
Kāpēc man vajadzētu nolīgt profesionālu gleznotāju, kad es varu sevi gleznot?
Ja jums nav nepieciešamās pieredzes, jūs aizvedīsit ilgāk un iegādājoties visu nepieciešamo aprīkojumu, var būt dārgāka. Jūsu gleznas rezultāts var nebūt tikpat apmierinošs, kvalitatīvs un tīrs, kā jūs varētu vērsties pie profesionāliem. Profesionālajiem gleznotājiem ir visi instrumenti, materiāli, prasmes un pieredze, kas nepieciešama, lai padarītu katru vietu ātri un profesionāli krāsotas.
Kādas prasmes ir gleznotājs?
Profesionāli gleznotāji, kas izmanto krāsas uz dažādām virsmām, piemēram, iekšējām sienām, āra sienām, žogiem, bet arī mēbelēm un dažādiem piederumiem. Starp citiem darbiem, kas gleznotājiem nodrošina tapetes uz sienām. Lielākā daļa gleznotāju krāso virsmas ar vienu krāsu, bet daži izmanto īpašas metodes, lai radītu modeļus, sienas gleznas vai grafiti uz sienām atbilstoši konkrētām klientu prasībām.
Cik bieži jums ir nepieciešams gleznot?
Ārpuse ir piemērots, lai pārklātu ik pēc 5-10 gadiem. Laika apstākļi, vide vai zemas kvalitātes materiālu kvalitāte var izraisīt jūs krāsot biežāk. Sienas un griesti interjeros biežāk ir lielākoties ik pēc 4 - 6 gadiem, jo ​​īpaši ēkās ar lielu satiksmi vai telpās, kur tas smēķē.
Man ir gleznotājs, lai piegādātu krāsas un aprīkojumu, vai arī viņš nesīs savu sevi?
Lielākā daļa profesionālo gleznotāju izmanto savus rīkus, bet krāsu un palīgmateriāli ir jāmaksā vai jāpiegādā pēc konsultāciju gleznotāja. Profesionālie gleznotāji zina visaugstākās kvalitātes krāsas un materiālus katram virsmas tipam, tāpēc mēs iesakām konsultēties ar savu gleznotāju, pirms iegādājaties krāsu. Tomēr, ja jau esat iegādājies krāsas un palīgmateriālus, paziņojiet savu gleznotāju, pirms tā nosūta cenu aprēķinu.
Cik tas maksā krāsot?
Darba cena būs atkarīga no tā, cik kvadrātmetru ir jāpaplašina, vai ir siena vai griesti, vai, piemēram, var krāsot ar dažādām krāsām, neatkarīgi no tā, vai tas ir nepieciešams, lai noņemtu vecos tapetes vai gleznas un vai darbojas darbi nepieciešams. Cena ietekmēs arī virsmas stāvokli, nepieciešamo slāņu skaitu un vai gleznotājs ir tuvumā, vai arī jānāk uz lielāku attālumu. Gleznotāja darba cena neietver krāsas un palīgmateriālus. Salīdzinot piedāvājumus, mēs iesakām aprēķiniem satur tādus pašus veidus un materiālu daudzumu.
Cik ilgs laiks notiek?
Mazāka vienas istabas glezna var aizņemt dažas stundas, līdz visā mājā krāsots var aizņemt nedēļu vai ilgāk. Vidējā telpa ar platību 12 m2 profesionālā gleznotājs varētu aizņemt apmēram 4 stundas, ieskaitot preparātu un vairākus pārklājumus.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Glezniecības darbs parasti ietver visu procesu no sākotnējo pārklājumu un tapešu noņemšanas, sagatavošanas darbiem gleznošanai un gala tīrīšanai. Uzrakstiet uzdevumā pēc iespējas aprakstu par to, kas ir nepieciešams, lai veiktu, un cik lielā mērā saprast tieši to, ko jūsu ideja ir. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Ignas E.
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Waldemar H.
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Vladas P.
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Mikolas N.
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Filip M.
profile image
Krāsošana, Krāsotājs
Filip N.