Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Kaitēkļu kontrole
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.507 reģistrēti profesionāļi
92.073 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Kaitēkļu kontrole

Vai jums ir nepieciešams grauzēju kontroles pakalpojums? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus grauzēju profilaksē un iznīcināšanā, kukaiņu iznīcināšanā, ligzdu cirvju likvidēšanā. Kaitēkļu kontroles speciālista cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu apjoma. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: aizsarglīdzekļi, dezinfekcija, respirators, ko nodrošinās kāds no mūsu 4.028 iznīcināšanas līdzekļiem attiecīgajā kategorijā.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc, lai rezervētu kaitēkļu likvidēšanu caur Wilio?
Meklējat vietējo vietējo oriģizatoru? Pieredzējis kaitēkļu likvidators nokļūst tieši uz avotu un droši un rūpīgi noņem nevēlamus viesus. Jūsu vietējais kaitēkļu apsaimniekošanas eksperts palīdzēs jums atbrīvoties no termītiem, zirnekļiem un grauzējiem - un, pateicoties regulārai apkopei, vairs nesaņem savu mājokli. Wilio ir ideāla vieta, kur atrast dauzītājus tuvu jūsu apkārtnē un salīdzinājumā ar saviem piedāvājumiem. Tātad jūs saņemsiet vispiemērotāko ekspertu, kurš darīs jūsu budžetā. Pateicoties mūsu pārredzamajai novērtēšanas sistēmai, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs nolīgt speciālistu kaitēkļu iznīcināšanai ar pierādāmu pieredzi un zināšanām.
Ko dara kaitēkļu likvidators?
Kaitēkļu likvidatori atradīs un identificēs kukaiņus, grauzējus un citus kaitēkļus jūsu mājsaimniecībā vai uzņēmumā. Viņi izmanto ķimikālijas vai slazdus, ​​lai novērstu kaitēkļus. Un samazināt iespējamību atkārtot problēmu.
Cik bieži jums ir nepieciešams dzerizatora pakalpojums?
Kā likums, jums jānodrošina, ka dzemdētāju pakalpojumi vismaz reizi gadā, lai pārliecinātos, ka jūsu māja nav bijusi kaitēkļa. Bet atkarībā no kaitēkļa veida klimats un uzbrukuma apjoms var ieteikt arī īsāku intervālu, piemēram, pēc vairākiem mēnešiem.
Cik ilgi pēc izelpošanas vai dezinfekcijas jums ir nepieciešams palikt ārpus mājām?
Atkarībā no intervences veida un lietotajiem preparātiem, jūs varat palikt mājās vai būs nepieciešams, lai paliktu dažas stundas no tīrāmām telpām. Jūsu speciālists kaitēkļu iznīcināšanai būs veids, kā risināt problēmu un turpmāko procedūru. Tas arī reaģēs uz citiem jautājumiem, piemēram, ja jūs varat tīrīt un mazgāt iekšējās virsmas, vai dzīvojamā telpa ir droši.
Kā es varu sagatavoties mājām, lai kontrolētu kaitēkļus?
Droši ielieciet pārtiku, ēdienus, mājdzīvnieku rotaļlietas un visus bērnu aprīkojumu. Ja iespējams, veiciet dziļuma grīdu un paklāju tīrīšanu. Pārbaudiet oratizatoru, ja tai ir nepieciešama piekļuve sienām. Ja jā, viņiem būs nepieciešams pāriet no tiem.
Cik maksā oriģizatora pakalpojums?
Standarta kaitēkļu iznīcinātājs sākas aptuveni 80 eiro. Izmaksas galvenokārt būs atkarīgas no kaitēkļu un invāzijas veida veida, bet arī no inficētās zonas lieluma un izmantoja likvidēšanas metodi.
Kas ietver vietējo izkliedēšanu un dezinsekcijas pakalpojumus?
Katrs kaitēkļu iznīcināšanas pakalpojums ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu mājās un veselību. Tomēr īpašas procedūras un procesi ir atkarīgi no nepieciešamās iejaukšanās veida.
Kādu izdalīšanu un dezinsekcijas pakalpojumus es varu pasūtīt?
Kukaiņu kaitēkļu kontrole
Nokļūt jūsu kaimiņvalstīs, lai palīdzētu jums rīkoties cīņā pret prusaku, asīm un matiem jūsu mājā. Specializētie darbinieki pirms šo administratīvo ķīmisko vielu un procedūru izmantošanas novērtē situāciju šāda veida kukaiņiem un apstiprina invāzijas apjomu.
Termītu identifikācija un izņemšana
Termīti vai balti skudras var radīt kaitējumu tūkstošiem eiro, ja nav problēmu. Ne tikai ietekmē statiku un nekustamā īpašuma struktūru, bet arī tās vērtību un tādējādi pārdošanas cenu. Jūsu mājas aizsardzība ir par laimi vienkārša un regulāra termīta kontrole un barjeras modifikācijas visneaizsargātākajās teritorijās, piemēram, koka būvkonstrukcijās un dārza mežā. Izmantojiet sertificēto vietējo ekspertu par termītu un dezinsekciju savā vietā.
Gabala un citas spēles griešana
Profesionāls noņemšanas eksperts palīdzēs jums ar lielākiem nevēlamiem apmeklētājiem. Tchora, lāzele, kunija vai citi lielāki dzīvnieki atrod, izņemšanu un pēc tam pārvietojas droši un humāni. Darbinieks nonāk jūsu bēniņos vai pagrabos, lai saglabātu slazdu, dzīvnieku nozveju un pārvietojas prom no mājām. Pēc tam tas tiks aizzīmogots vai citādi sadruka visi ievades un izejas punkti, lai iegūtu kaut ko citu jums.
Noņemot asi ligzdu
Vai esat atradis savu māju vai astoņu vai bites dārzā? Neizņemiet to pats - jūs varētu šķirties savus iedzīvotājus un apdraudēt savu veselību vai pat kaitēt īpašumam. Zvaniet uz ekspertu, lai noņemtu sadurtu kukaiņu ligzdu drošai, ātrai un viegli izpildāmai šim darbam. Tas nodrošinās atbilstošus instrumentus, ķimikālijas un aizsardzības līdzekļus, lai iznīcinātu astoņus un pārvietošanu bites mierīgi izelpot, nebaidoties no nepatīkamas norīkošanas.
Grauzēju noņemšana.
Peles, žurkas un žurkas ātri reizina. Tie kaitē elektriskajiem līderiem, mēbelēm, kas iznīcina pārtiku un nodod dažādas slimības rada veselības problēmas. Vietējais dzemdētājs atrod, kur viņi dzīvo un ir nieci. Tad viņi var atbrīvoties no tiem, izmantojot ēsmu un slazdus. Turklāt jūs arī ieteiksit, kā efektīvi novērst grauzējiem atkal atgriezties.
Kaitēkļu kontrole pirms nekustamā īpašuma iegādes
Pirms iegādāties nekustamo īpašumu, ir labi nolīgt tās tuvākajā profesionālajā eksperts, lai cīnītos pret kaitēkļiem, kas pārbaudīs un pārbaudīs iespējamo kaitēkļu rašanos. Vietējie orķestri rūpīgi pārbaudīs visas pieejamās zemes daļas, vai tās neparāda pazīmes par termītu klātbūtni, pārvietojot vai puves koksni un citus ārējos faktorus, kas varētu kaitēt kaitēklim. Kontrole, kas veikta bēniņos, ja nepieciešams, telpās zem zemes līmeņa, kā arī iet žogi un patversmes. Pēc pārbaudes veikšanas, kas aizņems aptuveni 2 stundas, jūs varat iegūt detalizētu ziņojumu par kaitēkļu kontroli mājsaimniecībā ar fotogrāfijām un informāciju par kontrolētām vietām, tostarp iespējamās problēmas, vai tās jau ir bojātas. Vietējamelizer var būt arī jauns nekustamais īpašums, kas nekur nav nekas, piemēram, ja atrašanās vieta ir zināms, ka viņas daži no kaitēkļiem biežāk.
Noderīga informācijaKas jums jāzina par peles izkliedēšanu
Ko jūs varat sagaidīt peles no Derasatizācijas? Ārstēšana Mice Challenge parasti tiek veikta vienā lielā vizītē izvietojumu. Paturiet prātā, ka šis pakalpojums nav stundas un eksperts paliks, līdz tas tiek darīts. Šeit ir procesa sadalījums. 1) Pārbaudīt deratizācijas vietu: Pirms dēšanās pati par sevi ir rūpīgi pārbaudīta jūsu īpašumam. Katrs kaitēklis iznīcina pakalpojumu sākas ar čeku. Mērķis ir atrast visus ieraksta punktus, kas grauzējiem izmanto. Deratizer brīdina, vai peles izraisīja nopietnus zaudējumus, kas ir jānoņem / remontēti. 2) Visu grauzēju izmēru aizzīmogošana caurumi: ir būtiski bloķēt dobumus un caurumus, kas grauzējiem izmanto, lai ievadītu objektu. Dzellis aizzīmogo tos ar paplašinošu putu, vilnas vadu un īpašiem hermētiķiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka var aizzīmogot tikai caurumus grauzēju izmērā. Neatkarīgi no tā, kas lielākam vajadzētu labot citu profesionālu. 3) ēsmas iestatījums: ja vieta ir pilnībā noslēgta un piekļuve, vairāki grauzēji var tikt iesprostoti telpās. Tāpēc izvietotājs kopas uz ēsmu stratēģiskām vietām un var atļaut ārstēt grauzējiem viens sākuma punkts, ko viņi izkļūst. Mēs arī ievērojam līdzīgu procedūru attiecībā uz žurku deratizācijas dienestu. Vairāki citi iemesli, lai noma īrnieks, izmantojot Wilio. Grauzēju ekskrēcija savās virs galvas var būt pietiekami stresa, nezinot pārbaudītos veidus. Pasūtiet deneRizer caur Wilio ir ļoti vienkāršs. Un mēs arī piedāvājam papildu priekšrocības, piemēram: nepārtraukta Wilio platformas pieejamība, elastīgs denatizeru laiks - pēc pieprasījuma tie ir pieejami nedēļas nogalēs vai svētku dienās. Ārkārtas pieejamība - sertificēts dzīrotājs var nonākt divu stundu laikā, lai palīdzētu jums, neatkarīgi no tā, vai ir diena vai nakts. Uzticami eksperti - katrs dzemdētājs tiek pārbaudīts, pilnībā aprīkots un tās darbs tiek regulāri kontrolēts ar augstāku. Turklāt Wilio aptver visu Slovākiju. Kas jums jādara pirms peles skanēšanas procesa? Ir vairākas lietas, jūs varat darīt iepriekš, nekā dzerizators ierodas, lai uzlabotu gala rezultātu: noņemiet visus slazdus vai indes esat izvietojis sevi. Nodrošināt ēkā pakļautas maltītes. Labākā prakse, lai izvairītos no infiskuma: apglabājiet sadzīves atkritumus un uzturēt aizzīmogotus konteinerus. Neļaujiet savam dārzam aizaugt. Bieži uzdotie jautājumi Jautājums: Kā es varu veikt izmaiņas Wilio? Atbilde: vienkārši piesakieties savā Wilio kontā un noklikšķiniet uz Mani projekti. Noklikšķiniet uz projekta, kuru vēlaties rediģēt un izvēlnē Opcijas izvēlieties Rediģēt projektu. Tas viss, kas jums jādara. Jūs varat arī zvanīt mums runāt ar vienu no mūsu draudzīgajiem klientu apkalpošanas pārstāvjiem, kas var tikt darīts jums. Termins un dienesta laiks, kad esat iebildis tieši ar izvēlēto pakalpojumu sniedzēju, un tādējādi jebkuras izmaiņas ziņā un laika pasākumos tieši ar to. J: Vai jūs varat man palīdzēt, ja peles atrodas sienās? Atbilde: Jā, peles destruktors varēs noteikt tās atrašanās vietu un veikt nepieciešamos pasākumus. J: Vai šis pakalpojums ir drošs cilvēkiem un mājdzīvniekiem objektā? Atbilde: Jā. Visi pasākumi pret pelēm un produktiem, kas ir daļa no šī pakalpojuma, ir pilnīgi droši visiem ēkas iedzīvotājiem (izņemot grauzējiem). Jautājums: Kādi ir mājsaimniecības izaicinājumu simptomi pelēm? Atbilde: Nu, jūs varat viegli atzīmēt dažas interesantas lietas, piemēram, maziem cilindriskiem izkārnījumiem, spēcīgu muskusa smakas, pamatojoties uz objektu izejas, mēbeļu daļām un vairāk. J: Kā peles nonāca manā mājā? Atbilde: pelēm ir kvalificēti akrebati, kas var viegli ieiet cauri maziem caurumiem un plaisām ēkas sienās. Citi ievades punkti ietver nepilnības logos un griestos, kanalizācijā un izlietnes, notekūdeņu caurulēs un pat gāzes sistēmā. J: Kādā telpās peles visbiežāk parādās? Atbilde: Pateicoties tās sneaky dabai peles, viņi dod priekšroku palikt paslēptas pirms vīzijas un iet tikai tad, kad nav neviena. Starp jomām, kas, visticamāk, sastapās, ietver bēniņu, pagrabu, pagrabus, virtuves ierīču telpas, aiz mēbeļu un zem tām, kā arī sienu dobumos. Jautājums: Vai peles ir bīstamas? Atbilde: Jā. No vienas puses, tās var radīt kaitējumu jūsu īpašumam. No otras puses, tas var arī pārraidīt noteiktas slimības, izmantojot tās kļūdainos, tāpēc jums vajadzētu izvairīties no tieša saskares ar dzīvniekiem par katru cenu.
Noderīga informācijaKas jums jāzina par kaitēkļu deratizāciju
Bieži uzdotie jautājumi par kaitēkļu un deratizācijas iznīcināšanu Kā atrast kvalitatīvu speciālistu, lai iznīcinātu kaitēkļus? Deratizācija ir žurku un citu kaitīgu grauzēju (pelēm, kāmjeru) apglabāšanas process, jo īpaši dzīvojamos rajonos ar dažādiem līdzekļiem. Desinsection ir kaitīgu kukaiņu vai posmkāju iznīcināšana. Dezinfekcija ir vērsta uz mikroorganismu iznīcināšanu, kas izraisa dažādas infekcijas slimības, izmantojot ķīmiskos preparātus. Atkārtojot daudzus iekšzemes kaitēkļus, dzīvokļu ēkās var novērst preventīvie pasākumi. Aizsardzības deratizācija kā piesardzības pasākums ir pienākums nodrošināt jebkuru fizisku vai juridisku personu, kas saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem ir pieņemts vai pārvalda nekustamais īpašums. Bet dažreiz, neskatoties uz mājokļa īpašnieka maksimālajiem centieniem, kaitēkļi var izkļūt no kontroles tās apkārtnē. Drošība ir ļoti svarīga, izvēloties uzņēmumu, lai iznīcinātu kaitēkļus, jo nepareizi izmantotie indions, ko sauc par rodenticīdiem, var kaitēt cilvēku veselībai un īpašumam. Tādējādi, ja ir atlasīta kaitēkļu iznīcināšana, nenotiek tikai cenu. Izvēloties uzņēmumu, lai iznīcinātu kaitēkļus, kurus vēlaties nolīgt pārbaudīt pārbaudi, lai redzētu, vai uzņēmumam ir iesniegti sūdzības. Jums vajadzētu arī pārbaudīt uzņēmumu atsauces, kas jums jāsniedz pēc pieprasījuma. Ļauj jums apstiprināt, vai indivīds, kas veic darbu, ir sertificēta un licencēta, pilnvarota persona ķīmisko un citu līdzekļu vai licencētu metožu izmantošanai. Tas ir nepieciešams no kaitēkļu iznīcināšanas uzņēmumiem. Pirms jūs nolemjat tos nolemt, ļaujiet uzņēmumam iesniegt pierādījumus par profesionāliem sertifikātiem / atļaujām. Esiet uzmanīgi profesionāļiem, iznīcinot kaitēkļus, kuri apgalvo, ka viņiem ir noslēpums / īpašs veids, kā izlīdzināt vai piespiežot mājas īpašniekus paātrina nolīgumu. Izvēlieties kvalitatīvu un pārbaudītu uzņēmumu kaitēkļu iznīcināšanai, lai sasniegtu labāko rezultātu. Kādas ir kaitēkļu likvidēšanas priekšrocības un trūkumi? Deratizācija ir īpaši svarīga higiēnas ziņā, jo grauzēji bieži vien paplašinās uz cilvēkiem bīstamas slimības, īpaši mēris. Grauzēji ēst elektroinstalācijas un izolāciju un tādējādi ugunsgrēka parādīšanās. Prusaku ir bīstamas cilvēku veselībai, ir alergēni, kas var izraisīt bērnu astmu. Tātad jums ir nepieciešams, lai iegūtu problēmu ar kaitēkļiem kontrolē. Kaitēkļu reproducēšanas gadījumā ir nepieciešams izmantot profesionālās sabiedrības pakalpojumus, lai iznīcinātu kaitēkļus. Ir saprātīgi veikt aptauju, iznomājot derīzes ekspertu, jo kaitēkļu iznīcināšana ir daudz negatīvu vietu. Pest Spray ir dārgi un aromātiski toksiskie resursi, lai iznīcinātu kaitēkļus, var sabojāt cilvēku un mājdzīvnieku veselību. Smidzināšanas kaitēkļu apglabāšana ir kaitinoša un ierobežojošs jautājums mājokļa iedzīvotājiem. Tāpēc vislabāk ir ievērot preventīvus pasākumus, lai izvairītos no nepieciešamības profesionāļiem. Bet, ja kaitēkļu problēma ir identificēta, neaizmirstiet zvanīt labākajiem profesionāļiem, lai droši un efektīvi rīkoties ar šo uzdevumu. Tiešām kaitēkļu likvidēšana / deratizācija darbojas? Uzticami eksperti izstrādās maksimālu piepūli, lai novērstu jūsu kaitēkļu problēmu. Tomēr, lai iegūtu veiksmīgāko rezultātu, tomēr arī ir nepieciešams sadarboties ar mājas īpašniekiem. Piemēram, kaitēkļu kontroles speciālisti var ieteikt, ka garāžas vārti ir slēgti vai jālabo / jāinstalē sistēmā Windows. Mājokļu īpašniekiem ir jāievēro šie ieteikumi, lai nodrošinātu to kaitēkļu problēmu novēršanu. Kaitēkļu kontroles speciālisti var garantēt, ka jūsu mājās atbrīvoties no prusaku. Tomēr viņi nevar garantēt, ka īpašnieks veiks visus pasākumus, lai prusaku netiktu atkārtoti. Veiksmīgi likvidējot kaitēkļus, uzņēmums ar pareizo stāvokli un vietējo sertifikātu. Ja jūs saskaraties ar kukaiņu problēmām, pārliecinieties, ka uzņēmumam ir apmācīts entomologs - eksperts, kas nodarbojas ar kukaiņiem un līdzekļiem, lai tos apkarotu. Slavenie kaitēkļu kontroles uzņēmumi zina, kādi ķīmiskie līdzekļi vai metodes jāizmanto drošākajai kaitēkļu iznīcināšanai. Lai veiktu likvidēšanu, piekļuvi materiāliem ar zemāku kaitīgu ietekmi uz vidi. Tādējādi kontrole var strādāt saprātīgos ierobežojumos. Galvenais ir izvēlēties labāko vietējo sabiedrību, sadarbību ar uzņēmuma ieteikumiem un atbilstību pasākumiem pēc kaitēkļu kontroles veikšanas. Tas maksā, lai pasūtītu kaitēkļu speciālistus / sniegšanu? Tas ir galvenokārt, lai noskaidrotu, vai jums ir patiesa problēma ar kaitēkļiem. Uzdot kaitēkļu apglabāšanas uzņēmumu - deratizāciju un dezinsection veikt pārbaudi / kontroli jūsu mājokļu telpas. Daži uzņēmumi piedāvā bezmaksas pārbaudi, citi nokrīt no maksas, ja rezervējat savu pakalpojumu. Ja jums ir kaitēkļu kontroles problēma, un jūs meklējat uzticamu uzņēmumu, kas var sniegt pierādījumu par pareizību, jums būs vairākas iespējas risinājumiem. Lētākais variants, iespējams, būs vienreizēja likvidācija. Vienkāršā likvidācijas panākumi ir atkarīgi no kaitēkļa veida, iebrukuma pakāpe un produkti, ko tā izmanto. Jūs varat izlemt par dārgāku pakalpojumu. Parasti tas nozīmē vairākus ekspertus intervences. Kaitēkļu kontroles programma novērtē situāciju un ierosina plānu kā kaitēkļiem, lai droši un efektīvi risinātu. Daži uzņēmumi piedāvā inovatīvus risinājumus, piemēram, siltumizturības kaitēkļu vai siltuma apvienojumā ar fumigāciju (dūmu vai gāzes kaitēkļu iznīcina). Tas var būt dārgi, bet, ja jums ir nopietna problēma, tas var būt labākā izvēle. Kaitēkļi var būt nepatīkami, destruktīvi un pārraides slimības. Jo ilgāk uzbrukums ilgs, jo grūtāk tas tiks noņemts. Jums ir jāizlemj, vai jūs iznīcināt kaitēkļus jūsu mājām un ir vērts to vērts. Kādas ir kaitēkļu / derātizācijas atsavināšanas izmaksas? Kaitēkļu kontroles izmaksas būs atkarīgas no daudziem faktoriem, tostarp kāda veida kaitēkļiem ir jādara un cik bieži jums ir nepieciešams šis pakalpojums. Citi faktori, kas ietekmē izmaksas, ietver ģeogrāfisko atrašanās vietu. Mājokļu īpašnieki ārpus standarta pakalpojumu zonām (uzņēmuma galvenā mītne) var sagaidīt maksāt papildu maksas, piemēram ,. nosūtīšanai. Māja pagalms ietekmē balvu pret kaitēkļiem, lielāka māja prasa vairāk izmantoto resursu un darbu. Varbūt mājokļa īpašniekiem būs jāmaksā oratizators / persona, kas veic ekspluatāciju par vienreizlietojamo pakalpojumu, kas ietvers problēmas noteikšanu vai regulāru pakalpojumu. Daži kaitēkļu iznīcināšanas uzņēmumi piedāvā ceturkšņa līgumus. Ja vēlaties, lai ekoloģiskie produkti iznīcinātu kaitēkļus, ņemiet vērā augstāku cenu. Veikals par labāko cenu, bet atcerieties, ka galvenā kompetence / zināšanas ir galvenā kompetence meklējot kaitēkļu iznīcināšanu. Pareizas licences speciālisti var droši un efektīvi veikt kaitēkļu novēršanu. Iepazīstieties ar references tirgus cenu kaitēkļu / deraidītības iznīcināšanas par Wilio un iegūt priekšstatu par to, cik daudz tas būtu jāmaksā profesionālai kaitēkļu kontrolei jūsu reģionā. Ko uzdot kaitēkļu speciālistus / deratizāciju? Sāciet jautājumu par to, cik ilgi uzņēmums veic uzņēmējdarbību. Pārliecinieties, ka uzņēmums ir licencēts un apdrošināts. Uzņēmumam jāspēj sniegt pierādījumus par administratīvajiem akreditācijas datiem. Jautājiet, vai uzņēmumam ir tiešsaistes atsauksmes vai viedokļi, kurus varat pārbaudīt. Palūdziet uzņēmumiem izlemt, kādi resursi ir nepieciešami kaitēkļu likvidēšanai. Jo ne visi ir eksperts, lai iznīcinātu kaitēkļus. Jautājiet, cik nopietns invāzija un cik ilgi tas ilgs efektīvu likvidēšanu. Uzziniet, vai uzņēmums var piedāvāt rakstisku citātu un ievērot to. Turklāt jautājiet, vai ir dzīvnieku un cilvēku drošība. Uzticama kaitēkļu kontroles uzņēmumam jāspēj izskaidrot, kāpēc viņu ārstēšana ir droša un vai jums ir jāatstāj kūrorts ārstēšanas laikā. Lūdziet jūs, lai saņemtu sajūtu, ka konkrēts uzņēmums, lai iznīcinātu kaitēkļus, var uzticēties un kas nodrošina drošus un efektīvus pakalpojumus.