Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Fotogrāfs, video
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.626 reģistrēti profesionāļi
93.630 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Fotogrāfs, video

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums fotogrāfa, video jomā? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus speciālistus profesionālajā fotogrāfijā, video ierakstīšanā, pēcapstrādē, montāžā. Fotoattēlu un video veidotāju cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet plašāku informāciju par pakalpojumiem: piegādes izmaksas, papildu prasību iekļaušana, ko šajā kategorijā nodrošina viens no mūsu 3.231 fotogrāfiem.

Skatīt arī:Cenas
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc noma fotogrāfijas caur Wilio?
Noma tuvākais komerciālais fotogrāfs uz Wilio ir ērtāks un elastīgāks jūsu budžetam. Jūs varat saglabāt profesionāla fotogrāfa meklēšanu, kas sniedz jums vislabākos rezultātus, lietojot savus produktus. Dažiem mūsu vietējiem tirdzniecības fotogrāfiem ir plašs portfelis, prasmes un pieredze un lieliska darba reputācija. Viņiem pat ir novērtējumi un pārskati, kas to pierāda. Papildus gandrīz uzreiz jūs pārliecināsieties par profesionāļu kvalitāti un iznomātu, jūs arī saglabāsiet mūsu centienus ar pārlūkošanu vairākas vietnes vai vietnes. Jums nav jāizsaicina uz aizņemtiem numuriem vai apmeklēt dažādus birojus un aģentūras, lai ieplānotu tikšanos. Vienkārši dariet, ja jūs publicējat savu pieprasījumu mūsu platformā. Tādējādi jūs sniedzat pārskatu par saviem produktiem, grafiku un budžetu, attēlu skaits, lielums, kvalitāte un izšķirtspēja, izvietojumi un visas citas svarīgas detaļas. Fotogrāfi var sniegt jums bezmaksas piedāvājumu par saviem pakalpojumiem. Tiklīdz mēs vienojamies par cenu, ko varat sākt ar sadarbību. Rezervējiet savu fotogrāfu šodien un esat gatavs visām gaismām, kamerām un darbībai!
Kādas priekšrocības nes, kad esat beidzies Wilio Najme fotogrāfs uz komerciālu fotoattēlu?
Komerciālo fotogrāfu noma no Wilio piedāvā daudzas priekšrocības. Iesācējiem tas ir ērtāk un var ietaupīt laiku un naudu. Ja jūs vēlaties atrast pareizo fotogrāfu, jums nav jāturpina pilsēta vai pārlūkot dažas tīmekļa vietnes. Nosūtiet pieprasījumu un vietējos profesionālos fotogrāfus vienatnē. Jūs varat izvēlēties no pieredzējušiem fotogrāfiem, kuri ir pārbaudīti un uzticami daudzi zīmoli un radoši indivīdi.
Vai man ir jāsniedz savi rīki vai aprīkojums jūsu komerciālajam fotogrāfam?
Nē, jums nav nepieciešams piegādāt instrumentus vai aprīkojumu. Fotogrāfijas uzklausīšana ir savas DSLR digitālās kameras, lēcas, gaismas un citas lietas, kas labi zina un ir gatavas lietošanai. Jums var būt nepieciešams elektrības kontaktligzdu, lai uzlādētu baterijas, klēpjdatoru un kameru. Tomēr jums ir jāpaziņo, ka jūs piekrītat, ka produkti filmēšanai vai fotografēšanai, rekvizītiem, priekšmetiem skapī un modeļos tiks izmantoti tikai fotogrāfijai vai šaušanai.
Cik ilgi tas aizņem komerciālu fotogrāfiju?
Standarta prakse ir fotografēt vienu dienu. Ja ir āra fotografēšana vai lai sasniegtu konkrētus gaismas apstākļus, vairāk dienu nepieciešams. Pat redzamā komerciālā fotogrāfija aizņem vienu dienu, un, ja jūs lūdzat retušēt vai rediģēt, darbs tiek pagarināts dienā. Apsveriet, kādi pakalpojumi ir nepieciešami un cik daudz vēlaties, jo tas ietekmēs fotografēšanas dienu vai šaušanas dienu skaitu.
Vai Wilio var man palīdzēt arī ar savu komerciālo fotogrāfiju?
Vai Wilio var man palīdzēt arī ar savu komerciālo fotogrāfiju? Daži profesionāli fotogrāfi var piekrist darbam kā jūsu palīgus. Tomēr ņemiet vērā, ka tas var nebūt izdevīgi jums, jo tie parasti iekasē. Tas var būt grūti arī fotogrāfiem ar gadu pieredzi, kas smagi strādāja, lai izveidotu savu komerciālo fotogrāfiju portfeli, lai apsvērtu šāda veida darbu.
Vai fotogrāfs no Wiliio var man palīdzēt ar rediģēšanu un retušēšanas fotoattēlus?
Pareizrakstības var notikt fotoattēlu rediģēšanā, bet, ja neesat profesionāls, tas var būt laikietilpīgs. Fotoattēlu redaktors var palīdzēt aiziet no fotoattēliem no jūsu fotoattēliem, izdaiļot jūsu ģimenes fotoattēlus ar Photoshop vai veiciet šedevru meistarību, izmantojot pareizās apgaismojuma korekcijas. Profesionāli fotogrāfi izmanto tādas programmas kā Photoshop un Lightroom, lai fotoattēlu fotoattēlus vēl vairāk uzlabotu.
Pakalpojums
Kas ietver komerciālo fotogrāfiju pakalpojumus?
Tie var ietvert dažādus pakalpojumus mārketinga kampaņām, tostarp pārtikas šaušanai, modes fotogrāfiem, fotogrāfiju rediģēšanai un retušēšanai, produktu fotogrāfiem, fotogrāfiem un modeļu pakalpojumiem.
Pārtikas fotogrāfija
Veiksmīgi pārtikas uzņēmumi izmanto karstos fotoattēlus jūsu ēdienkartē, bukletiem, tīmekļa vietnei vai maltītēm. Tāpat kā kvalitatīvi attēli, jūs varat arī par jūsu pārtikas biznesu ar fotogrāfu Wilio! Jūsu Wilio fotogrāfs var fotografēt jūsu ēdienu pareizajā leņķī, izmantojiet trikus apgaismojumam un pārtikas stilam, lai izceltu un izskatītos garšīgāks. Apstrādājiet savu izvēlni, tīmekļa vietnes, e-veikalu, bukletu, iespiestas reklāmas vai jebkuru citu lietojumprogrammu uzlabošanu par pārtikas produktiem, kas garša un lieliska izskata.
Modes fotogrāfija
Neatkarīgi no tā, vai esat modes students, sākot dizaineru vai sākot modernu zīmi vai e-veikalu pārdevēja apģērbu, jums būs nepieciešami lieliski attēli no jūsu dizainiem un gala produktiem. Uguns ir garšīgs modes fotogrāfs, kas atspoguļo labāko no jūsu modes produktiem uz mazāko detaļu, vai tā ir jūsu apģērbu līnija, rotaslietas vai modes aksesuāri. Mūsu modes fotogrāfija redz labākos attēlus no jūsu modes dizainu un produktiem, tāpēc jums var būt skaisti attēli, kas pelnījuši redakcijas izplatīšanos, dizaina portfeļus, katalogus, satura tīmekļa vietnes e-komercijas, satura blogus tīmekļa vietnes un vairāk.
Rediģēšana, retumi un fotogrāfi apstrāde
Maza informācija vai kļūdas var sabojāt perfektu šāvienu. Jūs varat redzēt traipu no putekļiem uz jūsu skaisto dārgakmens. Jūsu produkta krāsas nevar izceļas nepareizas filtra lietošanas dēļ. Tā ir situācija, kad tie nāk uz virkni retušēšanas, rediģēšanas un apstrādes fotogrāfijas. Kā atsevišķu pakalpojumu no profesionāliem fotogrāfiem, retušētājiem, redaktoriem un ekspertu foto rediģēšanas programmatūru var rediģēt vai manipulēt fotoattēlus un labot un rediģēt tos atbilstoši jūsu vajadzībām.
Produktu fotogrāfi
Profesionāls produktu fotogrāfs var izcelt vizuālos elementus, lai jūsu produkti izceļas. Fotogrāfijas produkti zina atrast labākos leņķus un apgaismojiet savus produktus, lai viņi izskatās pievilcīgāki. Atstājiet savu rotaslietu dzirkstošo akmeņus. Apstrādājiet automašīnas spīdumu. Uzsveriet savu hamburgera gaļas labumu. Mēs varam savienot jūs ar daudziem ekspertiem par Wilio, tostarp speciālistiem komerciālā automašīnā vai komerciālā fotogrāfijā rotaslietas.
Modeļi.
Ja vēlaties, lai jūsu produkts būtu cilvēka elements, varat arī nolīgt modeļus un modeļus kopā ar komerciālu fotogrāfiju. Šīs procedūras priekšrocība, izmantojot Wilio, ir tāda, ka jums nav jātērē laika saskares aģenti vai jāorganizē intervijas ar piemērotu modeļu izvēli.
Šaušana īpašos gadījumos
Profesionālā fotogrāfija ir pietiekami laba, lai nodrošinātu īpašām iespējām, piemēram, kāzām, pusēm un pasākumiem. Fotogrāfs, ar kuru izvēlaties kopā ar jums, apspriež jūsu pasākuma ievadi un izejas, lai pārliecinātos, ka tie ir īstajā vietā īstajā laikā. Viņi sagatavosies, pirms viesiem ierasties un atspoguļo visus svarīgos mirkļus, kurus jūs varēsiet baudīt savu dienu.
Portreta fotoattēls
Vai jums ir jāatrod ģimenes vai bērnības fotogrāfs tuvu tuvumā? Portreti var kļūt par retām atmiņām, kas parāda, kā cilvēki laika gaitā mainījās un pieauguši - un var radīt brīnišķīgas ģimenes dāvanas. Jūs pat varat atrast pieredzējušu dzīvnieku fotogrāfu, kas uztver jūsu mājdzīvnieku portretus vai ietver tos ģimenes fotoattēlā. Jūsu portreta fotogrāfs nodrošinās, ka viņi visi rada un skaidri redzamas un pēc tam veic profesionālus kadrus.
Modes un produktu fotogrāfija
Specializētā modes fotogrāfs vai produktu fotogrāfs var palīdzēt ar pareizo apgaismojumu, kameru un zinātību. Tas palīdzēs rediģēt attēlus izvirzīties no pūļa, paplašināt izsekošanu un pārdot vairāk produktu.
Šaušana, izmantojot drones.
Aerial Fotografēšana ir devusi revolūciju fotografēšanas un video ierakstos - šajās dienās jūs varat saņemt pārsteidzošu grupu fotoattēlus, nekustamā īpašuma šāvienu un gaisa attēlus gandrīz visu. Neatkarīgi no tā, vai esat nekustamajā īpašumā, būvniecībā vai tūrismā vai kāzu plānošana, profesionāls fotogrāfs izmanto augstas kvalitātes Drona kameru profesionālai perfekta antenas šāvēja uzņemšanai.