Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Santehniķis
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.623 reģistrēti profesionāļi
93.574 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Santehniķis

Nepieciešams serviss no ūdenssaimniecības, santehniķu jomas? Wilio palīdzēs atrast kvalitatīvus ekspertus izlietņu un jaucējkrānu nomaiņā, aizsērējušo kanalizācijas tīrīšanā, veikt apkures darbus, remontdarbus un tualetes uzstādīšanu. Santehniķu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatīt vairāk informācijas par pakalpojumiem: trauku mazgājamo mašīnu un veļasmašīnu pieslēgšana, radiatoru un vārstu nomaiņa, avārijas dienests, ko sniedz kāds no mūsu 28.942 ūdenssaimniecības attiecīgajā kategorijā

Skatīt arī:Cenas
ProvidersVairāk nekā 28.942 Profesionāļi jūsu tuvumā
profile image

RORES/RV SIA

sabiedrība
5,0
Santehniķis

Santehniķis šajā vietā: Sigulda

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
profile image

OROLS ŪDENS UZSKAITE SIA

sabiedrība
4,7
Santehniķis

Orols laboratorija ūdens un siltuma skaitītāju pārbaude remonts

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
profile image

Ik lpw group

sabiedrība
4,6
Santehniķis

Mūsu servisa speciālisti veic visa veida santehnikas darbus Rīgā. No radiatoru nomaiņas līdz stāvvadu remontam, ar visu tehnisko projektu izstrādi.

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
profile image

Santehnikas Resursi

sabiedrība
4,5
Santehniķis

Santehnikas paradīze - aprīkojums, kanalizācija, krāni un silmtumsūkņi.

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
profile image

GetaPro.lv

sabiedrība
4,3
Santehniķis

Izveidojiet pasūtījumu. Izskaidrojiet uzdevumu ar saviem vārdiem un nosakiet izpildes termiņu. Izpildītāji, kas ir ieinteresēti Jūsu pasūtījumā, varēs piedāvāt Jums savus pakalpojumus.Izvēlieties labāko izpildītāju. Izvēlieties izpildītāju pēc labākiem ieteikumiem vai ar visizdevigāko piedāvājumu un saņemiet viņa kontaktinformāciju.Novērtējiet izpildītāju. Pēc uzdēvuma izpildes, novērtē kvalitāti un uzraksti atsauksmi par izpildītāju. Tavs komentārs palīdzēs citiem pasūtītājiem.

Verificēts
Sertificēts
Augstākais profesionāls
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Parādīt vairāk
Bieži uzdotie jautājumi
Kāpēc jūs rezervējat vietējo instalētāju, izmantojot Wilio?
Meklējat uzticamu un vislabāk nominālo santehniķi pie jums? Atrodiet to, kas palīdzēs jums ar darbiem, piemēram, tīrīšanas aizsērējusi kanalizāciju vai gāzes vai karstā ūdens sistēmu remontu. Nelietojiet smaidīt šādos darbos un dodiet to profesionāļiem. Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī nervus un galu galā un naudu. Labākā vieta, kur atrast mūs vietas, ir Wilio. Mēs atvieglojam licencētu santehnikas speciālistu meklēšanu, lai iegūtu lielisku servisu, kas atbilst jūsu budžetam. Ļaujiet tai būt vienkārša atbloķēšana vai liela uzstādīšana, nav pārāk liels vai mazs uzdevums (vai pārāk daudz avārijas), ka viens no mūsu uzstādītājiem nevarētu attīstīties.
Kādi pakalpojumi nodrošina uzstādītāji?
Daudzi māju īpašnieki un ērti meistari var rīkoties ar nelieliem remontiem, blokiem un krānu vai dušas galvu nomaiņai. Tomēr, ja darbam ir nepieciešama piekļuve kanalizācijai, zemes caurulei vai iekļaut elektroenerģiju vai gāzi, ir svarīgi sasniegt speciālistus. Instalētāji palīdz uzturēt, uzstādīt un remontēt ūdens un kanalizācijas pakalpojumus.
Kā izvēlēties labāko instalētāju?
Pirmais solis, izvēloties instalētāju, ir pārliecināties, ka santehniķis ir kvalificēts, licencēts un apdrošināts. Labākais veids, kā atrast augšējo santehniķi jūsu apkārtnē, ir pārbaudīt atsauksmes un pārskatus par pieejamo instalētājiem Wilio. Koncentrējieties uz viņu darba rezultātiem, apkārtnes tīrību darbā un praktisku padomju nodrošināšana.
Instalētājs Licence nav pareizais santehniķis
Atcerieties, ka abām izvēlēm, ka profesionālie un kvalificētie uzstādītāji ir tie, kuriem ir profesionāla pētījums un testi, kas ieguva licenci. Tikai licencēšanas uzstādītāji var izsniegt atbilstības sertifikātus, darbus bez uzraudzības un nodrošināt pilnu santehnikas pakalpojumu klāstu.
Kā iegūt bezmaksas piedāvājumus no instalēšanas?
Pateicoties Wilio, santehnikas iegāde piedāvā vienkāršu un ātru, vienkārši ievadiet to, ko jūs meklējat un sākat saņemt bezmaksas piedāvājumus no vietējiem uzstādītājiem dažu minūšu laikā. Tad jums vienkārši ir nepieciešams salīdzināt piedāvājumus un izvēlēties labāko jūsu uzdevuma kandidātu.
Cik maksā santehnikas izmaksas?
Santehnikas izmaksas ir atkarīgas no paša veida sarežģītības.
Pakalpojums
Kas ietver santehnikas pakalpojumus?
Santehniķi diagnosticē visas problēmas, salabojiet tos augstākajā līmenī un pasūtiet. Tomēr precīzs process un iekļaušana būs atkarīga no nepieciešamo santehnikas pakalpojumu veida. Mēs bieži izvēlējāmies.
Uzstādot caurules.
Ja jūs veidojat jaunu virtuvi, vannas istabu vai iegādājāties trauku mazgājamo mašīnu, jums būs nepieciešama profesionāla palīdzība no uzstādītāja, lai savienotu cauruļvadu. Skatiet savu telpu un esošos iestatījumus, pēc tam izmantojiet pareizos rīkus, caurules un aprīkojumu, lai nodrošinātu, ka viss ir saistīts un strādājis bez problēmām. Tas palīdzēs jums instalēt ūdens caurules, akumulatoru uzstādīšanu, jaunas dušas galvas un tamlīdzīgas.
Noplūdes remonts
Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām, kas saistītas ar ūdens caurulēm, ir noplūdes un jaucējkrāni. Ne tikai pastāvīgais piliens ir ļoti nepatīkama un kaitinoša, bet var novest pie izšķērdēt ar ūdeni un pārmērīgu maksu par viņu. Jūsu santehniķis pārbaudīs situāciju un pēc tam izslēdz ūdeni, lai atrisinātu problēmu. Labo visas problēmu vietnes un instalē jaunas daļas.
Karstā ūdens sistēmas remonts un uzstādīšana
Nav nekas sliktāks par visu karstā ūdens, kas paredzēts dušai, mazgāšanai vai mazgāšanas traukiem. Atrodiet instalētāju pie jums, lai palīdzētu jums noteikt vai uzlabot katlu. Vai pasūtīt standarta gāzes santehnikas pakalpojumu, lai pārliecinātos, ka tas darbojas, kā tas ir. Santehnikas paņēmieni novērtēs un ieteiks jebkādas labojumus, un tad jūsu daļas tiks noteiktas vai nomainīs tās, lai tie būtu atkal funkcionāli.
Cauruļvadu remonts
Caurules jūsu mājā vai panelī ir būtiska saldūdens apgādei un notekūdeņu drenāžai. Ja jūs domājat, ka jums ir problēmas ar cauruli, ir svarīgi meklēt jūsu vietējā instalētāja tuvu un izsaukt to, lai remontētu caurules no PVC, lai samazinātu bojājumus. Ja caurules ir pakļautas, santehniķis var atvienot visus ūdens savienojumus un pēc tam izdzēsti un nomainīt bojāto sadaļu. Tas izmantos augstas kvalitātes līmes un blīves, lai pārliecinātos, ka locītavas nepārvietosies vai sviedri.
Bloķēti notekas un tualetes
Bloķēti kanalizācijas un tualetes ne tikai izraisa nepatīkamu smaržu, bet tās var arī plūst un radīt dažādas veselības problēmas. Ja jūs mēģinājāt tīrīt bloķēt sevi, bet neveiksmīgi, tas ir nepieciešams, lai izsauktu instalētāju. Tas izmanto vairāk uzlabotas (un jaudīgākas) rīkus tīrīšanai pat visattālākā izlādes un tualetes bloķēšana, nesabojājot caurules un piederumus.