Pakalpojumi
Kā tas strādā
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Laipni lūdzam Wilio! Jūs skatāties Wilio kā nereģistrētu klientu
Pārslēdzieties uz Professional
Navigācija
Pakalpojums
Cenrādis
Par pieteikumu
Lejupielādējiet lietojumprogrammu
Kā tas darbojas
Kā mēs varam uzlabot
Sazinies ar mums
Par Wilio
Ielogoties
Bezmaksas

Meklējiet gudrus speciālistus

Santehnika
Projekta iesniegšana ir bezmaksas
Apmierināts klientsLieliska komunikācija, viss noritēja pēc plāna, projekts noritēja tieši tā, kā plānots. Lielisks darbs, ļoti jauks cilvēks, tāpēc iesaku :)
profile image
Peter Š.Klients
Kāpēc Wilio?
33.505 reģistrēti profesionāļi
92.058 atrisināti projekti
4.8 no 5 Vidējais mūsu ekspertu novērtējums
226 512 lietojumprogrammu instalācijas
Santehnika

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums santehnikas jomā? Wilio palīdzēs jums atrast kvalitatīvus ekspertus, lai konsultētu un izstrādātu tehniskos risinājumus, ieviestu elektroinstalācijas un veiktu ūdensnecaurlaidības pārbaudes. Santehnikas darbu cena parasti ir atkarīga no pakalpojumu klāsta. Skatiet vairāk informācijas par pakalpojumiem: blīvēm, izolāciju un instrumentiem, ko šajā kategorijā nodrošina viens no mūsu 24.434 santehniķiem

Skatīt arī:Cenas
Kādu ūdens uzstādīšanas darbu es varu pasūtīt
Waterstalls.
Ja instalējat jaunu virtuvi, vannas istabu vai trauku mazgājamo mašīnu, jums būs nepieciešams uzstādītājam, lai savienotu cauruļvadu. Uzstādītājs palīdzēs uzstādīt ūdens caurules, tualetes, vannas, dušas, izlietnes, ūdens akumulatoru, dušas galvas un citus darbus. Pārbauda, ​​kā esošās ūdens iekārtas ir sakārtotas un pēc tam izmanto pareizos rīkus un materiālus, lai savienotu to, kas jums nepieciešams.
Noplūdes remonts
Viena no biežākajām problēmām ar ūdens iekārtām ir noplūde ūdens baterijas, dušas un krāni. Noplūdes krāni un caurules var izraisīt ūdens izšķērdēšanu vai pat kaimiņus un augstu ūdens kontus. Instalētājs diagnosticē visas problēmas, izlabojiet visas noplūdes vai nomainiet bojātās daļas.
Katlu un apkures katlu remonts un uzstādīšana
Tas nav sliktāks nekā tad, ja silts ūdens apstājas plūst mājās vai ja radiators apstājas ziemā. Wilio palīdzēs jums atrast instalētāju savā apkārtnē, kas var apstrādāt katru avārijas remontu. Instalētājs novērtēs pašreizējo stāvokli, iesaka nepieciešamos remontus un pēc tam labojiet vai aizvieto kļūdainas daļas, lai atkal darbotos, kā tas ir.
Cauruļvadu remonts
Caurules ir būtiskas saldūdens apgādei un notekūdeņu novadīšanai, var sabojāt tos sasalst, kokus saknes vai novecošanās un valkājot materiālu. Ja jūs domājat, ka jums ir problēmas ar cauruli, ir svarīgi atrast un zvanīt uzstādītājam ātrāk. Santehniķis var atvienot tos no ūdensapgādes tīkla un pēc tam izdzēst un nomainīt bojāto sadaļu.
Bloķēti notekas un tualetes
Bloķēti kanāli un tualetes var sākt sacīkšu un velkot jūs pat kaimiņus. Ja jums ir neveiksmīgi mēģināt tīrīt blokādi, kas parasti ir pieejama ķīmija, zvaniet instalēšanai. Tas izmantos efektīvākus rīkus, lai attīrītu bloķētos kanālus un tualetes bez caurulēm un caurulēm.
Konsultācijas un padomi
Labs uzdevums ir pamats Wateroil uzstādīšanas pakalpojumi var būt atšķirīgi, no instalējot Sanitas un ierīces, nelielas labojumus, lai pabeigtu ūdens uzstādīšanu. Uzrakstiet visus uzdevumus, lai ievadītu instalētāju, zināja visus nepieciešamos instrumentus un materiālus. Pārbaudiet realizāciju Lai pārliecinātos, ka visi darbi ir veikti kvalitatīvi, pārbaudiet darbu savā kursā, kā arī pēc tam, kad tas to pabeidz. Budžets un laiks Neaizmirstiet pievienot savas prasības īstenošanas pabeigšanai. Ja jums ir izraudzīts budžets, kas jāievēro, lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs jau sākumā.
Bieži uzdotie jautājumi
Kā es varu saņemt ērtu čempionu ūdens uzstādīšanai?
Labākais veids, kā atrast ekspertu par ūdens uzstādīšanu, ir ievadīt pieprasījumu pēc Wilio, gaidot piedāvājumus no uzstādītājiem no jūsu apkārtnes un izlasiet savus pārskatus un reitingu no citiem klientiem. Klientu atsauksmēs jūs arī izlasījāt par to, ko kvalitātes darba santehniķis padara to, vai tas ir notīrīts un vai tas var droši informēt ne tikai ar risinājumu, bet arī izvēloties piemērotu materiālu.
Cik daudz ir ūdens uzstādīšana?
Darba izmaksas būs atkarīgas no darba apjoma un veida, darba apjoma un izmantotajiem materiāliem. Cena ietekmēs arī to, vai darbs tiek novērtēts stundām vai sniegumam kopumā, piemēram, E.g. Dušas paliktnis aprīkots, izlietnes nomaiņa vai pilnīga grīdas apsildes montāža un tā tālāk. Cena var ietekmēt arī tas, vai santehniķis ir tuvumā vai ir jānāk no lielāka attāluma.
Kādu santehnikas darbu es varu darīt vienatnē?
Daudzi iekšzemes kutels apstrādā nelielus remontus, piemēram, aizvietojot krānus un dušas galvas. Tomēr, ja darbs prasa piekļuvi notekūdeņu, ūdens caurulēm vai darbam, varētu ietvert kontaktu ar elektrību vai gāzi, ir nepieciešams zvanīt ekspertiem.
Kā es varu saņemt bezmaksas izvēlnes ūdens uzstādīšanai?
Wilio ļauj viegli iegūt un salīdzināt dažādas kotācijas ūdens uzstādīšanai. Vienkārši ievadiet pieprasījumu, kurā jums ir nepieciešams darīt, un sākt bezmaksas bezmaksas piedāvājumus no vietējiem uzstādītājiem dažu minūšu laikā. Tad vienkārši salīdziniet izvēlnes un izvēlieties izvēlni, kas ir piemērots jums.
Kādas prasmes ir santehniķis?
Instalētājs saprot cauruļvadu sistēmu. Viņš zina, kā uzstādīt, remontēt un uzturēt pašdarināts, komerciālās un rūpnieciskās ūdens iekārtas. Instalē caurules un piederumi sienās un grīdās. Viņš zina, kā pārbaudīt vai izvairīties no ūdens noplūdes caurulēm un kā noplūdes, lai aizzīmogotu. Kontrole un atbilstība drošības standartiem un būvniecības noteikumiem. Tā var arī veikt izmaiņas un izmaiņas esošajā ūdens sadalīšanā.
Kāds ūdens uzstādīšanas darbs ir santehniķis man?
Instalētāji ir eksperti, kas instalē, uztur, uztur un pareizi ūdens caurules, iekārtas un kanalizāciju. Tās var arī instalēt sanitāros, piemēram, vannas, izlietnes, tualetes, bidē, dušas kabīnes un iesaistīt instrumentus, kas strādā ar ūdeni, piemēram, trauku un veļas mazgājamās mašīnas. Bieži uzstādīšanas darbi ietver remontu un atbloķēšanu Toaliet, atbloķējot notekas, noplūdes un izkraušanas remonts, vai labot dažus apkures sistēmas, piemēram. Karstā ūdens grīdas apsilde. Remonts sabojātās ūdens baterijas un krāni. Atbrīvot vai nomainīt sabojātus un aizsērējus caurules. Es varu noteikt vai instalēt tualetes. Kopējo ūdens uzstādīšanas darbu, apkures sistēmu un drenāžas sistēmu risināšana.
Kāpēc nomāt instalētāju, izmantojot Wilio?
Meklējat uzticamu un labi novērtētu santehniķi, lai palīdzētu jums ar ūdens uzstādīšanas darbiem? Ērts santehniķis, var arī apstrādāt visvairāk samērīgus un nepatīkamākus mājasdarbus, neatkarīgi no tā, vai tas ir plūstošs tualete, remonts apakšmērgumju rezervuāriem un baterijas, tīrīšana aizsērējusi notekas, ūdens cauruļu remonts, apkures ķermeņi vai sūkņu savienojums un servisa pakalpojumi . Mēs atvieglos jums meklēt pareizo meistaru uz ūdens uzstādīšanu. Ar WILIO jūs saņemat kvalitatīvus ūdens uzstādīšanas pakalpojumus, vēlams, vai tas ir vienkāršs ūdens akumulatora vai plašas instalācijas nomaiņa. Ievadiet savu pieprasījumu, un jūs saņemsiet piedāvājumu no pieredzējušiem uzstādītājiem no apkārtnes dažu minūšu laikā.
DemonstrācijaMūsu pakalpojumu sniedzēju realizācijas demonstrējumi
profile image
Santehnika
Nerija O.
profile image
Santehnika
Vincentas U.
profile image
Santehnika
Danielius Z.
profile image
Santehnika
Kristijonas A.
profile image
Santehnika
Filip Z.
profile image
Santehnika
Erikas S.